Pračka Indesit Omega 1000. Máte někdo návod k použití?

Profilova fotka
Mame doma pracku Indesit Omega 1000 s nejakym dalsim oznaceni 2020,a ja bych potrebovala navod k pouziti.Nemate nekdo?Nebo nekdo z vasich pribuznych ci znamych? Ne ze bych nevedela jak ovladat pracku,to samozrejme vim,ale na tehle pracce jsou na "kastli" naznaceny zakladni programy,asi 5,oznacenych pismeny,ale je tam moznost vice programu,protoze na oladacim kolecku jsou i cisla a pod tim seznamem programu je i napsane pro dalsi programy kouknete do manualu.Jenze ja ten manual nemam a potrebovala bych vedet jestli to ma nejaky rychly program treba pulhodinovy,nebo nejaky setrici proogram apod.muzete mi nekdo pomoct?Predem diky.
Odpovědět
My teda pračku Indesit nemáme, ale dneska mi přivezli novou ledničku Indesit, tak z ní mám ohromnou radost, je opravdu krááásná :-D. A k tématu, dávám odkaz na stránky Indesit s adresou ke kontaktování: http://www.indesit.cz/indesit/utiliti... Podle mě, když si jim napíšeš, tak ti ten návod pošlou ;-) . My jsme v minulém pronájmu měli starou pračku Gorenje a majitelka k ní neměla návod, tak jim napsala a oni jí ho normálně poslali poštou ;-) . Za zkoušku to stojí :-D .
Odpovědět
Teď koukám, že u jednotlivých výrobků si můžeš stáhnout návod k použití v pdf. To je supééér :-D . Ale pokud je ta vaše pračka starší typ, tak tam asi nebude :-S . No zkus se podívat ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail diky,zkusim,sice zu jsem nejakou jejich stranku prohledala,a nic nenasla, :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus www.navody.cz :-) pa
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?