Nátěr betonu

Dobrý den Odbočím od domu, ale zabrousím do druhého domova nás všech 🙂 Hřbitov. Betonová obruba na kterou se montuje pomník je betonový základ (v našem případě cca. 25cm nad zemí), který když se neobloží mramorem nevypadá moc hezky, ale pokud už je, čím by se dal natřít??? Je to beton, ve vlhku. Někdo to má natáhnuté kamínky - opadlo, někdo to napenetroval a natáhl lepidlem - opadlo,....... MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI S NÁTĚREM BETONU? ideál tmavošedá barva, napadl mě pigment do penetrace, ale nejsem si jist. Beton je peklo
Odpovědět
@alfonss a co přímo použít barvu na beton? zatáhne to povrch a odstín si vyberete dle sebe. Na chalupě tím máme natřené i schodiště a potěr na pergole a i přes namáhání pochůzkou žádný problém. Časově za chvilku hotovo.
Odpovědět
@doog děkuji za pohled z praxe, měl jsem obavu, že se takový nátěr třeba časem oloupe. Co jste použil za barvu?
Odpovědět
@alfonss pokud napenetrujete tak není problem. Často se tím natírají podlahy i v garáži nebo dílně případně sklad hořlavin. Já jsem použil myslím hasex nabeton ale tím že u vás to nebude namáhané, tak bych mrkl klidně ještě po něčem levnějším.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?