Menu Forum

Přeložení elektrického vedení by stálo 50-300 000 Kč

10. kvě 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
miky1 (29 r.)
1
Registroval se 24. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Stavím dům
    Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
miky1 (29 r.)
1
Registroval se 24. července 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Stavím dům
 Máme na svém pozemku nevhodně umístěný sloup el. vedení. Bohužel je 2m od kraje pozemku. Chystáme se stavět barák a tam co stojí sloup má být vjezd. Byli jsme žádat o přeložku el. vedení a bylo nám řečeno že nám to udělají, ale jen v případě že si toto přemístění zaplatíme. Když jsme se zeptali na cenu tak nám pani s úsměvem řekla 50, 100, 200, 300 tisíc. Pro přesné info o ceně a možnostech se máme spojit s jejich technikem. Nemáte někdo zkušenosti s něčím podobným?
17. srp 2010 ve 20:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
Registroval se 2. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 172 příspěvků a 9 alb. Má 8 přátel. Region Rakovník.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
Registroval se 2. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 172 příspěvků a 9 alb. Má 8 přátel. Region Rakovník.
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 jj, nám nacenila Telefonica O2 neoficiálně přeložku jejich kabelu na 600tis. emoticon
17. srp 2010 ve 20:39  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
tweekee
29
  • Již bydlím v domě
    Česká republika
 Jinak k ČEZu: v dubnu roku 2009 jsem žádal o připojení! Tento čtvrtek přijde technik připojit náš dům.... emoticon
17. srp 2010 ve 20:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granda
20
Registrovala se 23. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 760 příspěvků. Má 67 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
granda
20
Registrovala se 23. února 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 760 příspěvků. Má 67 přátel. Region Hradec Králové.
 Ahoj, dneska jsme také navštívila ČEZ se stejným dotazem. Máme na pozemku koncový sloup a je upevněnen kotvícím lanem, které nám překáží ve výstavbě rod.domu. Dotaz, zda to jde přesunout, bylo odpověděno ano, za 80 tisíc.tak jsem si vzala papír a pěkně vyplnila. snad to nebude tak vysoké, mají na vyřízení měsíc a už teď se těším, až dojede jejich technik.
17. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miky1 (29 r.)
1
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
miky1 (29 r.)
1
  • Stavím dům
 tweekee- Koukám že to tam jde docela rychle... To se máme na co těšit.
granda- jj, to nám taky nabízela že si máme vyplnit papír a do 30 dnů se nám někdo ozve. Tak jsem ji na to řekl, že mě jejich sloup vubec nezajímá a že kuli tomu nebudu do zahrady lítat. Bylo mi řečeno že ona s tím bohužel nic neudělá a že se máme obrátit na jejich technika. Tak nám dala jeho tel. číslo že si mu máme zavolat a domluvit se s ním. Tak se těším na jeho návštěvuemoticon
19. srp 2010 v 08:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
233
Registrovala se 18. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2308 příspěvků. Má 153 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
233
Registrovala se 18. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 2308 příspěvků. Má 153 přátel.
 Nám sloup napětí postavili tak pěkně na příjezdovou cestu, že jsme tím nesplňovali podmínky na šířku přístupové cesty k domu.Řešili jsme to 3 roky a nebýt toho, že se našlo jiné řešení a šlo to obejít jinak, tak nestavíme dodnes.
Teda byli ochotni sloup přeložit na základě naši žádosti, ale rovnou nám poslali složenku na 120 tisíc, a to jsme zase nebyli my ochotni zaplatit.Ale věděli, že nám nic jiného nezbyde, pokud budeme chtít stavět a podle toho taky s lidma jednají.
19. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darska
22
Registrovala se 10. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků a 3 alba.
fotoportrét
fotoportrét
darska
22
Registrovala se 10. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 19 příspěvků a 3 alba.
 My jsme ČEZ o připojení žádali v prosinci loňského roku, zaplacenou zálohu máme od března 2010 a furt se nic neděje ... dům máme skoro hotovej a sloup nikde .... emoticon emoticon ve smlouvě mají 18 měsíců od zapl. zálohy, takže mají vlastně čas .... neuvěřitelný, jak je člověk bezmocnej
19. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
233
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
233
 @darska jo, jo, nás připojili 2 dny před koncem termínu ze smlouvy.Že si to pohlídali, co? Člověk s tím vůbec nic nenadělá, může se stavět třeba na hlavu a nic.... emoticon
20. srp 2010 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granda
20
fotoportrét
fotoportrét
granda
20
 denska jsem byla odnes žádost o přesunutí eletrického sloupu, do 30 dnů mi odpoví, už se těším na jejich dopis. to si počtu.
23. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana_c
56
Registrovala se 24. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 22 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
jana_c
56
Registrovala se 24. srpna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 22 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Mělník.
 @darska Bohužel musíš počítat fakt s těmi 18 měsíci. Nám sloup stavěli rok a třičtvrtě emoticon Zkoušeli jsme to i přes známosti a vůbec nic. Vědí, že je potřebujeme, tak na nás dlabou. Je to holt stát ve státě. A Veolia je to samé v bledě modrým emoticon Držím palce, ať jste světlou výjimkou emoticon
23. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisicka
42
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 22 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Český Brod, Region Kolín.
fotoportrét
fotoportrét
lisicka
42
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 22 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Český Brod, Region Kolín.
 ahoj všem! ráda bych vyzvěděla informace, kde a jak zařídit přeložení elektrického vedení. Máme podpěrnou konzoli pro elektrické vedení zabudouvanou ve štítě RD a chtěli bychom ji zrušit - tak aby vedení bylo podepřeno sloupem či bylo nahrazeno jiným způsobem než je teď.. Nemáme sepsanou smlouvu o věcném břemenu na umístění konzole našem domku.. řešili jste to někdo? Potřebovali bychom poradit..
24. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miky1 (29 r.)
1
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
miky1 (29 r.)
1
  • Stavím dům
 Ahoj lisicko, najdi si na této stránce nejbližší informační centrum. http://www.cez.cz/cs/kontakty/kontaktni-mista.html
Tam ti poradí nejlépe a popřípadě sepíšou i žádost. Ale po prvním jednání s čezem, si mylím, že to dopadne následovně: (ohrožuje to někoho na životě? Jestli ne, tak si to budete muset bohužel zaplatit a v nejbližších letech to možná předělaj. emoticon Kéž by to dopadlo nějak jinakemoticon
25. srp 2010 v 01:00  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisicka
42
fotoportrét
fotoportrét
lisicka
42
 @miky1: Včera jsem projela internet kde se dalo a našla jsem pár diskuzí kde to lidi řešili, ale ve výsledku to vyjde úplně stejně jako si psal - buď to zaplatíme nebo s tím nic neudělají.. Museli bychom mít potvrzení od statika, že podpěra narušuje statiku domu.. což nenarušuje emoticon takže nám to tam asi zůstane - jediné co dělají "zadarmo" je že až budeme chtít udělat fasádu, tak přijede technik a na dráty nám nasadí gumovou ochranu v délce 2 m na obě strany..
25. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taran
Registrovala se 27. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
taran
Registrovala se 27. srpna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
 @granda Ahoj, CEZ ti odpovi a ja ti reknu co,ze tvoji zadost zaregistrovali a budou s ni pracovat.....presne tento problem jsme resili pred rokem.....marne.....maji na vse cas,po mesici prisel papir,ze to postoupi technikum a maji na snad 3mesice,pak po uplynuti 3mesicu maji na realizaci 6mesicu....potrebovali jsme predelat strechu....nebyl cas cekat tak dlouhou dobu...jedine doporuceni je obejit to!
emoticon
27. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darska
22
fotoportrét
fotoportrét
darska
22
 to jsou takoví ..... nevím, jak to nazvat, abych nebyla sprostá .... emoticon emoticon
27. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
granda
20
fotoportrét
fotoportrét
granda
20
 ahoj, zadost poda, revizak prijel do 5 dnu a udelal zapis. cekam na vyrozumeni, snad brzo dojde obalka, zitra skoci na pobocku, mam to par metru z prace. uvidim co mi reknou.
16. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferdasek
Registrovala se 5. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
ferdasek
Registrovala se 5. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Beroun.
 strach z jejich moci je to co znás dělá jejich otroky jsem na čez už tak alergickej,že chápu některé teroristické činy ono když už je člověk uplně bezmocný nic jineho nezbývá a doba je taková,že tohoto smýšlení proti mocenské svoloči přibývá ,to už je jen krůček k činům hezký den emoticon
5. lis 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bonavox
1
Registroval se 9. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 49 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
bonavox
1
Registroval se 9. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 49 příspěvků. Region Praha.
 IMHO jediný způsob, jak s danou situací něco udělat je najít oporu někde v legislativě, že stávající stav něco nesplňuje. To je jediná šance, jak je donutit udělat přeložku zdarma. V energetickém zákoně (458/2000) v § 47 je totiž napsáno "Přeložku zařízení ... zajišťuje jeho vlastník na náklady toho, kdo potřebu přeložky vyvolal." S ČEZem ani jiným distributorem to tedy nijak nesouvisí. Je to řečeno zákonem. Pokuze pokud jim prokážete, že jejich stávající stav něco nesplňuje, tak by mohla být naděje, že to na své náklady upraví. Jinak se obávám, že bez uhrazení nemají důvod se stávajícím stavem něco dělat ...
6. lis 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marwen67
11
Registroval se 15. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 326 příspěvků. Má 7 přátel. Český Těšín, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
marwen67
11
Registroval se 15. prosince 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 326 příspěvků. Má 7 přátel. Český Těšín, Region Karviná.
 bobr to jistí... pokud je sloup dřevěný..emoticon
8. únor 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satam
Registrovala se 7. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
satam
Registrovala se 7. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Kutná Hora.
 @gigi2 Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o bližší info, jak se Vám to podařilo obejít? Řešíme teď obdobný problém, chceme bourat starý dům, kt. má na sobě nástřešák. A přesně, ČEZ sundá, ale za 117tis plus DPH a kamkoliv na pozemek se jim zachce..... můj email sukageg@seznam.cz byla bych vděčná i za nějaký typ na někoho, kdo by nám to neofiko přeložil... Díky ;)
7. lis 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nemcova19
Registrovala se 30. listopadu 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
nemcova19
 @lisicka Dobry den, jak jste prosim tenkrát vyřešili problém s konzoli na fasádě? Ceka nas to take a zjistuji co a jak. Dekuji
21. bře v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nemcova19
fotoportrét
fotoportrét
nemcova19
 @lisicka Dobry den, jak jste prosim tenkrát vyřešili problém s konzoli na fasádě? Ceka nas to take a zjistuji co a jak. Dekuji .
21. bře v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nemcova19
fotoportrét
fotoportrét
nemcova19
 @taran a jak je prosim obejit? Me v pkanu rekonstrukci strechy... Dekuji klidne do mailu basco.basco@seznam.cz
21. bře v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomjal95
Registroval se 10. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
tomjal95
Registroval se 10. května 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek.
 Zdravím, mám problém trošku z jiného soudku. Boural jsem do betonového sloupu el. vedení přelomil jsem ho a shodou okolností jsem nadýchal 0.8 promile. Nevíte kolik si můžou ČEZ účtovat za výjezd těžké techniky (vysokozdvižná plošina asi deset pracovníků)a zasazení sloupu zpět tam, kde byl. Asi si na můj účet udělají dobré premie. Samozřejmě moje hloupost. Poprvé co jsem boural. Mám trochu obavy, když Vás tu slyším kolik stojí přesazení sloupu atd. emoticon
10. kvě ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí