Venkovní poštovní schránka

Ahoj, řeším poštovní schránku do které stále prší a vše je dokola mokré. Jaké prosím máte zkušenosti a spokojenost? Já koupil kdysi tuhle ( viz příloha ) a jsem více než zklamán. Děkuji za typi.
Odpovědět
@zdenna Ano máme stejnou a jak říkáte vše mokré. Jedinou výhodou je, že je vidět dovnitř, takže nemusíme vystupovat z auta a kontroloval neustále schránku, zda tam něco je nebo není.
Odpovědět
Ačkoliv to není žádná nádhera, tak praktická je tahle. Několik let roznáším lístky k volbám a jediné tyhle jsou super. Ale není to žádná nádhera a každej kdo jde okolo, tak ti do toho může vlézt
Odpovědět
Jinak podle mě může docela dobře vypadat i fungovat tahle
Odpovědět
Profilova fotka
Máme takovou. Jediná nevýhoda je, že doručovatelé nepřemýšlí. Takže letáky nacpou dovnitř. A pokud přijde s něčím pošta a nevejde se, dá to do toho spodku a tam už se to pěkně namočí. 😄
Odpovědět
My mame 9 let tuhle a nikdy do ni neprselo.
Odpovědět
@duck09 To je asi praktické ale potřebuji aby byla na zamknutí, ale díky! 🙂
Odpovědět
@fantomik tak pak jedině ten spodek oddělat 😄
Odpovědět
@fantomik uříznout spodek a pak musí vše do jedné 😄 , kde se dá koupit? 🙂
Odpovědět
@puhelin super, kde se dá koupit? Děkuji 🙂
Odpovědět
@zdenna Kupovala jsem ji v mistnim zelezarstvi. Ale fotku jsem stahla na favi.cz
Odpovědět
@zdenna https://favi.cz/produkty/p/postovni-s...
Odpovědět
@puhelin děkuji 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zdenna My jsme kupovali v Hornbachu, ale teď jsem koukal na cenu a čelist mi spadla. 😮 My ji máme za polovic...
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenna máme typově stejnou jako fantomik...kupovala jsem v Lidlu, je moc fajn a neprší do ní 🙂
Odpovědět
@duck09, lze ji i zamknout.
Odpovědět
@anntroj tam by měli být očka na visací zámek ne?
Odpovědět
@zdenna, ano, přesně tak. Akorát se do ní méně vleze, ale zase ji nikdo nevykrade.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?