Stavba, jaro 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak daleko jste s projektem, popřípadě se stavebním povolením, a na čem nyní pracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@varo @ivik3 jojo Oresi to má zdarma,i Gorenje v Praze, Hának to má asi taky zadarmo ale když budete chtít vytisknout pohledy nebo poslat mailem a dál spolupracovat tak je to asi za těch 500kč, ale i to není špatný za pěkný návrh. Kdyby se pak brala kuchyň od nich tak to odečtou. ;-) A kdejakej truhlář by to měl taky udělat zdarma...
Odpovědět
@lumiga @varo díky zainfo. Fakt so bola v tom že sa za to platí. Tak to sa nebudem vobec trápiť stymi programi a pekne pojdem tam :-)
Odpovědět
@petrsv1000 a berieš nakoniec od Gorenje? Nám sa tam jedna strašne páčila, a to sme zatial boli len v jednom kuchynskom štúdiu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@womenne uvidíme, zatím se nám to líbilo nejvíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sabcav Díky... Já v kuchyni nemám kam jinam ten dřez dát, takže ho mám pod oknem... A koukat budu do plotu :-) @ivik3 My máme taky návrh zadarmo... Bez ohledu na to, jestli si tam tu kuchyni nakonec vezmeme, ale rozhodně mi už hotové skříňky a dvířka k tomu přijdou levnější, než kuchyně na zakázku od truhláře... @womenne My budeme mít od Eggeru podlahy... No, já jsem si dneska vyzvedla konečnou verzi projektu, zítra se bude domeček posílat odhadci na ocenění, pořád ještě čekáme na vydání rozhodnutí a přišla mi naceněná kuchyně...
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsme byli u fin.poradce a jsem docela nadšena, čekám co nám vymyslí za nabídky - snad mě nadšení nepřejde :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@varo no, v každém případě se od února zvedají úrokové sazby na hypotékách :-/ Asi ne o moc, ale ono na tomhle i desetina procenta udělá strašně moc peněz... Tak ať vám vymyslí něco výhodného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@varo @vera_vila jojo dneska sme byli v HB podepisovat žádost o čerpání a pár desetin se to oproti prosinci zvedlo, měli jsme to za minutu 12 ;-) ale i tak to je pořád slušné....
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila hmm tak to už nestihneme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 právě jsem zkoukla Váš projekt a domek máme neuvěřitelně podobný :-):-)
Odpovědět
@varo ono to nadšení opadne. my řešíme hypotéku od prosince, a už máme druhou banku :) snad to tím končí a je to definitvní :))) držím palce, ať vybere to nejlepší!
Odpovědět
@varo Fakt? Stálo mě to lahvinku bílého, než jsem to vymyslela s manželem :) Máme to podle svých požadavků a představ.....a co vy? koukám, že ty v albíčku nic nemáš, tak kouknout nemám na co :( škoda....a kde stavíte?
Odpovědět
Článek se načítá
@petrsv1000 @varo - právě že kdejaký truhlář to neudělá, prootže většina z nich používá papír a tužku....a to si moc nepředstavíš....jsem z vesnice a neumím si představit, jak místní truhlář zakresluje něco do PC :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 aha... tak sme padli asi na toho lepšího, je taky z vesnice, ale cena se spotřebiči byla vyšší než ve studiu, takže nakonec budeme brát asi tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 jo jo popracuji na albíčku :-) stavíme v okrese Přerov
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 tak jsem alespoň zkopírovala průdorys :-)
Odpovědět
@petrsv1000 a ktery studio vyhralo?
Odpovědět
@varo Moc na to není vidět, ale to důležité tam je znatelné, a máš pravdu, máš to dost podobné.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 no zatím vyhrává Gorenje, ale je to na přítelkyni, pokud to ještě nezmění, zatím jsme ale nic nepodepsali... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 @ivik3 No, já si myslím, že truhlář si vezme daleko víc, než kdejaké studio... Ono něco jiného je dělat 1 kus na zakázku a něco jiného použít typizované skříňky vyráběné ve stovkách... A pokud člověk nemá nějakou tvarem atypickou kuchyni, tak si myslím, že linka na zakázku je zbytečně drahá... Ale tak každý to vidí jinak... Já ani o truhláři neuvažovala, já rovnou volila prodejce kuchyní...
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila no jo a to tady všichni píší že je lepší kuchyň od truhláře, že je levnější, ale není to, jak je vidět pravda... hlavně nemá tak dobré ceny na spotřebiče jako ve studiu.... alespoň dle našich zkušeností :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 Já mám reference od známých... Taky si nechávali dělat kuchyni od truhláře a když mi řekli tu cenu, tak jsem se jen zhrozila a rozhodla, že pokud to bude jen trochu možné, tak si ji poskládám z hotových skříněk někde z obchodu... No, mě stačilo jenom, když jsem si nechávala od truhláře na zakázku dělat vysokou postel z masivu... A to ještě nebyl masiv, jak jsem si představovala, ale k sobě lepené špalíčky dřeva... Od té doby jsem o truhlářích ztratila iluze... Pokud to neudělá někdo ze známosti se slevou, tak se to prodraží... Je fakt, že třeba masiv a dřevo je prostě něco jiného, než jen lisované piliny a dýha nebo folie, ale myslím, že to na tu kuchyň stačí... Chlubit se s ní v televizních pořadech o vaření nebudu a funkci plní jinak stejnou, bez ohledu na to, jestli je z masivu nebo z lamina...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 Budete využívat Gorenje spotřebiče nebo interiérové studio? Já jen, že studio (Příbram) mohu výrazně nedoporučit!! Než jsme je přesvědčili k montáži, trvalo to děsnou dobu, to samé pak s jakoukoli opravou - přemlouvání po telefonu, mnoho slíbených návštěv, kdy nedorazili, všechno na strašnou dobu :-| Spotřebiče ale mají dobré, s těmi nemáme zatím sebemenší problém, kromě té doby dodání ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Jojo spotřebiče chceme od nich kvůli ceně, ve studiu sme byli v Praze v Průhonicích, řešila to s nima přítelkyně a zatím v pohodě, jasný, že problém nastat může, ale na to ti záruku nikdo nedá... :-| a někde koupit musíme ;-) ale díky za upozornění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 Snad budou lepší než s námi, my měli zpočátku skvělou spolupráci, ale pak začali dělat to, že když už montovali, měli dorazit třeba ráno v 9 a když jsme jim volali, řekli, že přijedou po obědě a přijeli třeba v 5 a byli tu do půlnoci, tak jsme byli fakt naštvaní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka no tak do týhle fáze sme se ještě nedostali, tak to věřím, že to naštvě. Ale jinak vše v pohodě ? Platí se až po předání ne ? To by chtělo žádat o slevu....
Odpovědět
@vera_vila A kde budeš kuchyň kupovat? Mám tu dva tipy na šikovné truhláře, tak si to u nich nechám nacenit. Plus mi dělala návrh kamarádčina kolegyně, tak mi příští týden pošle nacenění od jejich firmy, dělají toho víc, tak uvidíme, zatím komunikace s ní v pohodě, rychlá reakce, šikulka......pak mě padne huba z ceny :))) No a taky doufám, že ukecám manžela na nějaký výlet do kuchyňského studia a zkusíme štěstí i jinde....třeba budou mít jiné nápady, připomínky k tomu, co už mám ..... @petrsv1000 od Gorenje se mi to líbilo nejvíce, tak držím palce, ať je všechno v cajku!
Odpovědět
@petrsv1000 ak to nieje tajné jaké je cena kuchyne? My si tiež dáme naceniť aj v študiu aj u truhláře uvidíme, kde budu mať lepšiu cenu. Spotrebiče sme sa pozerali na dno.cz výborné ceny, aspoň ke´d sme kupovali telku v lete, tak oproti iným predajňam bol cenový rozdiel 3-4000.- Jinak máme v pláne nakupovať po vianociach to su slevy fakt úžasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 Kuchyni budu kupovat v Jimině... Jsou dodavatelé polského Black Red White... Brali u nich kuchyni 2 kolegyně v práci a nemůžou si ji vynachválit... Cenově vyjde jako kuchyně v Ikei, ale mají daleko větší výběr dekorů a tak... Návrh jsme měli zdarma a montáž máme taky zdarma, pokud si tam tu kuchyni vezmeme...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 No to jsme ani nezkoušeli, byli jsme fakt ráda, že už jsou pryč ;-) pak když se nám ale rozbila dvířka u skříně v boýváku a volali jsme, že máme reklamaci, přehazovali si nás jako herokej brambor asi měsíc ]-( takže se modlím,aby se už nic nerozbilo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?