Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha co jsi pěkného našla mě nějak neučarovala žádná tak uvažuji o výrobě.... ;-) nějak už nemám sílu nic hledat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, martuli, my si ji taky necháme udělat, páč všichni kamarádi ji maj koupenou v nějakým nábytkáři a všem do 2 let vrže :-N O jednom kvalitním prodejci teda vím, ale letos jsem tam ještě nebyla, tak netuším, jakej maj letos sortiment, ale vy byste to tam měli hoďku po dálnici ;-) Byla jsem tam vybírat se šéfem tak před 3 lety, je hodně vybíravej, ale s ložnicí je moc spokojenej ;-) Je teda dost možný, že místo truhláře ji koupíme taky od nich :-) http://www.postelprogram.cz/#
Odpovědět
Profilova fotka
Diky jdu se juknout
Odpovědět
Profilova fotka
NEvis aspon priblizne cenu dvojluzka?
Odpovědět
Profilova fotka
martuli to je úplně různý,záleží na materiálu, ale když jsem tam byla naposledy(někdy na podzim), měli tam vystavenou jednu kovanou za cca 60 tis :-D Ta šéfovo stála kolem 30 tis., ale má ji dělanou prodlouženou, páč má 2 metry :-N Jak se ceny pohybujou letos vůbec netuším |-| Jinak prodávaj i matrace, dělaj tu diagnostiku, která se pro tebe nejlíp hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spaaget dobrý tip. no já uvidím jak to vše dopadne, ale ta výroba mi přijde jako nejelepší řešení. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Delfi porodila chlapečka, moc moc gratulujeme
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, taky se přidávám ke gratulaci! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
delfi gratulujuuuuuuu :-) já už by jsem taky nejradši porodila,ty vedra jsou šílený :-( ,ale musím si ještě dva a půl měsíce počkat
Odpovědět
Profilova fotka
delfi, gratuluju, ať je zdravej a spokojenej x-) vladi, já ještě skoro 4 měsíce, kombinace vedro-bouřky se teda prckovi vůbec nelíbí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze jsme se tu pekne rozrodily, jen co je pravda spag- u tebe to taky tak rychle utika Holky drzte se a uzivejte si brisko, mne obcas chybi
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak nám akorát dovezli vatu na zateplení krovu...další věc z krku! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
U nas uz je oblozena jedna koupelna a chodba, druha se zacne delat zitra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky já rodit zatím beudu... všem držím palce. jina nám montují kuchyň všedo máme dané dlažby a začínají se koupelny. máem i vymalován na sněhovo bílo... o víkendu doděláme jen raevné kompozice a začne se pokládat podlaha v pokojích nahoře. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že krásně jedete.Dedulům tu vatu vůůůbec nezávidím :-p U křižáků se to krásně rýsuje, trámy jsou parádní, akorát tu kuchyň prdlajs vidím :-D To je wenge? Včera jsme objednali výrobu zábradlí, tak už se zase trochu pohnem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no chybělo světlo a blesk tomu nepomohl.. ano wenge. ;-)
Odpovědět
Ahojky,nechci být vlezlá,ale bylo by možné mi poslat taky odkaz na ty obklady a dlažbu za super cenu??? Moc Vám děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dolni koupelna steny oblozene, chodba take hotova a druha se obklada, vypada to lepe nez na obrazku Vcera jsem byli v IKEE Bertikovi pro skrin a jidelni stul, dokoupili jsem jeste konzoli,zaclonu, lustr, druhy detsky pokoj (zatim volny) bude brzy hotovy, jen se polozi lino a vymaluje a uz tam muzeme stehovat veci My to snad do Vanoc stihneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my vymalovali na švetkovo Míšovi, ložnici teracco obývák okrová a Nikolce se tedy koupí barva... jinak všude máme bílo zatím. :-) tak my to stihneme na 100% i kdyby něco nebylo jako vybavení jééééééééééé to já si budu postupně zkrášlovat kupovat a nehcávat dšlat to bude pohoda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
saruska - kresilko je nadherne stejne jako cely vas dum ;-)
Odpovědět
Holky,máte někdo jinou střešní krytinu než klasickou pálenou(betonovou) tašku?Myslím něco lehčeného(plast,plech atd,to co teď dělají)???Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
taky my máme hotovou tu vatu, teď na to dáme ještě igelit, aby se z toho neprášilo ... na sádroše už nemáme... :-N - stejně jsme podkroví dělat nechtěli, takže podkroví je vlastně hotové! :-D teď už jen dospárovat tu dolní koupelku a dát tam WC, umyvadlo a je hotovo a položit všude v přízemí dlažbu a do ložnice plovoučku....stále to vypadá, že to do konce září stihnem! x-) ...no a nějakou kuchyň...ale to budu řešit až úúúúplně nakonec! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedul tak to stihnete na 100%. práci zdar.
Odpovědět
Profilova fotka
tjo sarus - jsem prolustrovala tvé album. ...no jde vidět, že máš cit pro detail - fakt to tam máte moc krásný!!! no a to křeslo - to je už třešnička na dortu! x-)
Odpovědět
holky,až závydím to ,že si to děláte od začátku,jááá bych už zase líčila :-D :-D :-D :-D :-D Teď si sousedi dodělali fasádu,pro mě náádhera,mám výhled akorát na ně,tak bych malovala i domeček......brek,brek,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
sarus, jenom slintám x-) bedovka, my máme pálenou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak tak čtu tak jedete jako draci. Hlásím,že u nás jsou hotové sádroše, naštukované i vymalované.Čekáme na chlapíka až dorazí položit plovoučky nahoře a namontovat dveře a pro letošek máme podkroví dodělané. Na příští rok nám zbyde už jenom horní koupelna. Dále čekáme každým dne truhláře s hotovou stěnou do obýváku a aby toho nebylo málo tak v září by měl přijít obložit schody.tak doufám,že to stihne,aby jsme si mrně přivezli do skoro hotového. Manža se teď pustil do dodělků v přízemí. Doštukovává nedoštukovasné a dovymalovává nedovymalované. Až bude hotov,tak to nafotím a šoupnu do alba. Práci zdar.Jdu vám prolíst alba :-) Tento týden máme dovču a pak jdu ještě týden do práce a hurááááá na mateřskou :-) Práci zdar ať se dílo daří.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jedete. Dala jsem do alba par fotek oblozenych koupelen, juknete
Odpovědět
Profilova fotka
marti super koupelnička obklady..... ;-) jednoduché tvárné trfné můj vkus.
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju za pochvalu, uz se tesim, az budou hotove uplne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?