Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych ji ted stejne delat nemohla kvuli prckovi, pres leto vyresime navrh a na podzim zacneme, ale mylsim si, ze tam bude jen piskoviste, trava a par stromku
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap- máme obloženou jenom spodní koupelnu.Tu nahoře ještě ne.tak musím vybrat nějaké obklady a čím levnější tím lepší.Už jsme se přiblížili hodně nule,takže se musím krotit.takže díky za info
Odpovědět
Profilova fotka
Marti to je jasné já mám běhající dítko tak už ji má vyřešnou. návrh mám v hlavě a hlavně jak v tom prostoru jsi tak si to dokážeš sama navrhnout. provizorní zahrada tam je.... a jinak budou prolejzajdy, houpačka, pískoviště vše už je připravené jen potom mít čas nějak to se sumírovat. ohniště funguje a bazén ten vyřešíme hned po úpravách. :-) jen plot nějak vázne nejsou lidi, přední číást je načatá a boky chybí. snad se to během léta udělá, aby Michále nikam neutekl. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak konečně trochu posun i u nás, začali nám dávat zásuvky a vypínače! x-) koupelna je téměř hotová, ale můj teď musí chodit vydělávat na fušky, takže se RD chvíli dává k ledu :-| ...nu což, penízky jsou třeba a naše konto hlásí stav nula nula nic! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dedul - super, tak to je za chvíli stěhovačka x-) u nás se to taky trochu hnulo - sádrokarton v podkroví téměř hotový, už jen to zatmelit a přebrousit, dneska by měli kompletovat topení - bojler a možná i tepelné čerpadlo a tchán obkládá spodní koupelnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dedulko, dobre, uz se posunujete k cili, jako my Vypinace a zasuvky namontovane, dneska bude pry hotovy sadrokarton, obklady objednane a zaplacene,ted jeste to vybaveni, cekam na odpoved z RAVAKu, stale resim dvere, ale jsou to silene ceny :-( Manzel je tedtaky hodne v praci, tak toho moc na domecku neudela, ale snad to do Vanoc stihneme
Odpovědět
Profilova fotka
tak to u nás zásuvky a vypínače ještě vůbec nejsou v plánu, s tím počítám tak nějak nakonec holky, kdy se dávají vnitřní parapety?? asi než začneme malovat, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek kočandy, dlouho jsem nezavítala, neb nějak nebylo co psát :-N Horní koupelka je zatím jenom obložená a doufám, že ke kolaudaci nemusí být dodělaná, páč to bychom nějak nestihli, došly totiž chechtáky :-N U hypotéky máme v podmínkách, že kolaudace musí být do konce července, což teda nejspíš nestihnem, páč zábradlí byl teprve včera zaměřit. Jinak přibyly podlahy v podkroví a zítra přijede truhlář na schody, tak pak vše nafotím a doplním album ;-) Chlapa jsem teď měla zase pryč, ale tentokrát jsem si i s pupíkem udělala výlet a odletěla na 14 dní za ním, což teda byla paráda, ani se nám nechtělo domů ;-( fsvojap, parapety před malováním, protože nejspíš bude potřeba to kolem nich zaštuknout a dočistit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap parapety před malování jak píše spagetka cestovatelka ;-) jinak my vypínače a zásuvky budem dávat až nakonec až bude vymalováno a vše na čisto... bych se potom udřela či ulepila.... oblepováním. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK holky, díky za radu, takže teď jsou na řadě parapety ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky je mám skoro tohové dva byl nějaké poškrábané tak je s nimi MM vyhodil. tak hodně zdaru.
Odpovědět
Profilova fotka
čaues holky jak se daří? už jsem tu dlouuuuuuho nebyla a koukám, že se tu už vesměs řeší zařízení. četla jsem ty vaše ceny za dveře - jak to děláte?????? já sháněla dveře a nikde mi nedali lepší cenu cca 35 tis za 4 dveře!!!! jedny dveře i s montáží vycházeli vždy na 8-9 tis i s montáží (dveře cca 3.5 tis. obložky kolem 2.5 tis a montáž 1.5 tis. - pravda obložky máme 25 cm šíři takže dost. můžete mi někdo blíž popsat ty vaše ceny??? budem kupovat dveře ještě nahoru tak bych ráda ušetřila. jinak u nás nicmoc nového až na ty dveře - čekáme na porod (termín 12.7.) a manžel pomalu dělá fasádu. spaag: tobě to taky utíká co? kdy máš TP? a kdy se stěhujete?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Čauves, schody hotové, zhruba za týden je máme začistit, ale jsou parádní x-) foto teda dodám až po tom začištění. delfi, my už "bydlíme" od 23.12. zatím teda jenom v přízemí ;-) Termín mám až 23.11., ale celkem mě zamrazilo, když mi minulej tejden volali z porodky, že už jsem za půlkou, tak je nejvyšší čas začít s kurzem :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj SPAG, teda, u tebe to taky leti, ani se nenadejes a prcek bude s vami ;-) Nam bylo vcera 7 tydnu, leti to leti
Odpovědět
Profilova fotka
holky jé tajové příjemné věcičky to ám je 15měs a větší má skoro 8let.... no já dveře měla od sapeli v kaci a byla super velká akce celé dveře za 3500kč včetně obložek a klik...... asi 3900mě stáli se sklem a wc zámkem a mám také některé stěny širší některé obložky 10,11,12, a pak asi 20cm. ale bylo to furt výhodné celé nás to stálo do 60tis (11dveří) a i s montáží už čekají na usazení a my nemáme hotové objklady adlažby... oblůadač chudák dostal nějakou virozů a z ní bacila... má stále horečky :-( no uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: jojo my taky bydlíme v přízemí. 23.11. to je hezkej TP. kam chceš chodit na kurz? my s manžou byli na kurzu "budeme 3" - a byl to super týdenní kurz, moc sme si to užili - víc než nějaký pravidelný docházky do porodnice....jinak závidím ty schody, my nemáme nahoře ani vylitý podlahy.... martuli: 7 týdnů to je ještě malinkej drobeček. martina: tak to je fakt super akce 11 dveří za 60 tis. - fakt čupr cena a navíc jsou to sapeli....tiše závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delfi - no nevim jestli je malej, vsichni rikaji ze je velikej, kocarek mu bude za chvili malej
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... tak už máme konečně všechny vypínače a zásuvky a dnes to máme zaplatit - namontování zásuvek a vypínačů plus nějaké pojistky.... 20tis. Kč! =-) Jsem myslela, že mě klepne...za cca 8 hodin práce - no, docela mazec! :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Dedul, to je teda palka x-) Tech 20 je jen za montaz? To je fakt sila My ted cekame na obklady a zarizeni koupelen a pojedeme Psala jsem si do Ikey o naceneni montaze a cena je cca. 15,000
Odpovědět
dedulka,tak to ti povím,že sem doteď nevěděla kolik jsme ušetřili,manžel si to dělal sám s bratrancem elektrikářem za děkuju.... :-N
Odpovědět
jinka my už bydlíme a odroděno mám dvakrát....takže mimo téma... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mám zasetou trávu a doma se začíná malovat jen obkladač je nemocen. :-( a syn má problémy po operaci. :-( tak snad vše zažehnáme a bude zase jen jen dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mám dotaz na dveře - máte je všechny s montáží nebo jste si je někdo montoval sám?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my se rozhodli, ze s montazi nechame jen ty do zdi a ostatni si namontujeme sami
Odpovědět
taky se připojuju k montáži svépomocí. Ke každým dveřím musí být přiložen návod - jak jsme se dočetli na stránkách sapeli. A prý to není nijak těžký a dávat za montáž polovinu co za dveře se nám nechce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky a máte nebo plánujete dveře lamino nebo kašírované?
Odpovědět
Profilova fotka
mám je s montáží. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dala konecne do alba fotky nasi kuchyne, nemate nahodou typ na dobrou postel
Odpovědět
Profilova fotka
Marti přímo od truhláře.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ja hledam neco na netu, uz jsem jednu nasla, jeste co rekne manzel
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?