Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ty fotky nějak teď nedávám, je to se mnou hruza, co?
Odpovědět
Profilova fotka
marti: v poho - věř mi, že zrovna JÁ to naprosto chápu! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Davame s manzelem dohromady, jak usporadame nabytek v obyvaku, tak snad se nam to povede Ve ctvrtek by meli prijet udelat kanalizacni pripojku, tak doufam, ze to klapne A pak uz zase budeme poradne pokracovat
Odpovědět
Profilova fotka
marti: jé, tak nábytek - to jsou fajn starosti! x-) my skoro žádný nemáme, tak to řešit nemusíme! :-N my jdem dnes vybírat spárovačku, aby to mohl J. zítra v kuchni a obýváku zaspárovat. A dnes volal vodařovi, že se může stavit dát na své místo radiátory (zamalovával to tam) a pak ještě kdosi má prý dojít - však už se mi to všechno plete... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to manzel zitra zamaluje za radiatorama a budou se veset na zed, jeste aby nam pripojili nadrz na vodu a komin na kotel a snad muzeme zacit topit. NAkonec za kuchyni bude jina barva skla, nez mam v albu, proste se nam "nazivo" ta zelena nelibila Taky se mi vsechno plete, to vbis, materska
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: to by jeden neřekl, kolik se toho při tom finišování musí zařídit, co?! já jdu dnes objednat venkovní parapety a nechat si udělat cenu na žaluzie...ufidíme, kolko to bude koštovat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se hecla a zašla vyfotit tu dlažbu! 8-) - je v albu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sikulka, vypada to moc pekne, asi se taky budu muset polepsit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kanalizacni pripojka HOTOVA
Odpovědět
Profilova fotka
no super marti!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už i venkovní parapety jsem dovezla! x-) o víku chce můj pokládat plovoučku v ložnici... ;-), bude to dělat poprvé v životě ;-) , tak jsem zvědavá, jak se s tím bude rozčilovat! 8-) ale ještě k tomu nemáme lišty - zrovna neměli, čekám, až jim je dovezou! musím tam cinknout!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ted resim vnitrni parapety, tak snad brzy vyresim ;-) Tatinka mame dneska v Ostrave, vraci se v noci, tak baracek dnes stoji :-( Zitra jedeme objednat tu sedacku a nabytek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martuli: tak my naštěstí vnitřní řešili zároveň s okny! ;-) pak hoď nějaké fotky ženo, ju! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dlažba v kuchyňoobýváku je i zaspárovaná...v úterý to půjdu umýt, tak zkusím nezapomenout foťák! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sikulkove, u nas se pry koupelny dodelaji tento tyden, tak jsem zvedava :-(( Ve ctvrtek privezu lak na schody a zacnu lakovat, snad mi to pujde ;-)
Odpovědět
Ahojky, taky stavime svepomoci, muzu se pridat? Muzu se zeptat, kolik vas vysla hruba stavba vcetne oken a dveri?
Odpovědět
Profilova fotka
lumiha: ahoj, klidně se přidej. co se té ceny týče, tak ti čoveče už ani nevím, ale mám takový pocit, že to bylo kolem 600 tis hrubá (včetně střechy) plus cca 125 tis okna a vstupní dveře! ;-)
Odpovědět
dedulka: tak to jsi me potesila, protoze my jsme to pocitali vcera a vypada to, ze domek i s garazi-hruba + okna a dvere + vrata na garaz nas vyjdou celkove na 800 tisic. takze jak vidim, tak jsme se do toho vlezli asi hodne slusne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lumiho, u nás vyšla hrubá(dům je 145 m2) včetně oken a střechy(jen ta byla za necelých 500 tis.) za těch 800 tis. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj spaagetka, máte krááásný vnitřní dveře :-D , můžu se zeptat, co to je za značku a barvu a kolik vás vyšly???? díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
garbage, jsou od truhláře, je to ořech evropský, všechny jsou atypický, páč je máme 220 cm vysoký. Sedmery, vč. obložek, vyšly, i s těma skleněnýma, na cca 90 tis. Původně jsme chtěli Sapelky, ale za ten atyp bychom se pod 100 tis. nedostali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky stavíme svépomocí - už něco málo přes rok. Založila jsem našemu domečku i internetové stránky: www.jalovec.unas.cz Snad tam najdete nějaké informace, které vás u stavby budou zajímat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak hlásím, že od neděle už topíme! x-)
Odpovědět
holky, kdy jste davali na domek okna? Nam to totiz vyjde na zimu-ke konci ledna. Myslite, ze to nemuze nejak uskodit, kdyz je dame v lednu? Radi bychom pak dali do domku kamna, zacali topit a popripade zacali delat elektriku. Co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
lumiha: no my dávali v létě ;-) já osobně si myslím, že pokud nebudou nějaké extra mrazy, tak to nevadí - podle mě, - kdyby stejně bylo moc pod nulou, tak vám ta okna stejně dát nemůžou, protože ta pěna, kterou se utěsnují ty škvíry stejně "funguje" jen do určité teploty ;-), ale jinak si myslím, že když bude např. 0 - tak no problem! ;-)
Odpovědět
tak to jsem rada. my si totiz myslime to stejne, ale radsi se jeste ptam. Nerada bych pak zjistila, ze jsme udelali nejakou blbost a ze pak budeme mit treba s oknama problemy nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem do alba foto naší plovoučky v ložnici! ;-)
Odpovědět
ta je krásná!!
Odpovědět
Ahoj. Tak to docela koukám, za jak málo zvládáte stavět. Nás to zatím vyšlo - deska 270000, hrubá se střechou 700000 a okna máme naceněné tak na 170000 + 50000 garážová vrata. To si pořád myslíme, že jsme to zvládli levně, děláme si až na střechu zatím všechno sami.
Odpovědět
Profilova fotka
millist: tak ono taky záleží, jak velký máte baráček ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?