Vysavac oken Karcher nebo Leifheit ??

Profilova fotka
Zdravim, doporucite mi vysavac oken Karcher nebo Leifheit? Mate zkusenost, ktery by byl lepsi nebo je to jedno? Nejak se nemuzu rozhodnout 🙂
Odpovědět
Mám karcher a funguje dobře, s leifheitem nemám zkusenost, ale myslím, že to je skoro jedno.
Odpovědět
Ani jeden. Zena chce henten Karcher vyhodit 😄 s tym, ze obycajna silikonova stierka je najlepsia.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme karcher a OK.
Odpovědět
Vyzkoušené mám oba, pořídila jsem si Karcher, lépe se mi drží v ruce.
Odpovědět
Profilova fotka
Měl jsem dvakrát Karcher a dvakrát se mi rozbil. V servisu mě upozornili, že se nesmí dávat vzhůru nohama, že voda pak proteče k baterce a zničí ji. To mě trohu překvapilo, vzhledem k tomu, že to pracuje s vodou a nikdo v návodu to není napsáno. Takže za mě Karcher už ne. A pokud možno tak něco jiného se pojištěním okamžité výměny.
Odpovědět
Profilova fotka
Mám Leifheit, ale používám ho vlastně jen na sklo ve sprchovém koutu.... Jinak mi to přijde rychlejší s obyč stěrkou....
Odpovědět
Profilova fotka
Než jsem dostala Leifheit měla jsem stěrku a od té doby usnadnění mytí oken, zvlášť balkonovky když máme psa a malé dítě jsou špinavé furt.
Odpovědět
Máme Vileda a žena říká, že mamka říká, že je lepší než Karcher 😄
Odpovědět
Nemám srovnání, jen Leifheit vs stěrka a super,máme dřevěnou podlahu,tak se stěrkou by mi voda urcite kapala na zem (v domě samá okna až na zem)-a toho jsem se bála .
Odpovědět
mela jsem pujceny leifheit a prislo mi to uplne zbytecne... stejne okna musim umyt a pak vezmu obyc sterku... ten vysavc jsem musela treba i 3x nabit kdyz jsem umyvala okna v celem baraku...a navic se s tim musi jezdit pomalu, kdezto sterku vezmu a jedu... rozhodne mi to neprislo jako uspora casu nebo namahy
Odpovědět
od tchyne jsem mela kdysi pujceny Karcher...a pak jsem si koupila Leifheit a prijde mi to uplne stejny 😉 a ja teda na to nedam dopustit ...do vody kterou okna umyvam pridavam "okenu" (pokud jsou hodne spinava, tak nejdriv klasicky s jarem... a pak pred vysavanim tou vodou s okenou ...a hadr moc nezdimat 🙂 je to boží
Odpovědět
Tiež mám karcher a som spokojný. ale tiež si nemyslím že tam bude dáky veľký rozdiel medzi nimi
Odpovědět
Článek se načítá
Mám karcher 3 rokem. Bez problémů. Spokojenost.
Odpovědět
Viděla jsem práci robota na okna a přišlo mi to spíš rozpatlané než umyté. značku netuším.
Odpovědět
Já jsem maximálně spokojena s Karcherem 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?