Začínáme stavět léto/podzim 2012, je tu někdo další?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo další, kdo plánuje zahájit stavbu na podzim 2012? Co už máte vyřízené?
Odpovědět
Profilova fotka
@keila je na to taky papír, mohli by ti ho dát na uřadě. Jinak já prvnímu zaslal okopírovaný projekt s přiloženým dopisem, že žádám o shlédnutí a podepsání na projekt ( souhlasím a podpis) a zaslání zpět pokud možno co nejdřív :-) To sem poslal začátkem listopadu, potvrzené mi to přišlo v lednu :-D když už sem měl ohlášku doma, pužil sem ten podací lístek. Druhý soused bydlel kousek tak sem za ním zajel a papír mi podepsal.
Odpovědět
Tak se příští středu chystám na SÚ...pořád mi nejde do hlavy ten speciální projekt na vjezd!! Bylo nám řečeno, že si musíme sehnat projektanta speciálně na příjezdové cesty!! Spousta lidí tady na MS, ale tuhle blbost vůbec nepotřebuje...nechápu, proč jim nemůže stačit jen situačka... Už mě pěkně ***....navíc si teď vymysleli znova předělat územní plán, jen díky letišti co máme cca 1km od budoucího domu.... Myslíte, že můžou zrušit schválený územní plán? Před půl rokem jsem si zjistila, že naše zahrada, kde se bude stavět tam ještě patří, ale teď mají určitě v úmyslu tam stavění zakázat.... Mám dost, člověk si chce splnit sen a když už se konečně rozhoupeme, máme skoro vše hotovo k podání ohlášky, tak si ti čulibrci vymyslí takovou hovadinu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 taky mne to na zacatku docela prekvapilo. Ale je to docela zajimave, demolicni firma v tom ma uplne presnej popis jak co delat(mam pocit, ze podle toho bych to zbourala sama! :-D @keila to mi neco pripomina, tak\ nam soused pousti vodu na silnici a z ni to tece k nam do sklepa( teda do sklepa stavajici rujny.-)) ). kdyz jsme mu rikali, ze se to musi nejak vyresit, tka nam povidal, ze si to klidne muzeme resit,ale ze jeho to problem neni, ze jemu to tam tece zezhora z kopce. ale mame zase slibeneo, z MU, ze to svedou pod silnici nejakou trubkou nekam jinam!
Odpovědět
Profilova fotka
@selina.j ja uz se nicemu nedivim. kdyz potrebujes projekt na demolici,tak na vjezd urcite taky!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@selina.j tady v tom státě můžou přeci uplně všechno :-D o lidi přeci nejde ]-( jestli se chystáš na uřad tak pozdravuj Součka :-D přeju rychlé a kladné vyřízení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@selina.j ahoj, my také museli mít speciální projekt na vjezd, nakreslila a orazítkovala nám to projektantka domu (2500,- Kč)
Odpovědět
@slunicko76 @petrsv1000 @l_baruska No tak to jste mě teda moc nepotěšili:( Takže další prachy navíc a ztracenej čas...my dostali kontakt na jednoho projektanta...ten za to chce 4,5tisíc!!! Zkusím se teda ještě zeptat projektanta na dům, ten by mohl být o dost levnější.. To se z toho...jen abychom to stihli do toho podzimu...nebo už budu měnit skupinu po druhé :-)
Odpovědět
@petrsv1000 jo Petře...Součka..:) Já se chystám všude možně jen ne zatím k němu, tak je to dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@selina.j cože? Na vjezd???? :-o My máme k pozemku vlastní příjezdovou cestu, tak doufám, že podobnou blbost nebudeme potřebovat taky. :-S V pondělí se chystáme na SÚ, tak jsem zvědavá, s čím se ještě vytasí.
Odpovědět
@keila nj je to tak...koukám, že je na to stejně i @l_baruska....my stavíme u silnice a přístup je jen cestou našich...nechceme tam zřizovat věcný břemeno...tak za to zaplatíme:( Tak držím pěsti ať si na vás taky nevymyslí další "důležité" věci a papírování
Odpovědět
Profilova fotka
@selina.j aha, tak to by se nás týkat nemuselo, my tu cestu máme ve vlastnictví
Odpovědět
@keila ne to se vás netýká...když máte přístup zhotovený a ke všemu je váš...tichá závist..máte o starost méně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@selina.j uf, to jsem ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 díky za info, na SU jsme byli už několikrát, pánovy jednou nic nevadí a podruhé by dodržoval, každů kravinu, našťěstí nemusíme dělat projekt na bouraní, na Vak už sme byli,projekt je hotový a teď už jen obíhat.Když bych zase něco nevěda tak se ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
@selina.j se divím, že chtě projekt na vjezd .... :-| po mě chtěli je n souhlas vlastníka.... Pan Souček mi přoipoměl Macháčka ze Samotářů, typyckej flegmouš.... @barus.8 jj není zač ;-) musíme si přeci pomáhat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se chystam na SU ve stredu, pochybuju, ze v pondeli tam bude nekdo pracovat!:-) myslite, ze kdyz byla podana zadost o demolici,tak uz muzeme pracovat na zadosti o stavebni povoleni,resp, ohlaseni?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko76 jojo, taky mi to včera došlo, že v pondělí tam na nás asi čekat nebudou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@keila doufam, ze ses nenastvala?! ja totiz rekla manzelovi, ze am v pondeli dojdu a on mi na to rek, ze kvuli mne tam urcite budou! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko76 néééééééé, došlo mi to včera a říkala jsem si, že to tu nikoho nenapadlo, tak jsem dělala mrtvýho brouka ;-) :-D
Odpovědět
Tak máme zařízené všechny podpisy od sousedů.Hurááá!Tak nyní asi týden počkat na vyjádření životního prostředí k septiku a mužem podat ohlášku.
Odpovědět
Profilova fotka
@yvonahk tý brďo, super. A závidím - v dobrém!
Odpovědět
Profilova fotka
@yvonahk take v dobrem zavidim!!! ;-) tak aat to dopadne!!
Odpovědět
@slunicko76 @keila Děkuju.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, tak dneska dorazilo orazítkované povolení na vjezd a také jsme konečně podepsali kupní smlouvu na pozemek, zítra pošleme penízky. Hurá...., jinak jsme přidala pár obrázků do fotoblogu, řešíme s architektem detaily, jak budeme řešit vnitřní prostor :-)
Odpovědět
@l_baruska Tak to vypadá u vás taky dobře.Ty budeš mít ohlášku nebo povolení stavby?Kdy budeš mít projekt? Co ti ještě chybí než to podáš?
Odpovědět
Profilova fotka
@yvonahk ohlášku, jenom dodělaný projekt, který architekt s projektantkou snad do konce dubna dokreslí, pak energetický průkaz budovy a hasičská zpráva. jinak všechno ostatní snad už máme.
Odpovědět
@l_baruska Tak to vypadá, že ohlášku budem podávat možná společně.Já čekám jen na schválení septiku ze životního.Energetický průkaz jsem měla součástí projektu a hasičckou zprávu asi taky, je to to kde píšou kde je hydrant ve vesnici a jaký hasičák v domku?Nebo musí být zpráva od požárníků?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já dnes byla na stavebním úřadě, tak mám seznam všeho, co potřebujeme. Ještě toho je dost, ale mělo by to jít rychle. Hlavně potřebujeme projekt na na sítě a přípojky vody, kanalizace a elektřiny, což zatím nemůžu řešit, protože v ruce nemám projekt domu, ten bychom měli dokončit teď v pátek. Pak na souhlasy sousedů potřebuju situační výkres. Tak se chci zeptat, ten situační výkres jste si nechávali dělat od geodeta, je tam geodet důležitý nebo stačí nivelákem, když se to zaměří a zakreslí do katastrální mapy. Nevíte někdo? Bude to řešit projektant, ale jen abych věděla, že zase zbytečně nebudeme platit geodeta, když už jsme ho na pracele jednou měli (kvůli rozděleneí pozemku)...
Odpovědět
Tak já geodeta nepotřebovala už pak.Nejdřív jsme si naměřili kam chceme domek,pak přijel odsouhlasit majitel firmy co bude nám stavět na klíč/měli jsme tam problém s ořechem./.Vše si zařídil projektant.Pak nám dal situačku (už námi odsouhlasenou) v projektu.Z katastrálního jsem měla seznam a adresy sousedů.Situačku jsem ofotila - a na 1 z nich jsem na pozemky sousedů napsala: Souhlasím se výstavbou RD na poz.:....dle proj.dokumentace dne:........... podpis:...................Za sousedy jsem došla, kdo chtěl dala jsem jim situčku 1 navíc.Takhle to chtěli na stavebním u nás.Posílat to nechtěli, nestačil podací lístek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?