Negativní energie/duch v domě?

Profilova fotka
Ahoj. nechci působit jako blázen nebo šílenec,prosím nekritizujte... dnes jsem měla strašně divný intenzivní pocit, byli jsme se synem 14m v kuchyni a mě se zdálo, že vedle slyším nějaký zvuk jako by tam někdo byl, chodil. ale nikdo živý tam být nemohl a krom toho jsem dostala nějaký vnitřní strach a v břiše cítila šílenou úzkost a furt se musela otáčet jestli mě někdo nesleduje. už dřív se mi něco podobného stávalo, ale v menší míře, po porodu mě občas přepadaly nevysvětlitelné úzkosti,vím že po porodu je psychika rozhozená, ale prostě mě napadá, bydlíme v zrekonstruovaném prvním patře, pod námi bydlí manželovi rodiče, manželova máte je strašně neklidný člověk, který fut vyvolává nějaké dusno, vše je podle ní špatné. mohla by být v domě nějaká negativné energie/duch nebo já nevím jak to nazvat, něco co tu nějak uvízlo, někdo to tu nějak vytvořil já nevím... a mohlo to na nás mít vliv (na mě, na prcka)? špatně se mi to vysvětluje, ale zajímalo by mě, jestli nemáte někdo zkušenost. případně pokud něco takového je, dá se toho nějak jednoduše zbavit nebo se o to pokusit, jestli by to pomohlo?
Odpovědět
Profilova fotka
A to je dům co postavili rodiče manžela nebo již dříve obývaný někým jiným? Známá měla nějakou zkušenost s něčím podobným.. Je dobré zajít za člověkem který se tím zabývá..Já si nemyslím, že je to hloupost, mohou z toho být i zdravotní problémy ;-) Myslím, že zrovna v Rožnově je paní, která se zabývá vším možným, mamka k ní sem tam dochází, ale jestli i tímhle nevím
Odpovědět
@pajuska252 Doporučuju připojit se ke skupině "Duchové, nadpřirozeno, tajemno" :).
Odpovědět
Duchové jsou úplně všude a jestli ti nic nedělají,tak to posli pryč a dal nevenuj pozornost.
Odpovědět
Buďte rozumná. Máte maximálně deprese a lehčí panické ataky. Duchy si vytváří jen vaše hlava. Rozum do hrsti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barter stavil ho manželův děda, takže tu bydleli ještě rodiče jeho rodičů... můžete mi napsat třeba do sz kontakt na tu paní prosím? @petraxname no nevím, jestli nás ovlivňovat nějak mohou nebo nemohou a jak případně zjistit, jestli na nás nějaký vliv mají. měli jsme a máme určitě problémy, ale nechci to tu rozebírat veřejně...
Odpovědět
Profilova fotka
zjisti, co se tam dřív dělo. Neklidní bloudí, ale největší úzkost budí neznámé - když budeš vědět, o co jde (může jít), strach opadne.
Odpovědět
Profilova fotka
My zazivali v baraku neco sileneho.. Klidne napis zpravu, ted uz se tomu smeju, ale tenkrat to bylo psycho..
Odpovědět
Profilova fotka
A nad vámi je co, půda? Nemohla to být kuna? Já jsem byl takřka celé léto sám se psem v naší 200 let staré chalupě. Často jsem měl pocit, že vedle v místnosti někdo je. Třeba jsem seděl venku a přísahal bych, že v komoře někdo s něčím hýbe a chodí tam. Ze začátku to byl divný pocit, furt jsem to chodil kontrolovat, ale pak mi to došlo; byly to kuny. Šlo to z vedlejší místnosti protože do ní se ten zvuk nesl přes strop. Že tam běhají v noci, na to už jsem byl zvyklý, ale že tam hrabou i ve dne (pravidelně chodily kolem poledne), to jsem slyšel letos poprvé. Fakt to ale bylo, jak kdyby tam někdo normálně hospodařil. Ten pocit v břiše sis pravděpodobně vytvořila sama tím, že ses prostě bála, to je normální fyziologická reakce. Pokud máš sklony k úzkostem, tím je to pravděpodobnější. Taky mám sklony k úzkostem. Zažil jsem dvě panické ataky, takže vím, co všechno psychika dokáže. To máš jak odběry krve; málo kdy berou takové množství, aby se člověku udělalo blbě, a přesto lidé omdlévají. Psychika je mocná. Na druhou stranu....... Bydlíme v bytě, ve kterém jsme od počátku jen my, nikdo jiný tady nebydlel. Tak měsíc zpátky jsem byl v koupelně a čistil si zuby. Opláchnul jsem kartáček, vypnul vodu, chvilku na sebe čuměl do zrcadla, a pak jsem chtěl odejít, jenže............. voda pořád tekla. Přísahal bych, že jsem ji zastavoval. Musím přiznat, že příjemný pocit to teda nebyl. :-) Chvíli jsem tam stál a nevěděl, co si mám myslet. Pak jsem sám sebe přesvědčoval, že jsem ji asi vypnul málo. No, moc se mi tomu nechtělo věřit, ale zakázal jsem si nad tím spekulovat. Raději. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Radím navštívit psychologa nebo psychiatra. Žádné nadpřirozeno, negativní energie, duchové ani bohové neexistují tudíž vám žádná kartářka, vymítačka ďábla ani jiná čarodějnice nepomůže, maximálně od peněz. Je to všecho v hlavě.
Odpovědět
Profilova fotka
@oskar83 Psycholog Vám od těch peněz pomůže taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@alikc no půdu tu sice máme, ale barák má novou střechu, fasádu a kuny tam nikdy nebyly, no možná máte pravdu a vedle něco prostě zapraštělo, jako praskne někdy v okně a já byla v blbém rozpoložení a představivost a strach zafungovaly. jednu dobu mi tu praštělo v podlaze v chodbičce a byl to taky zvuk jakoby někdo prostě tam chodil, ale nikdo tam nebyl. je pravda, že psychika je mocná, no nicméně jsem ráda za různé názory...
Odpovědět
Profilova fotka
@nadhernejchlapak @oskar83 Jen ten kdo s tím nemá zkušenosti, může říct něco takového...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@oskar83 vymýtit pozitivismus!
Odpovědět
Profilova fotka
@oskar83 Jste velmi vtipný! :) Samozřejmě že existuje energie, je všude kolem nás. Co třeba magnetismus? Severní a jižní pól ... nic? A co třeba příliv a odliv moře podle měsíční fáze? Myslíte, že když něco pohne mořem, že to nemůže nijak ovlivnit člověka? Nemusíte tomu věřit, však není to tak dávno, co všichni tvrdili, že Země je placka a Slunce obíhá kolem ní ...
Odpovědět
@pikacu78 a magnetismus je negativní nebo pozitivní energie? =-) No jo no, někdo věří na duchy, jinej reiki, jinej hledá geopatogenní zóny, třetí na Aštara Šerana, já bohužel nevěřím ničemu co nelze nějak vědecky doložit a zkoumat. Doporučil bych hlavně nechodit za žádným kartářem, psychotronikem a dalšími šarlatány, kteří Vás tak leda připraví o peníze.. Spíš bych navštívil psychologa, pravděpodobně se jen jedná o hormonální výkyv.
Odpovědět
Profilova fotka
@rimmer a na lásku věříte? na tu si taky nemůžete šáhnout... podle mě člověk není jen viditelná fyzická schránka, ale taky duše, která je věčná, je to podle mě energie a ta nemůže jen tak zničehonic zaniknout, a když člověk umře putuje dál...
Odpovědět
:D:D snad nemuzete porovnat city , s tím ze by jste mela vyhledat psychologa nebo se dát do klidu? všechno je to jen otázka psychiky, a jak říkáte sama máte ze všeho nervy v kýblu. a proto máte taky narušenou psychiku.
Odpovědět
@pajuska252 láska je chemicky doložitelná změna v mozku ;) Ale to jen tak na okraj. Chemický koktejl hormonů a kdovíčeho dokáže s našim mozkem, pocity a výkony udělat naprosto neuvěřitelné věci. Dokážete vidět i to, co není a vsadíte si na to, že to tam je. Mozek se dá ošálit mnoha způsoby. Tím neříkám, že nic nadpřirozeného neexistuje. Já bych se tedy slovu "nadpřirozené" trochu vyhýbal, ale některé věci, které dnes nejde dokázat mohou být jen otázkou té správné "mašinky". Elektromagnetismus a jeho "produkty" předvedené ve středověku by jistě dotyčného dovedly na hranici. Mezi zázraky a technickou vyspělostí a pochopení té vyspělosti je opravdu jen tenká hranice.
Odpovědět
@pajuska252 teoreticky mohu, je to totiž hormonální koktejl, nicméně ve vašem případě opravdu věřím, že žádné strašidlo tam nemáte, nakukala jste si něco, čemu chcete věřit.
Odpovědět
@pajuska252 Kupte si bílou šalvěj a každý kout v bytě vykuřte. Třeba s nějakou malou modlitbičkou. Taky na duchy jako z pohádky nevěřím, ale někdo je prostě citlivější než jinej. Bílá šalvěj je na očištění prostoru hodně dobrá, ozkoušeno.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Pajuska 252. Dobrý den.Váš příběh není ojedinělý.Zažil jsem jich v životě mnoho.Jeden zajímavý se mě stal v Rožnově pod Radhoštěm ve vile z třicátých let dvacátého století.
Odpovědět
@rimmer Pane takového moudrého a zásadověho člověka jako jste Vy,jsem přivedl v Rožnově pod Radhoštěm do mdlob.😂Popsal jsem zemřelé rodiče jeho ženy,řekl jsem MU na co a kde v domě zemřeli, co je v domě celé roky trápilo a že farář na jejich pohřbu nebyl moc dobrý.Podotýkám že v domě jsem před tím nikdy nebyl,lidi jsem neznal a pana chytrolína jsem viděl prvně v životě 😂😂😂
Odpovědět
Profilova fotka
@pajuska252 nekolik zkusenosti..v mem rodnem dome-hospoda z druhe svetove valky kde ve sklepe vystrileli nackove toho koho tam nasli-to byl docela hukot..delo se tam spoustu veci...to bylo spis jako duchovno..mamaka tam byla porad nemocna a uz ani odbornici nevedeli co sni..pozvala si nejakyho pana na zóny a nestacili jsme se divit...sruhy barak-luxusni novostavba..sice tam nestrasilo ale bylo tam tak jako neutulno,nemilo,a nikomu se nam tam nwchtelo byt.. podle zón taky noc moc a rozpadla se tam cela nase rodina...moje studenstka leta stravena po podnajmech uplne v klidu-az na jeden-stara bytovka kde se pred xy zabil pan.. to co se tam delo-to byl MASAKR,kdo mi to neveril,nechala jsem ho tam par dni prespat :-D :-D ..i pes tam byl na"prasky"...fuj,jesre ze uz jsem pryc..a ted bydlime konecne ve svy novostavbe..kde misto jsem opravdu hodne dobre vybirala..kdo sem prijde je videt ze je mu tady dobre a je tu celkove takova super energie...uplne o necem jinym (Jen dodam,ze mamina se po odstehovani z domu 1 a domu 2 z negativnima energiema naaahodne zcela"uzdravila" a uz snad 7 let nemela ani rymu...takze urcite bych si nekoho pozvala..ted jen..jestli zjisteni nebude horsi nez lepsi :-N
Odpovědět
@alkapinka někdy je lepší se odstěhovat,protože místo může být z minula tak problematické,že by vyžadovalo trvalou péči a to je finančně pro majitele domu neúnosné.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajuska252 byl to jediny projev? Zmeny teplot, divne zapachy, blazneni elektrospotrebicu, praskani zarovek apod. se vam nedeji?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@nadhernejchlapak -já osobně bych dušičkami toliko neopovrhoval 👻👻👻
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Může někdo poradit?Na duchy a nadpřirozeno jsem vždy věřil,ale nikdy jsem si nemyslel,že se to zrovna přihodí mě.Nedávno v našem domečku začali samovolně padat předměty,těžké předměty které nemají šanci sami od sebe spadnout.Vždy se jednalo skoro o útok na mojí ženu která stačila uskočit.Byl jsem v tu dobu vždy v práci tak jsem si myslel,že si ze mě utahuje.Ale před pár dny jsem měl problémy se spaním,cítil jsem něco(někoho)kolem sebe.Divný pocit jako by mě někdo sledoval.Když jsem konečně usnul tak mě probudil pocit že u mě někdo je,že mě někdo sleduje.Okamžitě jsem se otočil a ve dveřích jsem zahlédl siluetu postavy s tváří ale pohledem upřeným na mě.Tyto divné věci se začali dít od té doby co jsem si pozval dva pomocníky na zahradu a opravdu jsme s nich neměli dobrý pocit.Negativní energie s nich šla opravdu poznat.Je možné aby něco po sobě u nás zanechali a co stím dělat?Děkuju za přïpadnou odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se kdysi dostaly do stropů ve kterých je zalitý kvůli zateplení silný polystyren myši a měli jsme v baráku také jak ve strašidelném domě, nejhorší to bylo v noci když bylo ticho, šramotilo to, zvuky jak na "strašidelném hradě", občas to bylo jak kdyby nekdo chodil po půdě, až potom sme zjistili že jsou tam nastěhované myši ve stropech a neskutečně se to ozývalo, stropy jsou z dutých hurdisek tak to ještě zesilovalo to jejich hryzání chodem a lození.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se teď třeba v novostavbě stala taky neskutečná věc. Byla jsem tam sama a uklízela koupelny a barák před stěhováním. Chvíli jsem si dala pauzu a v pokoji syna řešila něco na mobilu, v tom rána, jako by se vysklilo okno. Měla jsem ho dokořán, aby mi schly podlahy, tak jsem ho šla dát zase jen na větračku. A potom večer jsme zjistili, že ve vaně je díra, jako by tam snad někdo hodil cihlu. Přitom tam NIC spadnout nemohlo, nic jsem na vaně neměla. Jediné vysvětlení, že by tam spadla vanová sprcha, ale že by spadla sama od sebe a ještě udělala takovou díru??? V bytě nebo u našich mi spadla sprcha do vany xkrát a nic se nestalo. Každý kdo to viděl, tak říkal, že tam muselo spadnout něco strašně těžkého, ale co, když tam nic nebylo..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?