Veletržní slevy

2. bře 201650

Dobrý den, nemáte někdo tip, na kterém veletrhu lze zjískat výhodnou slevu na stavební materiál-cihly,střešní krytinu...?

 • Co jsem pár diskusí četla, tak nemá moc smysl předpokládat, že při domluvení zakázky na veletrhu získá zajímavější slevu než normálně. Kolikrát ještě naopak, je nabízená cena na veletrhy ještě vyšší. Cihly jsme poptávali normálně u Heluzu - ti nám dali cca 36% slevu, pak nám dali kontakt na smluvní stavebniny a konečná sleva je nějakých 43% (čísly si nejsem úplně jistá, max. ale jedno, dvě procenta).

 • @bamak Žádné veletržní slevy neexistují...

 • AHa, někde jsem četla, že zjískali slevu i 52%. Přesto děkuji.

 • Sponzor fóra
 • @bamak  taky mám zkušenost, že veletržní sleva nevyrovnala slevu, co je schopen dát přímo prodejce i jindy

  pokud víte, co chcete, nechte si udělat cenovou nabídku už před veletrhem, budete mít přehled, jak se ceny pohybují a argumentaci pro případné vyjednání nějakého procenta navíc

  pokud vám jde o stavební materiál, tak pozor na skryté věci jako složení palety, pronájem palety (my je pak museli jet vrátit do stavebnin, což se může někomu prodražit) - často jsme měli dopravu zdarma,ale byly tam podmínky na množství odebraných palet a připlácely se právě tyhle služby

  chce to jet na veletrh už s přehledem a být obezřetný, jednání o cenách v davu a spěchu nahrává spíš prodejci

 • Byli jsme na For Archu, s sebou projekt, alevyloženě zklamání. I ochota vystavovatelu nic moc. V minulych letech to byvalo lepší, to jsme sehnali super akce.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?