Manžel začne podnikat, co vše je třeba udělat?

Zobraz úvodní příspěvek
Mám dotaz z jiného soudku. Manžel chce začít podnikat - výkopové práce. Potřebovala bych info, co vše je třeba udělat. A co vše je s tím spojeno. Potřebuji se pobavit s někým, kdo těmto věcem rozumí a orientuje se v tom. A nebo jestli neznáte nějaké stránky, kde se o tomto diskutuje. Prostě podnikání pro laiky jako jsem já.
Odpovědět
1
2
@vera_vila Děkuji moc za rady! Moc jsi mi pomohla
Odpovědět
Mám ještě dotaz. Je pravda, že se má od příštího roku zrušit paušální uplatňování nákladů ve výši 60% ?? Nevíte někdo?
Odpovědět
@vera_vila Mám ještě dotaz. Je pravda, že se má od příštího roku zrušit paušální uplatňování nákladů ve výši 60%
Odpovědět
Profilova fotka
@petcep Ahoj, tak to netuším... Oni na začátku roku vždycky něco řeknou a pak je to stejně jinak... Tak spíš pak až koncem roku, kdy se budo zveřejňovat změny v zákonech, teď to ještě není na 100% jisté, co se bude dít...
Odpovědět
@vera_vila Tak to jsem ráda. Doufám, že se nic měnit nebude :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petcep záleží, kolik pěnez budou potřebovat vybrat do státního rozpočtu... Podle toho to změní...
Odpovědět
Profilova fotka
@petcep Jinak se na to teď dívám a v zákoně zatím žádný náznak toho, že by ten paušál měli rušit, není... Jinak od letoška je teda platné to, že pokud paušál je vyšší, než 50% celkového základu daně, tak nelze uplatnit slevu na manželku a zvýhodnění na dítě...
Odpovědět
@vera_vila Jo jo, o tom vím. Ale taky jsme se tady bavili, že pokud manžel je i normálně zaměstnaný a podnikání má jen jako vedlejší živnost....tak manželku a dítě si nemůže uplatnit u podnikání, ale může si je uplatnit u zaměstnání. Je to tak, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@petcep Ano, to stále platí... V zaměstnání může...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@vojtechsadek No to snad ne! Jak jste mohli zapomenout zrovna na firemní razítko?! Ještěže jste tady přidal ty stránky a zachránil další nadějné podnikatele před rizikem.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Doporučuji určitě nezanedbat reklamu a mít dobrý marketing. Minulý rok jsem začínala taky. Kvůli covidu to bylo fakt náročný a těžký. Původně jsem vůbec nechtěla mít s internetem a nějakým eshopem nic společného, ale nakonec jsem rozjela i eshop. Oslovila jsem tuto firmu: https://kvalitneseo.cz/, která se zabývá právě SEO a nikdy nepřestanu litovat těch investovaných peněz. Díky tomu se to hezky rozjelo a já už jenom makám a makám 😄
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?