Stavba, jaro 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak daleko jste s projektem, popřípadě se stavebním povolením, a na čem nyní pracujete?
Odpovědět
1
45
46
Profilova fotka
@katty.w tak popravdě s břichem se teď už hůře zařizuje a taky mi vadí že s ničím na baráku nemůžu pomoc, ale zase nám to vyšlo úplně přesně že jeden den skončím rodičák a druhý nastoupím na mateřskou :-) ale moc věříme že na podzim bydlíme :-):-) Dneska jsme byli zase na podlahy a pořád rozhodnutí nepadlo :-p :-p
Odpovědět
Ahojte, poslušně hlásím že máme okna a dveře :-) a mám z toho radost. @varo Tak co jste nakonec vybrali, jakou podlahu?
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w konečně máme, ale byl to boj :-p já nechtěla dlažbu, manžel vinyl, plovoučku jsme nechtěli ani jeden až jsme natrefili náhodou na dřevěnou za dobrou cenu, tak už je objednaná :-D :-D
Odpovědět
@varo Tak hlavně že jste se nakonec domluvili a našli kompromis ;-) Manžel teď připravuje elektřinu, drážkuje a sádruje krabice na zásuvky a vypínače, cca za 2 týdny příjde elektrikář a udělá odborné práce. No hlavně že se to hýbě, a něco se děje. Pomalu ale jistě. :-) Už to máš za pár... že? Kdy máš termín? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mám radost, sice ještě nemáme dveře a komplet podlahy, ale 9. by jsme měli již předávku a bude to i kolaudovaný :-) jsou to šikulky...
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w jo jo za pár, momentálně zdechám v paneláku horkem :-p termín mám 11.8. ale už to očekávám každým dnem :-) Jen manžel skoro každé ráno prosí ať to není dnes že má moc práce :-) :-) :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj všichni, tak u nás další posun - dnes udělen územní souhlas ke kanalizační přípojce a zítra místní šetření k oznámení o užívání stavby! Huráááááá, konečně to bude oficiální!!!
Odpovědět
@vera_vila Tak super, že se to tak hýbe :-) Vy už jste o hooodně dál než my :-) My děláme momentálně na topení, snad do Vánoc zatopíme v krbu, zatím to vypadá nadějně :-)
Odpovědět
1
45
46
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?