Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ene: já už tam volala min. týden a pán slíbil, že to hned zařídí...ale skutek utek.. ]-( doprošovat se zas teda nebudu! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
dedul: no na palici s těma oknařema i s elektrikářem - člověk se snaží jako blbec aby to bylo rychle a pak tohle! nám se takhle táhne střecha - už od začátku července a ještě tam nemáme tašky! ]-( chápu, že se doprošovat nebudeš - nemáte malou zakázku aby si Vás nevážili!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem psala do té druhé firmy e-mail a paní mi snad do půl hoďky odpověděla, že si pánovi na zaměření můžu zavolat sama a domluvit se na termínu, který bude vyhovovat mě! ;-) a že pokud si okna objednáme ještě tento týden, tak montáž proběhne hned ten první týden v listopadu!!! x-) - hned lepší jednání, že!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlásím ženy, že spol. sulko se ozvala a v pátek přijdou zaměřit okna! x-) ufff, jsem si oddychla! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, holky,děkuju za tu chválu na sprcháč, jsem to asi fakt dobře vybrala x-) , sulko nám taky dělalo nabídku na okna, byli rychlý, ale drazí..na druhou stranu, byli nejlevnější ze všech plastových.. jinak jsem dneska chtěla na domek pouklízet, ale nechce se mi, máme to přes celý Brno a je takový ospalý počasí, nic se mi nechce.. jinak o té plovoučce, jak psala ene do koupelny vím, ale ty spáry jsou černě pogumovaný a na živo to vypadá příšerně, do té naší světlozelenoblé koupelky by to fakt nešlo, dlažba je drahá, ale jak jsem psala, těch 5 metrů přežijem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a nevíte některá, jestli svojap už má album na brms?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky stavitelky, jsem tu jen na skok, v práci sice před dovčou vůbec nestíhám, ale mezi vás musím nakoukonut, svatba byla dokonalá, sarus - album na brms ještě nemám, ale večer tam snad něco hodím
Odpovědět
Profilova fotka
tak šup, aspoň pár fotek, ať můžem gratulovat paní x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedul: to jsme si oddechly s tebou ;-) oni se ozvali sami nebo ses připomněla? sarus: u nás je taky hnusně...manža je stavbě a já mu asi budu muset za odměnu upéct bábovku - vůbec se mi do toho nechce :-| fsvojap: gratuju mladá paní a na albíčko se těšíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, dneska to vypadalo že sluníčko vykouklo, ale zase nic :-( já zase manžovi peču kuře na cibuli a jabkách x-) x-) Jinak jsem objednala světla nad jídel.stůl a trochu retro světlo do obýváku ;-) , takže alespoň něco do domku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: koukala jsem ti do alba, ty světla - zvlášť to do obýváku je hustý 8-) jinak jsem se nakonec rozhodla pro palačinky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já se hustých věcí nebojím :-D :-D hele nevíte kde se dá sehnat takovej ten vánoční zvonící stromeček? http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak holky na část fotek se můžete kouknout na honzaapavla.rajce.net :-) na brms album zatím není, fotky jsou moc velký a teď nemám čas to zmenšovat, balím na dovču, zítra letíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: hezké fotky, moc vám to slušelo!!! x-) delfi: ne, nepřipomínala jsem se, zavolali sami od sebe! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap, krááááásný x-) x-) jako princezna x-) x-) Užij si dovču..je, tu Vám trochu závidím, ale víc přeju ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedulka, tak to je fajn, že se ozvali, dopadlo to dobře :-) fsvojap, gratuluji, užijte si líbánky ;-) saruska, prozraď, od jaké firmy budete mít světla, to do kuchyně se mi líbí ;-) manžel je dnes na domě, u nás prší, ještě že už máme alespoň strop a neprší na něj 8-), ale už aby byla střecha :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: princezničkaaaaa :-D moc vám to slušelo a gratuluju ještě jednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elfii, mám to světlo ( teda jestli myslíš to bílý hranatý) z e-light, ale jinak je z massive.cz, ale tam je o něco dražší..
Odpovědět
Profilova fotka
saruska, díky, mrknu na stránky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Saruska - to hranaté světlo je suprové x-) přesně takové se mi líbí..podobné má kamarádka nad jídel. stolem, pak i pár menších takových hranatých a vypadá to fakt skvěle x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dedulka - jsem ráda, že se firma Sulka ozvala a pak dej vědět co a jak, aby jsi nám je pak mohla doporučit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky o víkendu snad dodám nové fotečky domečku, budeme totiž KONEČNĚ!!!! dávat tašky na střechu (po skoro 3 měsících :-N ) jinak začínám mít vůči řemeslníkům slušnou averzi - nejdřív ty proklatý střechaři a teď zedníci - mají nám v sobotu jít nahodit stropy, ale měli se v pondělí ozvat zda ano či ne. no manžel se jich dodneška nemůže dovolat, takže nevíme na čem jsme ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap- gratuluju novomanželům.měli jste nádhernou svatbičku a ty jsi byla kouzelná nevěsta.Ať vám všechno vychází a jste šťastní. dedulko-tak to je dobře že se ozvali.Určitě budete spokojeni. Nám už montují dnes okna,ale manža tam jel na zahájenímontáže.Já pojedu až na předání,tak jsem zvědavá.Dveře jsou prej krásný,ale ty ještě dávat nebudeme až bude po omítkách tak potom.A to je za dva týdny :-) delfi-nevěš hlavu ono to dobře dopadne.Držím palce aby se dostavili a zahájili omítání.je to krása,když se to všechno omítne a už je to čistý
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: nám by dnes měli ta okna zaměřovat...tak snad se to už konečně pohne! ;-) dveře taky zatím dávát nechceme, už tam bude J. teď někdy dávat nějaké provizorní! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladka: no snad to dobře dopadne, protože jinak nevim ]-( vy už máte komplet omítnuto? dedul: držím palečky
Odpovědět
Profilova fotka
delfi-ještě nemáme omítnuto.Zítra by nám měli omítnout špalety a zbytek přízemí a za týden zbytek podkroví.
Odpovědět
Profilova fotka
vladka : vy máte v podkroví už i sádroše? to už asi máte omítnuto fajnovou že? omítáte klasickejma omítkama? my totiž půjdem asi do sádrovejch
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám namontovali okna,jsou nádherný,ale hned jsme jim tři a vstupní dveře vyreklamovali,protože mají nedotřený rámy a vstupní dveře za 45 000,- se odchlíply.Dala jsem do alba fotky.pro okna si přijedou v pondělí :-( delfi-sádroše nemáme ty budeme dělat až po vrchních betonech,ale fajnový omítky už máme a děláme klasický se štukem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nejak nestiham psat. Uz jsem zacala chodit do prace, do toho mame babicku v nemocnici a manzel stale pryc. V nedeli se maji zastavit zednici, co budou delat omitky a zitra se jedeme podivat na For Arch nacerpat nejakou inspiraci. Jinak se u nas nic noveho nedeje, trosku stojime :-( Ale koukam, ze ostatni s tim hybou, tak at to jde stale tak dobre
Odpovědět
Profilova fotka
vladka: máte ty okna krááásný a ty dveře taky - jen ty řemeslníci že? :-| snad to v pohodě vyreklamujete. jinak na for archu jsem už byla a musím říct, že nic moc - pro nás, co už materiál na stavbu, střechu, okna dveře atd. máme. jedině koupelny jsou tam pěkný. a taky jsem viděla náš vybraný krb naživo ;-) v sekci kuchyní byla všeho všudy jedna značka - gorenje...neee pardon ještě tam byla kuchyně JN interiér a toť vše :-| no nic aspoň jsme si to prošli a nabrali inspiraci pro koupelnu. Joooo a ještě se manžílek rozhodl, že budeme mít centrální vysavač, bo to není tak drahá záležitost. Máte ho někdo? a od jaký firmy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?