Ikea a její příznivci, přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny příznivce Ikei.... x-) x-)
Odpovědět
1
74
75
@jajinka121 někde jsem četla, že už to asi 2 roky ikea nedělá ....
Odpovědět
@benaa sice starsi prispevek...ale mame je dyztak doma...sice pouzivame ale radsi bych rozsirila tu druhou sadu co mame...mame tu sadu nuz vidle lzice a lzicky..ale jako par let uz pamatujou:))
Odpovědět
@kataw díky moc, skoda 😂 vybrala jsem kuchyň za 250000 😂 tak za to mohl byt nábytek třeba do koupelen za ty poukazy 👍
Odpovědět
@jajinka121 Oni mivaji cas od casu slevu na spotrebice, pracovni desky nebo dvere/cela ke skrinim.
Odpovědět
@jajinka121 tojo, to je škoda :D:D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zdravím vás, nemůžu se do ikey dovolat, tak zkouším tady. Vystaví ikea fakturu na zboží, které se vyzvedne až po uhrazení? Chceme koupit kuchyni, ale banka chce fakturu k proplacení. Bohužel nikde ve smlouvě nemáme nic, o co se opřít a prokázat, že nám tvrdili, že to jde přes náš účet a pak doložit. Teď to najednou nejde.
Odpovědět
@cankikris ano lze to
Odpovědět
@petr13 děkuji za informaci, nikde jsem to nedohledala, tak jsme už přemýšleli jak to vymyslet. Vlastní prostředky si šetříme "na později" tak jsem ráda, že se nezaseknem na kuchyni 🙂
Odpovědět
@cankikris Samozřejmě se dá. IKEA vystaví fakturu na částku naplánované kuchyně. Tu předložíte bance ta pošle peníze na účet IKEA. Pak až budou peníze na účtu IKEA budete kontaktováni a odeberete kuchyň a dostanete klasickou účtenku na pokladně . Je to obrácený postup než klasický na fakturu - odeberete zboží a následně platíte. Klidně se ptejte, pracuji v IKEA na pokladně 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@wgabina máme ty židle vlevo a za mě hezk desing ale nepohodlné a tvrdé a nedá se poradně na nich nic pridelat na barák budeme měnit za jiné
Odpovědět
@katerina1106 Děkuji moc za přesnou informaci 🙂 byli jsme trošku v šoku z té změny, jako asi bysme to dali ve strachu že co když se zase banka někde zasekne, jak se nám stalo už hodně krát, ale jsme rádi, že můžeme pokračovat podle plánu 😬
Odpovědět
Prosím máte někdo doma sedačku VIMLE nebo KIVIK? Látkovou? Jak jste spokojeni? Díky za informace.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Prosím máte někdo sedačku Vimle? Jak jste spokojený? Drží tam ty polštáře nebo se musí pořád rovnat? Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Má někdo pracovnu zařízenou nábytkem z Ikea a byl by ochotný sem nasdílet nějaké fotky pro inspiraci? Moc díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanule456 existuje 😁👍 ...nebo aspoň o tom nevím 🤔😁😁
Odpovědět
@lumiga asi už sedačku máte, ale třeba se někomu bude zkušenost hodit. Máme Vimle 🙂 polštáře necestují, je i dost vysoká, potahy jdou lehce sundat, za mě maximální spokojenost. máme tu s širšími područkami do U.
Odpovědět
@jajinka_007 sedačku stále nemáme,tak jsem ráda za reakci. Jak dlouho ji prosím máte?
Odpovědět
@lumigan máme ji teprve necelý měsíc. Polštáře se určitě trochu sesednou, jsou plněné dost navysoko a měkčí. Ta do U je hodně prostorná a pohodlná, akorát lenoška je trochu kratší.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Zdravím, máte prosím někdo doma vestavnou mikrovlnku Värmd a byl by mi ochoten ji vyfotit?? Podle fotek na internetu není přesně znát jestli je lesklá nebo spíš matná. Děkuji moc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobry den, nemate zkzsenosti s pranim potahu na kreslo Poang? Ikea uvadi neprat. Dekuji Stáňa
Odpovědět
1
74
75
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?