Jak platíte zedníky - Úkolová nebo hodinová mzda?

10. zář 201850

Jak jste platili zedníky? Úkolová mzda nebo hodinová? Co je podle vás lepší a proč. Děkuji

 • určitě úkolová, na hodinovku se ti můžou crcat a nic moc je nebude honit.

 • Rozhodně bych radši platila zedníky za splněný úkol (postavit zeď), než je platila hodinově (tak co paninko, pivko by nebylo? dva tři telefonáty, jedno cigárko od druhého - zeď, kterou by mu normálně trvalo postavit za dvě hodiny, bude stavět dva dny. Tak si to sama rozhodněte, co tak bude lepší 🙂

 • No jo, ale ta stavba zdi, se blbě úkoluje (i když i výrobci cihel mají uvedenou časovou normu). Zrovna hrubou, která jde rychle, platím v hodinovce, ale povětšinou jsem dělal s nima, tak byli pod dozorem. Navíc, aby dodrželi technologie. Ale vnitřní vnější omítky, dlažby obklady, zámkovky apod, je lepší platit od metru.

 • Sponzor fóra
 • Ukolove. Jen u vyloženě blbě naceňovatelnych věci typu podbití jsme se domluvili na ceně za hodinu, ale bylo to spíš orientační, abychom se my i oni měli od čeho odpíchnout. Nebo když jsme měli ukrajince-pomocníka na výpomoc manželovi - makal na všem možném s velkým nasazením, nebyl důvod to řešit jinak.

 • Ted platim zdeni zdi v hodinovce,protoze zednik se nevymackl, kolik za to bude chtit. Maka jak sroub, neflaka se a na konci sichty vidi keš, tak je spokojeny. A ja mu moc rada dam neco malo navic,protoze chci,aby priste prisel - je rychly,sikovny a levny.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Články od našich partnerů
  Levnější stín s venkovní roletou VELUX
  HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
  Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
  Archiv článků od partnerů