Reference na firmu Altabix?

10. kvě 201560

Ahojte, mam jen otazecku, jestli se najde nekdo s referencema na firmu Altabix, diky.

 • Zrovna nám staví domek. Pro firmu, ostatně jako pro mnoho jiných, pracují subdodavatelé. Někteří jsou opravdu profíci, některé, zejména zedníky, je nutno pořádně hlídat. Jinak přístup firmy zatím ok.

 • Dekuji moc za odpověd. Mame od nich zatim cenovou nabidku a studii, oproti jinym firmam to nevypada nejhur. Kdybys mel nejake dalsi zajimave informace jak probiha stavba,prosim pisni.A jeste bych se zeptala,jestli stavite vicemene jejich typizovany, nebo vlastni projekt.A predpokladam, ze na klic, ze?

 • Máme typizovaný projekt Trio na klíč, s některými vlastními úpravami. Firmě nedělá problém, pokud si na některé práce seženeš vlasní materiál a řemeslníky, odečtou to z cenové nabídky (i v průběhu stavby). Ovšem na tuto práci se pak samozřejmě nevztahuje jejich záruka. Doporučuji dobře prostudovat smlouvu, zejména, co se týká předání stavenisště v termínu. Slyšel jsem od známého, že jeho soused platil Altabixu 300k penále, protože se mu pozdrželo stavební řízení, tudíž raději doporučuji nechat firmu vyřídit stavební povolení, pokud nemáte někoho na SÚ, případně pokud by se taková pasáž ve smlouvě objevila, trvat na jejím vypuštění.

 • Sponzor fóra
 • osobní zkušenost nemám, ale známému stavěli dům a myslím, že spokojenost, dodrželi co měli, dům vypadá krásně...jinak v obci kousek od OV postavili několik svých domů, tak se zkuste třeba projet a pozeptat se přímo bydlících...

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval <a target="_blank" href="/rules">Pravidla přispívání do fóra</a>. Jiný důvod. duplicitny nick

 • Máme taktéž typizovaný TRIO na klíč s úpravami. Dům má cca 5 let a začínají se projevovat zásadní nedostatky kvality provedených prací.
  1. upadá nám podlaha v některých částech domu,
  2. neteče teplá voda do vany
  3. odpadá omítka v podstatě všude kolem domu
  4. začínají plesnivět omítky
  dle provedených konzultací s odborníky jedná se o zanedbání, která si rozumný stavař nemůže dovolit...ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI !!!!!!

 • Dobrý den, firma Altabix nám dělala základovou desku,museli jsme velmi hlídat postup a výrobní proces, používali materiál bez našeho souhlasu.Pak nám navysili cenu na hrubou stavbu,s čímž jsme nesouhlasili,mame zaplacenou zálohu cca 150 tisíc a nevrací nam ji zpátky,řešíme to pres právníka.Navic si uctovali cca 50 tis za tzv.konzultace- což maji byt z naši strany reklamacni jednání, kdy jsme se jednali o např. o nedostatečné
  zhrnute zemine při výkopech
  Nedoporučují!!!!

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?