Dream team 2008 a jejich hnízdečka

Profilova fotka
Tak schválně, která z Vás je tak šikovná a hned naše obývací téma najde :-D
Odpovědět
1
2
takze neni si duplicitna ty si to takto vyriesila:-) ja tu mam uz album:-) aj ked s mini fotkami:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - to album nefunguje? Když kliknu na foťáček u Tvého příspěvku, tak mi to hodí error... 404 Not Found.... :-(
Odpovědět
fotacik zatia nefunguje, bob na tom robi ale album mam na slovenskej stranke:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeej za tym moze byt jedine miska :-D
Odpovědět
http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ĺubi - jaks to uhodla? :-D :-D :-D Šikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - hezká linka!
Odpovědět
miska vdaka, to je ikea:-) ako aj sedacka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no miska a kde je tvoje bydlenicko??? sak ukaz ked uz si to tu zalozila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když já mám fotky jen ze stěhování... holé zdi :-N Ale až si to tu načančám na Vánoce, tak vyfotím. Slibuju!!!! Zuzi - ta sedačka by u nás dopadla strašně..... psi a miláček v montérkách... auuuu :-N
Odpovědět
xixi no viem si rpedstavit a preto som rada ze ju mozem kedykolvk vyzliect a strcit do pracky:-) lubka a ty sa nepodelis?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holčinky, jdu si lehnout. Mám už třetí den migrénu, tak ji jdu zkusit zaspat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
papa a dobru nocku prajem
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa este nemam s cim podelit zatial :-( tesim na vase fotecky, tak dobru nocku vam prajem
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeejinko, 2008 aj tu su :-) tretou fazou bude okupovanie modreho konika : nazov asi takto nejak "Dream team 2008 a ich kuriatka" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D veru ideme na to pekne postupne :-D
Odpovědět
chichi krasne si to napisala,to uz spoliehame na misku ze to potom zariadi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak Anaxamonka, je to v Miskinych ruckach ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tak jsem vas objevila i tady x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zviz, my sme vsade :-)
Odpovědět
Chich - no to koukam :-D :-D :-D Jakej byl Jezisek? Bylas hodna? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kocky tak vam do noveho roku aj tu zelam vsetko naj a nech sa nam plnia sny o hniezdockach v tom roku 2008, nech vyrastu domceky, zutulnia sa bytiky a nech mame tie nase hniezdocka lasky. cmuuuk
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja, aj ja sa pripajam !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj sa chystas tento rok zutulnovat hniezdocko?
Odpovědět
Profilova fotka
ano jasnacka :-) plany mame velke , tak uvidime co sa nam podari? a vy Lubka, ako?
Odpovědět
Profilova fotka
my nijako asi, len budeme cakat ako sa bude situacia vyvijat. ci sa tento rok podari dostat tento bytik a ci budeme musiet nieco ine riesit co by sme velmi neradi brali hypo na brat byt - co su zas 3 melony :-| nechceme kazdy den mysliet na to co sa moze stat pocas 60 rokov ukrutnych splatok :-S ale po svadbe ak sa nic neporiesi a budeme tak jak sme tak si aspon spalnu kupime nech mame aspon to pekne. uz sa chystate na prerabku? to by chcelo albumik ako sa buduje vas bytik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No veru, uz by to chcelo albumik, ale nejak nestiham ani s mojim svadobnym, pritom mam vselico co by som do svojho alba strcila...musim napravit najblizsie ;-) asi najskor vo februari, po skuskach sa tomu budem plno oddavat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tie splatky su masaker, aj my si teraz pritiahneme opasky, ale nejak sa zit musi. takze tak 8-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru starsne s tymi cenami, ale njak bude dobre nam bude. ja uz som sa dala do stahovania veci co sa mi pacia a ktore planujem do byvania - zrejme uz po svadbe alebo hned jak budeme vediet ze mame byvanicko iste :-) aspon zabijem cas a vyhnem sa robote :-D no uz nech mas po skuskach a trosku volna, treba aktualizovat aj svadobny, ten ja nezanedbavam
Odpovědět
Profilova fotka
si mi vzorom v akutualzovani svadobneho ;-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?