TČ LG Therma V záznam spotřeby

Profilova fotka
Zdravím ve spolek, už jsem se ptal v jiném vlákně, ale už bylo starší a nikdo neodpověděl, zkouším ještě založit nové vlákno.... Mám TČ LG Therma V, čerpadlo topí, všechno bez problémů... Jen se mi nedaří rozchodit záznam o spotřebě (viz foto). Podpora LG mě odkazuje na firmu a mě se nechce volat servis kvůli nastavení. Neví někdo podle fotek co mám špatně? Čerpadlo má 16kw. Takže kapacita venkovní jednotky 16kw, cílová spotřeba vypnuta. Vždycky to ukáže data budou spuštěna a pořád mám všude nulu....
Odpovědět
Profilova fotka
Odpovím si sám 🤣 je potřeba ještě dokoupit nějaký modul 🤣
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Dobrý den, mám lg therma v 16kw,už jste zprovoznil měření. Jakou máte spotřebu za den,případně nastavení čerpadla. za Leden jsem měl spotřebu 3000kw to mi přijde dost. ps.měřák mám přímo na jističi tepelka. budu rád za každý poznatek ohledně nastavení.
Odpovědět
Profilova fotka
V lednu jsem měl 2200 kwh, teď v únoru bude víc, počítám, že se na 3000 kWh dostanu taky.... Ale s tím jsem počítal, nemám ještě zateplené stropy a vyměněná okna.... To budu dělat až na jaře. Jinak nastavení čerpadla mám: Montérské nastavení: Senzor teploty - voda Maximální teplota otopné vody - 45⁰ Bivalentní bod - -10⁰ Uživatelské nastavení: Typ ohřevu - teplo Teplota otopné vody - 43⁰ (měl jsem 40⁰, ale to v těchto mrazech klesala teplota v místnosti) TUV - 40⁰
Odpovědět
@ondra_ondra Děkuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?