Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mati, no tak teď jsi jim pěkně napověděla :-N Ty dveře jsou pomalu nejdražší, takže oni si na ně počkají, zničí je a odnesou si vše, hmmmm super a máme po ptákách :-D Já být něma, tak už si rovnou počkám i na ty střešní okna, ať to mají komplet. Pro info, ty tam budeme dávat př. týden. Abyste všichni věděli :-N Peti :-x :-x :-x Už mlčím, to bys nám přece neudělal :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedulka - slibuju, ze uz budu hodna, maminko ;-) Bez tebe by tu bylo smutno
Odpovědět
Profilova fotka
marti, práce neuteče ;-) Musíš na tom hledat to pozitivní. Třeba to, že zítra, takhle při pátku, toho budeš mít hodně a rychle ti to uteče ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne, zitra jedu do Prahy a odpoledne zabalim kufry a pak pojedeme asi do kina
Odpovědět
Profilova fotka
marti, no vidíš to ;-) Chce to se na to dívat z té lepší stránky. Sice nevím co by ti řekl šéf :-x :-N Ale ty to doženeš ;-) My jedeme dnes do kina na Zličín :-) Na co půjdete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ta peťa se s náma asi fakt nebaví.... :-( My jsme to tak nemyslely..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale bavím...jen si vás teď čtu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
olca5 - ja jsem doma ,nemocna s nohou, takze sef by nerekl nic, jen manzel, ale ten ted odjel na letiste Zlicin mam moc a moc rada, ale od nas je to daleko Na co jeste nevim
Odpovědět
Profilova fotka
peťo, to je dobře ;-) Už jsem se lek :-D marti, no jo, jsem hlava děravá 8-( úplně jsem zapomněla na tu tvou nemocnou nožku. No vidíš, tak co řešíš :-D Sama doma, kočka je pryč tak myši mají pré :-N Ty teda jen PC :-D My jsme tam věčně, naposledy jsme byli na mamma mia, předtím Temný rytíř, Bathory....Dnes půjdeme buď na toho kadeřníka (myslím Zohan nebo tak nějak :-N ) nebo na Mumii. Ufidíme..... Kam vy jezdíte do kina?
Odpovědět
Profilova fotka
My byli na Bathory, moc se mi to libilo, od te doby ne. Jezdime do kina do Letnan
Odpovědět
Profilova fotka
marti, taky se mi to moc líbilo. Manža sice říkal, že tam z ní udělali hrdinku, ale podle mě jen udělali jinou verzi, ne tu kterou všichni zanjí. Tam to hlavně i říkají, že nikdo neví jak to doopravdy bylo. Četla jsem knížku, takže vím o té první verzi, ale tohle se mi prostě líbilo ;-) Letňany jsou zase od nás daleko, ale taky už jsem tam párkát byla. Jednou se sestřenkama - od rána od 10 do 10 do večera :-D Jen jsme chodily po krámech a nakupovaly (po Vánocích byl výprodje) přijela jsem domů jak vánoční stromeček :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To mas pravdu, nakupuje se tam dobre. Ale zitra jedu do centra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marti, myslím, že mě se nakupuje všude dobře ;-) Hlavně, když je za co :-N Manža nechápe, jak můžu v jedom obchodě strávit 45 min., vždycky si jde sednout a dát si něco dobrýho, než aby chodil se mnou, ale já ho chápu, nemá to se mnou lehký :-N No jo, centrum, tam raději moc nechodím, tam je to útok na peněženku jako blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To manzel se mnou docela i chodi, jen si nechce nic zkouset, ale zitra jedu sama, musim jeste neco poridit na tu dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je v pohodě, toho si važ, ;-) Ne každá má takový štěstí. To manža taky ne, když už jdeme něco vybírat jemu, tak si to zásadní nezkouší 8-( Řekne mi ať mu vyberu velikost a jdeme, páč by to už nezvládl a všechny kolem by pozabíjel, nemá rád moc lidí na jednom místě :-N No jo, vy jedete na dovču, tak to závidím, hned bych taky jela x-) A kam to jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
olca5 - IP
Odpovědět
Profilova fotka
marti, no to kdybych věděla dřív, jsem ti to mohla zařídit ;-) Dělám v cestovce a tuto cestovku děláme taky. Tak příští rok, ju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mame to pres kamaradku, ktera ma taky CK, ale zadna sleva nebyla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, já bych z toho třeba něco vydolovala ;-) Příště :-) Na jak dlouho jedete a kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
dedul-prošla jsem skleněnýma dveřma celý sklo se vysypalo.nebylo bezpečnostní,takže jsem dopafdla ještě dobře.naštěstí jen povrchové zranění.Neodnesla to šlacha,takže pohoda.ty stehy přežiju. holky, musím se zastat dedulky,protože dvouprůduchové komíny jsou o dost dražší a jestli tam mají i větrací průduch tak kor,ale zase jsou dobrý a schiedel,je opravdu kvalitní komín. už nevím kdo se tu ptal na to odvětrávání turbokotle,ale je pravda,že je to už zakázané odvětrávat na fasádu,ale nemusí se kvůli tomu stavět další komín,ale stačí tam jenom v průměru 10 cm nerezová roura vyvedená nad střechu.Ale myslím,že v některých případech to jde na fasádu,ale to by jsem musela zjistit u kolegy až se vrátím do práce.To si přesně nepamatuju. Jsou tam nějaké odstupové vzdálenosti a ty už jsem zapomněla. Ale podle mého názoru je lepší odvětrávat nad střechu,protože na fasádě to celkem hučí. Chodím okolo takového se psem a je to teda docela hlučný.
Odpovědět
Profilova fotka
vladkaxx - to jsem psala ja, manzel mi to rikal, prosim muzes mi to zjistit, budu ti vdecna
Odpovědět
Profilova fotka
ok,ale asi až v pondwělí pokud půjdu do práce bude to stačit?
Odpovědět
Profilova fotka
ale jak jsem psala,tak by jsem to řešila radši nad střechu protože to hučí,ikdyž na druhou stranu to bude určitě vyvedeno na stranu kde se moc nebudete pohybovat. Určitě tam bude odstup od sousedního baráčku pokud tam nějakej bude a také od oken,které budou v blízkosti vyvedení na fasádu.Ale přesný odstupy ti tedy zjistím.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, ja budu ted tyden pryc, tak prosim kdyztak do IP, tady se toho vzdycky hrozne moc napovida a nevim, ja kto stihnu vsechno docist.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: díky za zastání :-D s průduchem nemáme, to by bylo dražší o dalších cca 20 tis. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zapomněla jsem napsat, že rozvody vody a odpadů už máme téměř hotové...dnes přijde vodař jen něco málo podělat a příští týden by snad už měl někdy přijít elektrikář!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ted jsem dorazila z Prahy, noha mne boli jako cert, ale mam skoro vsechno, co jsem chtela. Manzel dodelava drazky, pry pujde i zitra dopoledne. To ja uz budu balit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak dnes měli přijít na vodu a odpady a pánovi se zablokovali záda.Takže prý přijde až se uzdraví naštěstí i v týdnu,takže doufám,že se uzdraví brzy. Ale naštěstí nás nebrzdí v omítkách a můžeme v nich pokračovat v podkroví.Ale stejně je to naprd.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, uz nebudu mit cas vam napsat, tak preji, at v tydnu udelate co nejvice prace a nejsou zadne problemy. Pred 7. vecer jedeme na letiste a mela bych se prihlasit pristi nedeli, ne ze toho napovidate moc a ja to nezvladnu docist ;-) Budete mi chybet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marti: tak užívej dovču!!!! ;-) vladi: tak snad vodař brzy dorazí! ;-) jinak nám už vodař spočítal, kolik nás budou stát rozvody vody, odpadů, vč. těch všelijakých trubek, dvou geberitů (ale bez wc) a jednoho bidetu (bez samotného toho bidetu - jen to nachystání na to) a vč. práce - takže bude to cca 50 tis.! Ufff a to si nic moc nepřirážel navíc, páč chce, aby mu příští rok můj chlap postavil barák...a to nás ještě čeká topení, kotel...a veškeré vybavení do koupelky...auuuuu! :-x :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?