Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ti z hlavy neřeknu, ale zkusím si na tebe o víkendu vzpomenout a mrknu na tu pixlu ;-) Tuším, že Carpasol nebo tak nějak.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to bys byla moc hodná a kdyby sis nevzpomněla, tak já se ti po víkendu připomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu balit, jsem z toho pěkně nervní, páč jsem nezačala, mám v autě krabice a doma jsem ještě na nic nešáhla, jsem furt v práci, páč všichni chcou pojistit před koncem roku, dneska mám večírek a na něj nemůžu, páč by to neměl kdo nabalit, teda spíš naházet do pytlů..nebudu se stresovat..
Odpovědět
Profilova fotka
sarusko,tak to mi povídej.taky to nesnáším,ale na druhou stranu.je to naposledy a do novýho domečku,kterej jsme si postavili s polečně se svým milovaným a ty nádherný chvíle co nás tam budou čekat. :-)
Odpovědět
Holky to zní tak úúžasně. BALIT. STĚHOVAT SE. Moc vám to přeju. Já si v tuhle chvíli nějak nedovedu představit že nás to taky někdy čeká :-( . Hlavně se už nestresujte, už samy o sobě jsou Vánoce na budku jako dělaný.
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: moooc krásná kuchyň, fakt! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že stěhování v plném proudu :-) vy se máte dedul - gratuluji ke krásnému chlapečkovi, ať jste hlavně zdraví ;-) spaag, sarus a vladce tiše závidím tu stěhovačku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fuuuj, není co závidět, už 2 hodiny tady z toho prachu kýchám, nechápu, jak se do garsonky může vlézt tolik věcí :-o :-p to je pytlů, krabic a bordelu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zavidim stehovani.Dneska jsem opet letela k doktorce, trosku problem, ale snad se vyresi. 14.1. jdeme na screening ve 20. tydnu a snad uz tam budeme vedet pohlavi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: tak to máte hooodně podobnou ledničku jako my. máme taky od samsungu, ale spešl. edici pro makro...jsem zvědavá jak s ní budeš spokojená - piš pak postřehy. martuli: super tak to už budete vědět co to bude...a co byste chtli radši? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak jedna jobovka téměř na konci. Podlahář měl nastoupit tento týden v pondělí.Takže nastoupil dne o půl desáté.Kuchyňář měl přijít v sobotu a skříňky navozil už včera večer a dnes chtěl jít kolem 11 montovat dokupy.Kdyby ten blbej podlahář přišel tak jak má.Tak jsme mohli mít všechno úplně v klidu.takhle jsme naháněli podlaháře a kuchyňáře posunujeme. Kolem 2 hodiny už by teoretocky mohl jít montovat.tak uvidíme jak to podlahářovi půjde. Z kuchyně mám radost.Je fakt nádherná a dle představ.Ale ten podlahář mi pije krev.Zítra se máme stěhovat a on to milospán nemá a to jsem mu důrazně a několikrát opakovala,že do pátku musí mít přízemí hotoví. Mě z toho asi šlehne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
delfi - no doufam ze se mimi ukaze ;-) Co bysme chteli vice, hlavne at je to zdrave .... pokud to bude holcicka, je to BONUS Ale s tema problemama, co mam mi to je nejak celkem jedno
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nazdar děvčata :-) vladi, když se daří, tak se daří :-| Já bych mu asi pořád stála za zádama, aby to stihnul :-D My máme od včera namontovanej konečně záchod a zařizováky do koupelny a výjimečně nám nikdo neprovrtal vanu, ale měli jste ho chudáka vidět, jak opatrně ty šrouby šrouboval a 2x je pro sichr přeměřoval :-D Dokonce stihli i boiler, akorát stále nemáme tu akumulační nádrž, takže furt topíme provizorně, což nás zas tak moc netíží. Večer volal truhlář, že jestli chci opravdu do Vánoc ty dveře. Já že je to jasný, tak jedinej termín je v úterý. No neva, holt tam budu kolem nich běhat s krabicema a stěhovat se :-N Ale aby zas nebylo všechno v pořádku, tak máme úzkou zástěnu do sprcháče, takže musím doobjednat širší lištu, což mi teda neva, páč sprchovat se dá i bez ní, páč je sprcháč dost velkej :-) martuli, koukej se válet, ať mimíse v klidu dopečeš a vánoční shon nech na manžovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spaagetka - pred chvili jsme se vratili z poslednich nakupu, v MAKRU jsem si nakoupila nadobi TEFAL, mam z nej velkou radost :-) Odpocivam, za chvili jdu do postele hodit odpocinek a pustim si pohadku. Manzel pomaha hodne moc, ale pristi ttyden je hodne v praci, tak musime zabalit darky o vikendu. A to v nedeli jedeme s malou segrou na ledi revue Princezny na lede
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - kdybych nááááhodou nestíhala, tak přeji všem krásné Vánoce, šťastný nový rok, vy, co se stěhujete, tak ať to přežijete bez újmy a vám dalším, ať se na domečku vše daří tak, jak má! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, martuli - držím pěsti a doufám, že bude s miminkem vše OK sarus - ale to víš, že je co závidět ;-) sice ten samotný proces toho stěhování, balení a vybalování... :-| ale to, že už jste se k tomu stěhování dopracovali, to je super :-) vladi - podlaháře bych asi zabila, s těma řemeslníka je to dost těžký, plánovat můžeme, jak chceme... holky, přeju vám taky krásné Vánoce a hodně štěstí a zdraví v roce 2009 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky stavitelky,přeji vám krásné Vánoce a úspěšný vstup do Nového roku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, všem Vám do nového roku přeju ať rychle a krásně bydlíte, páč je to úúúúžasný x-) Jsme po 3 noci v domečku, první noc všude v Brně pršelo a u nás ráno byla bílá pokrývka, což prý přináší štěstí a jsme tam s manžou naprosto nadšení a spokojení..Takovou pohodu už jsme si po těch 2 letech každodenní dřiny už ani neuměli představit a pořád máme pocit, že jsme na dovolené, furt nám nějak nechce dojít, že jsme v domečku, je tam všechno tak krásný.. Všem Vám to už moc přeju, k tomu spoustu zdraví a taky pevných nervů..a hlavně vydržte, všechna ta dřina pak stojí za to..A nejspokojenější je náš pes, má pelíšek u fr.okna, čumí ven, poštěkává, pak si jde lehnout ke krbu, páč tam je teplá podlaha..no spokojenost.. Jen tam nemáme net, takže budu do ledna mimo, ale budu na Vás všechny myslet, martuli, držím palečky ;-) Mějte se a ještě jednou VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, jsem úplně mrtvá, páč jsem včera balila do půl 2. a řekla bych, že jsem v půlce :-o Nechápu, jak jsme to mohli do tý garsonky narvat :-N Nevím, kam dřív skočit, páč do toho ještě stěhuju kancelář, protože šéfové dělí firmu a já jdu zrovna s tím, co odchází do nového :-N Nemáme stromek ani kapra(toho snad taťka ulovil). Takže dnes koupím ňákou hrůzu, co na nás zbyla, ale nevadí mi to, páč právě volali dveřaři, že už jedou montovat, takže dřevo u nás bude vonět dvojnásob a čeká nás první noc v domečku, tak už se strašně těším x-) Všem, kterým jsem ještě nepřála přeji krásné Vánoce a v novém roce se těším na viděnou ;-) A lussi, nezapomněla jsem(teda zapomněla, ale včera jsem se náhodou stavila na baráku a přendavala jsem ty pixly od barev a u toho štuku jsem nadávala, páč byl extra těžkej :-D ), akorát jsem tam nenašla žádnej českej nápis(bydlíme u hranic, tak nevím, jestli to do tý barvárny nevozí přímo ze SRN :-N Jmenuje se to Caparol a pod tím je nápis Haftgrund. Tak snad ti to pomůže :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mile holky, preji vam krasne Vanoce, hodne pohody a do roku 2009 stesti, zdravi a hodne lasky. :-) Uzivejte si bydleni v novem a kdo jeste nebydli (jako my) tak at se brzy stehuje. 5. nebo 6.1. opravdu dorazi topenar ;-) Po kontrole u doktorky vam dam urcite vedet co a jak.Opatrujte se a zadne nervy
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste jsem vam nenapsala 19.12. V 11.37 PORODILA KARLA HOLCICKU EMU.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju taky vše nej v roce 2009, stěstí, zdraví a hezké bydlení, těm co už bydlí v novém ;-) a nám ostatním brzké stěhování :-) sarus - vidíš, přesně kvůli tomuhle pocitu ti to nastěhování závidím :-) spaag - hezké první sny v novém domečku ;-) a malé Emičce všechno nej do života x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vam preji hezky vanocni cas, byly jste hodne? Ja si ano, nebo jak rika mamka, je to motivace, abych byla hodna :-) Zitra se chystame na vylet, tak snad bude hezke pocasi Uz se na vas tesim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem Vám nějak nestačila popřát hezké Vánoce, tak alespoň takhle opožděně a hlavně vše nej nej do nového roku ;-) přeji všem co už jsou nastěhovaný ať se jim krásně bydlí a nám ostatním ať se nám to v tom příštím roce taky podaří x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,připojuji se k opožděnému přání. nestihla jsem to. Přeji Vám opožděně krásné vánoce a do nového roku spoustu sil a nervů (s řemeslníkama) a aby se vám podařilo nastěhovat. Za chvilku Vám sem hodím fotky mojí kuchyně
Odpovědět
Profilova fotka
vladka: ta kuchyň je supeeeeeeeeeeer!!! fakt krásná. hele stihli jste to nakonec to stěhování?
Odpovědět
Profilova fotka
delfi ahoj, nakonec jsme to stihly. Ještě tam tedy nemáme postel ani skříň,ale věci už máme přestěhované. Podlahu v provizorní ložnici nám dělal až v úterý odpoledne před štědrým dnem,takže to jsme ještě nbestihly nastěhovat,ale spíme na gauči,takže nám to zase až tak nevadí.jink musím říct,že jsme prožili nejkrásnější Vánoce ve svém domečku.Za tu celoroční dřinu jsme si to i zasloužili
Odpovědět
Profilova fotka
vladka: tak to teda smekám - to je fakt rychlovka. hele a kdy budeš vyřizovat papíry? máte už změněnou sazbu elektřiny? asi ne že...já to všechno zjišťuju kvůli tomu abych věděla co čeká mě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delfi: sazbu ještě nemáme změněnou,ještě nemáme revizi na domovní rozvody. A např. přepis trvalého bydliště ještě bude muset počkat,prootže kolaudovat budeme až to dotáhneme v podkroví a hlavně nemáme zkoloaudované sítě,takže to nás také brzdí.Bydlíme dalo by se říct na černo.
Odpovědět
Profilova fotka
vladka: jojo myslela jsem si to, aspoň vím, že v tom nejsme (nebudeme) sami ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?