Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladkaxx - tak at o vikendu udelate co nejvice prace My si musime odpocinout, bylo toho ted hodne moc a vlastne to je darek od manzela k ukonceni meho studia Podlahy a vse ostatni opet zacnu resit az po navratu, je toho jeste tolik a ja sjem hodne moc vycerpana a unavena :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já taky, martuli :-S a bude hůř..už bych nikdy nestavěla, mám pocit, že jsem zestárla aspoň o 10 let :-p Nám už vlastně chybí jen ty podlahy a pak nějaký malý dodělky..ale ty se už můžou dělat za provozu, bez podlah to nejde, páč se děsně práší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My az udelame topeni, tak se v prvnim poschodi udelaji hned podlahy a sadrokartony, aby se pokoje mohl dodelat nacisto a pak se bude dodelavat prizemi a koupelny Ale asi budeme cekat na kanalizacni pripojku, je s nima domluva jako s kozou na lede ;-) Nemuze byt hur, jinak to nezvladam :-( Jo, okoukla jsem tvoje svatebni fotky, byla jsi nadherna nevesta
Odpovědět
Profilova fotka
je, dík..bylo mě ten den na blití od rána z nervů, páč 3 dny před svatbou, když jsem si šla ujistit, že je vše tip top, jsem se dozvěděla že majitel hospody zrušil hostinu a dal si tam nějakou italskou( tudíž dražší) svatbu, takže jsem tam měla hysterickej záchvat a začala mě žalud.neuroza, za celej den na svatbě jsem snědla 1 hrášek z oběda a 2 lehký coly, ale na fotkách to naštěstí není tak vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: teda tak to je mazec s takovým raubířem 8-) martuli: no my ale máme jen spodek a nemáme ještě omítky.... holky kdybych věděla do čehu jdu s tím stavěním tak nevííím nevííím jestli bych do toho šla. jinak začínám pochybovat že nám ten spodek bude k bydlení stačit....kam dáme všechny věci???
Odpovědět
Profilova fotka
já už bych nikdy nestavěla..Je to děsný..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlavu vzhůru, všechyn budeme mít krásný bydlení; mě to jde občas taky na nervy, já bych to toho šla teda klidně znova, ale pár zásadních věcí bych udělal jinak martuli - přeji šťastný let a užijte si to, Paříž je nádherná ;-) delfi - vy budete nejdřív jen v přízemí? v albu je domeček i s podkrovím, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
sarus - kouplena vypadá úžasně, jaká to je dlažba?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, je krásná, přesněk tomu sprchovýmu panelu x-) ale cena byla úděsná, jestli si dobře vzpomínám okolo 1600/m2 Naštěstí to je pidikoupelka..jinak to je od Venus maya Cedar
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: jo nejdřív v přízemí...patro nestihnem a taky asi nebudou money :-| uvidím.... ale jsem zvědavá jak se do spodku vejdem..ono jako ten obývák s kuchyní j velkej, ale do obýváku si přece nebudu dávat úložná skříně ne?
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: takovou dlažbu chci do kuchyně....fakt to vypadá jako dřevo?
Odpovědět
Profilova fotka
sarus - tak to je teda pálka =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
delfi, hezčí jak dřevo :-D ale taky krásná :-p cena..
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: no já si taky říkám, že to bude max. 7-8 m2 což je teda hodně, ale co nadělám že....
Odpovědět
Profilova fotka
sarus, na cenu se vyprdni, stojí za to ;-) x-) jinak já bych klidně do toho šla znova, teď už vím, kde co sehnat, komu mám nadávat od začátku a na koho je spoleh :-N I když na to vánoční odfrknutí jsem už nažhavená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na stěhování a odfrknutí jsme nažhavený všechnyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - vidím, že máte všechny nějakou depku! - nebojte, ono to pak přebolí, až se nastěhujete! ;-) my se teď nějak moc neposunujeme - jen někdy před 14 dny dal J. na hůru osb desky, aby se tam dalo chodit a aby se tam hlavně pak mohl dávat bordel! :-D jinak zítra by nám UnCčko mělo konečně zahrabat díry od IS a příští čtvrtek by měly být okna! x-) tak snad bude vše ok! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dedul-jak pak se má nastávající mamina? asi tak před 14 dny jsem si říkala,že už by jsem nestavěla ani za zlatý prase,ale te´d když tam chodím a je to přesně tak jak jsem si to v hlavě už tisíckrát malovala,tak by jsem do toho šla znovu. je to nádhera. Asi rok mi trvalo než jsem si dispozici vymyslela,tak aby jsem byla spokojená a od té doby jsem si vždy představovala,jak tam procházím a teď se ty úředstavy stali skutečností a je to prostě nádhera.ten pocit je bombastickej. Ale taky už toho mám plý zuby a těším se až se natáhnu před krb a dám si v klidu sklenku vínka. Ten dům nás všechny stojí moc energie,ale stojí to za to to podstoupit. nesmíme ztrácet hlavu,protože se blížíme ke konci. takže přeji hodně zdaru a holky,žádný zoufání. Všichni máme nádherný domečky,tak se z nich radujme a nebírejme sílu z nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, radujme se, akorát jsi mi tím krbem připomněla, že musím vynadat krbařovi, že se fláká ]-( Ale díky, málem bych zapomněla, že ho mám sprdnout :-D Ale na tu sklenku(já to vidím spíš na lahvinku :-D ) se tuze těším. Nazdar matko, už se ti to krátí co? Těšíš se, nebo máš bobky? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, spaag: jj, krátí se mi to - nějak moc rychle to uběhlo! :-D no zatím se nebojím - stejně to furt vypadá na toho císaře /prcek je stále hlavičkou nahoru/ - takže to budu mít hezky naplánované! :-N - zítra jdu na kontrolu, tak uvidím, co se děje nového! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nikam nejdeme :-( a hned vam povim proc, i kdyz jsem to chtela zatim tajit. Cekame mimi a dnes jsme si vyzkouseli rychlou cestu k nasi pani doktorce. Mam nejake problemy, tak mam klidovy rezim a za tyden na kontrolu. Moc vas prosime, drzte nam pesticky, at vse zvladneme, budeme to potrebovat ;-) Ale pocitac mam u sebe v posteli, tak vam budu obcas psat
Odpovědět
Profilova fotka
maruli,tak to je mi moc líto a budu držet pěsti,aby bylo vše v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti to mě mrzí |-| Držím moc palce tobě a další naší tajnůstkářce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju vam holky, jste moc hodne. Ze bysme tu mely jeste jednu tehulku? Tak at se ji dobre dari a vse je bez problemu
Odpovědět
Profilova fotka
martuli, taky držím pěsti, ať to dobře dopadne a té druhé tajnůstkářce samozřejmě taky
Odpovědět
Profilova fotka
Marti: já samozřejmě takyyy gratulírujíííí, že! :-N ;-) A neboj, bude to určitě dobré! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky koho jako myslíte tou tajnůstkářkou? x-) martuli moooc držím palečky
Odpovědět
Profilova fotka
diky vam vsem tajnustkarku nevim kdo to je, to spala spaagetka, tak se zeptej ji
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak jsem konečně doplnila fotky do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) delfi, že se ptáš zrovna ty :-D vladko, ta koupelna se rýsuje úřasňákově x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?