Menu Forum

Kdo začíná letos stavět? 2013

15. čer 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
Registroval se 26. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 35 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
    Nová Ves nad Lužnicí, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
Registroval se 26. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 35 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Stavím dům
 Pište co už máte všechno zařízený, jaký datum se chystáte kopnout, nějáké rady.
2. bře 2013 v 15:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
amazing
10
Registrovala se 16. prosince 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 33 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
amazing
10
Registrovala se 16. prosince 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 33 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Prostějov.
 U nás základovka hotová a navežené cihle, co nevidět po zimě znovu začínáme! Už aby to bylo...jaro, pospěš si! emoticon
2. bře 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilape
88
Registrovala se 31. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 418 příspěvků. Má 31 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kamilape
88
Registrovala se 31. března 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 418 příspěvků. Má 31 přátel.
 My jdeme zítra obcházet a shánět sousedy na podpis souhlasu se stavbou. Máme jich 22 a zdaleka ne všichni tam bydlí (jedná se o spoluvlastníky cesty) ... A jelikož s novým zákonem už je potřeba přímo souhlas, ne jen prokazatelné informování, tak to bude boj...
2. bře 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
 Aha tak snad to budete mít brzy at začnete. My chceme kopnout 16.3. ale nevíme zda nebude sníh.
2. bře 2013 v 19:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lajlinka78
65
Registrovala se 30. července 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 616 příspěvků. Má 22 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lajlinka78
65
Registrovala se 30. července 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 616 příspěvků. Má 22 přátel.
 zítra jede stavitel zmapovat terén, jestli může přijet bagr na pasy...nemůžeme se už dočkat....
2. bře 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marwen67
11
Registroval se 15. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 326 příspěvků. Má 7 přátel. Český Těšín, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
marwen67
11
Registroval se 15. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 326 příspěvků. Má 7 přátel. Český Těšín, Region Karviná.
 no na první kopnutí do země teda na zákaldové pásy to je i docela přijatelné, jen třeba doufat aby nebylo dost deštivo.. co jsem tak poohlížel na březnové počasí, tak má být spíše mokré než jen teplé..ale doufejme že to nebude tak deštivé
2. bře 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
 No ta jsem dneska taky koukala na pocasi a ma byt opravdu dost deste. A to my chceme navozit cement a přikrýt ho plachtama ale co když to promočí?
3. bře 2013 ve 13:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barus.8 (31 r.)
8
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 146 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel. Region Hodonín.
  • Stavím dům
    Milotice, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
barus.8 (31 r.)
8
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 146 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel. Region Hodonín.
  • Stavím dům
    Milotice, Region Hodonín
 tak my snad už konečně začneme v březnu bourat, tak snad to pujde rychle a pustíme se do stavby, jinak máme objednané zdivo, železa i krytinu
3. bře 2013 ve 13:58  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keila
48
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1163 příspěvků a 2 alba. Má 92 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
keila
48
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1163 příspěvků a 2 alba. Má 92 přátel.
 My máme základovou desku od loňska a příští týden nám budou dělat hydroizolaci (rovnou celá deska) a pak bychom chtěli, aby se zdilo. Jenže tu do včerejška byl ještě sníh, takže nejsou objednané cihly. A to má být krásných 13°. Tak budu doufat, že bude ve stavebninách něco skladem, stejně nemůžeme navážet všechen materiál hned...
3. bře 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
 a už jste uvažovali o topení jaký budete mít? Nevíme jestli tepelné čerpadlo + krb nebo plyn + krb.
3. bře 2013 v 17:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marwen67
11
fotoportrét
fotoportrét
marwen67
11
 @evcabumbova pokud bude cement na paletách a třeba ještě něčím podloženo na nějakých fošnách, neměl bych strach ,
3. bře 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
richt (33 r.)
6
Registrovala se 24. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 650 příspěvků. Má 20 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
richt (33 r.)
6
Registrovala se 24. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 650 příspěvků. Má 20 přátel. Region Uherské Hradiště.
 My čekáme na povolení. Pokud vše klapne tak koncem března bude povolení a od dubna můžem začít. Materiál už je navezený na pozemku takže by to bylo super. Topit budeme krbem a v případě nouze budou přímotopy.
3. bře 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eerryy (29 r.)
Registrovala se 18. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 39 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
eerryy (29 r.)
Registrovala se 18. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 39 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
  • Stavím dům
 Ahoj, také letos začínáme. Základy a desku máme od loňska, zdivo a krytina jsou na pozemku, takže už čekáme jen na lepší počasí.
Topení máme dřevo+plyn.
3. bře 2013 ve 21:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gregory
21
Registroval se 8. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Tuhaň, Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
gregory
21
Registroval se 8. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 57 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Tuhaň, Region Mělník.
 Ahoj, jj taky letos začínáme, v půli března podáváme na stavebni úřad a v dubnu snad bude první kopnutí. Teď ještě čekáme na nějaké vyjadřovačky (lhůty úřadů a správců sítí jsou strašné), mělo by to do půli března přijít. Ostatní je hotové a připravené. Budeme stavět dřevostavbu, pokud všechno půjde tak, jak má, budeme se v září stěhovat.
7. bře 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
memollka
2
Registrovala se 23. února 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 69 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
memollka
2
Registrovala se 23. února 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 69 příspěvků. Má 7 přátel.
 @gregory máte ohlášku nebo stavební povolení? od půli března do dubna mi přijde krátká doba na to, aby vám to stihli dát..pokud teda neplánujete kopnout dřív..my máme slíbené povolení do poloviny dubna (všechny podklady byly dodány 18.2.), ale prý můžeme pomalu začít už teď..s teréníma úpravama a tak..
7. bře 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gregory
21
fotoportrét
fotoportrét
gregory
21
 @memollka Ahoj, máme ohlášku, mají na to 30 dnů a obvykle to u nás na Mělníku stíhají okolo 14 dnů, takže by to mělo vyjít. U povolení je to něco jinýho, tam je (tuším) 60 dní a to by odpovídalo i tvojí situaci. Naštěstí jsme se vešli do 150 m2, takže jedeme ohláškuemoticon
8. bře 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
micinka22
38
Registrovala se 30. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 191 příspěvků. Má 13 přátel. Region Olomouc.
  • Sním o domě
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
micinka22
38
Registrovala se 30. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 191 příspěvků. Má 13 přátel. Region Olomouc.
  • Sním o domě
    Region Prostějov
 Ahoj,my budeme mít snad do konce Dubna zbouráno a vyřízený projekt+ ohlášku,takže první kopnutí Květen emoticon
8. bře 2013 ve 13:05  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarunkap (44 r.)
26
Registrovala se 16. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 34 přátel. Sirá, Region Rokycany.
  • Již bydlím v domě
    Sirá, Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
jarunkap (44 r.)
26
Registrovala se 16. března 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 153 příspěvků. Má 34 přátel. Sirá, Region Rokycany.
  • Již bydlím v domě
    Sirá, Region Rokycany
 @kamilape jejda tak to nezávidím a já obcházela jen 4 sousedy a sr...mě to emoticon ale už po druhý, jelikož mě udělali plán na 9x9 a podle zaměření geodeta je to zatím jen 8,92 x 8.92 a musím obejít sousedy znova...i když se bude dělat fasáda a znova zaměřovat...jo úřední šiml... emoticon
25. bře 2013 v 17:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
effka84
63
Registrovala se 27. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 330 příspěvků. Má 39 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
effka84
63
Registrovala se 27. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 330 příspěvků. Má 39 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 tak jak stavebníci??? máme 10 cm novýho sněhu!!!! Jediný štěstí,že ještě nemáme stavební povolení, jinak by mě asi švihlo emoticon emoticon
31. bře 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sumici
1
Registroval se 21. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 27 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
sumici
1
Registroval se 21. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 27 příspěvků. Region Praha - východ.
 Zdravím stavebníky emoticon tak mi budeme zítra zaměřovat lavičky. Tak doufám,že u Prahy sněžit nebude !! emoticon
31. bře 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barus.8 (31 r.)
8
  • Stavím dům
    Milotice, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
barus.8 (31 r.)
8
  • Stavím dům
    Milotice, Region Hodonín
 tak u nás sněží pěkně, od středy sundáváme starou střechu, bude se bourat štít a komín. U nás ten sníh určitě nevydrží, takže snad vše vyjde podle plánu.
31. bře 2013 ve 14:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nanah
3
Registrovala se 7. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 1 přítele. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
nanah
3
Registrovala se 7. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 1 přítele. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
 my už jsme měli mít v březnu koupený pozemek od obce,zasítovany,ale s ohledem na počasí,se to zdržuje,nejsou všechny sítě dodělané,tak snad to v dubnu bude.Mezitím už se s projektantem domlouváme na projektu.Nejdřív jsme chtěli typový projekt koupit,ale protože jsme nenašli nic co by se nám dispozičně líbilo,a hlavně s parametrama,tak jsme se nakonec domluvili,že si necháme udělat projekt na míru. emoticon ale co bylo rozhodující ,bylo to ,že nám ten projekt udělá asi do měsíce emoticon .chceme zrovna když koipíme pozemek,zažádat o stavení povolení,nebo vlastně ohlašení stavby ,budeme mít do 150 m2 .až budemem mít projekt ,tak se to víc rozhýbe.už se taky těším až kopneme a jak to poroste, emoticon snad se dočkám brzo. emoticon
31. bře 2013 v 18:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickijanicka
53
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků, 12 alb a 2 inzeráty. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nickijanicka
53
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků, 12 alb a 2 inzeráty. Má 7 přátel.
 My čekáme na stavební povolení od května 2012,tak doufám,že letos v květnu fakt kopnem emoticonHrůza ty papíry...
31. bře 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nickijanicka
53
fotoportrét
fotoportrét
nickijanicka
53
 @effka84 ...u nás to saméééééé
31. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gregory
21
fotoportrét
fotoportrét
gregory
21
 čekáme na schválení stavebním úřadem, už je to tam 10 dní, tak snad to brzy rozhodnou...
5. dub 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
 @nanah tak jak jste na tom s projektem
7. dub 2013 ve 12:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kucinkaa (26 r.)
820
Registrovala se 12. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 146 příspěvků a 3 alba. Má 304 přátel. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Brno
fotoportrét
fotoportrét
kucinkaa (26 r.)
820
Registrovala se 12. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 146 příspěvků a 3 alba. Má 304 přátel. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Brno
 Já chtěla začít už letos v březnu, ale problém s těmi, kdo mi to měli stavět( nakonec to jsou hodinoví manželé) a problémy s architektem, ten mi zase chtěl postavit přízemní dům za 3 miliony o ploše užitné 66m2:D takže ten je na cestě projekt domu alfa 117, příští týden by měl dorazit, tak se vyřídí stavební povolení, to by mohlo trvat měsíc podle budoucích sousedů, takže odhaduji, že začnu stavět v červnu, nejpozději v červenci. A kdy to bude hotové to netuším, je to zděná stavba tak 7 měsíců cca.
7. dub 2013 ve 13:05  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denisas8
49
Registrovala se 8. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 13 přátel. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
denisas8
49
Registrovala se 8. března 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 13 přátel. Region Mladá Boleslav.
 Myy emoticon Deska je už hotová, dneska se kope díra na jímku a šachtu a od zítřka to pojede emoticon Máme dřevostavbu, tak bychom v červnu měli bydlet emoticon
7. dub 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
evcabumbova
1
  • Stavím dům
 tak to mate super
7. dub 2013 v 17:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
effka84
63
fotoportrét
fotoportrét
effka84
63
 @kucinkaa taky plánujeme začít v červnu, pořád čekáme na územní plán...no škoda mluvit. Jenže čím víc se to blíží, tím to čekání je delší a delší emoticon
projekt máme hotový, vyjadřovačky pro veřejnoprávní smlouvu sehnané, smlouva sepsaná, podpisy jsou záležitost jednoho dne .... akorát ti úředníci, asi se půjdu ožrat až to schválí emoticon
7. dub 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nanah
3
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
nanah
3
  • Stavím dům
    Region Zlín
 @evcabumbova děláme na projektu,měníme ,ale už se bližíme k finalnímu obrazu.počasí na houno,protože čekame až se na ostantích asi 4 pozemcich dodělají sítě a bude se to prodavat,pozemek ,ktery jsme si vybrali dostaneme.mělo byt k odprodeji v březnu,ale posunulo se to na duben.ted v utery mame schuzku s projektantem a chceme mu ukazat pozemek a domluvit se co a jak.plno věcí pro nás novych.už jsem posílala na aaa poptavku nabidku na zakl. desku.at mi pošlou ceník.tak bylo plno hovoru a emailu.nabídky k cel realizaci.
až dotahneme projekt co se tyče rozpracování místností a vnitřku do konce,tak asi počkame,protože po nas projektant chce geodet. mapu pozemku.tu by sme snad měli dostat až ten pozemek koupíme.mame si pry na tom trvat.
takhle bych za to dala minim 5 tis.to osazení by pry měl zvladnout i on,ale zeptame se.asi bud e potř. geod. projekt. aspon tak jse to četla na nějalkych dizkuzích.a to se mě zrovna nabízí otázka kdo všechno jste si nechali dělat geod. projekt?
7. dub 2013 ve 21:36  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí