Zlobí Modrá Střecha

Profilova fotka
Dobrý den, ahoj. Měla bych prosbu na administrátory. Asi týden nám v soukromé diskuzi zlobí přidávání nových příspěvků. Nahrávají se hrozně dlouho, pak to zahlásí chybu a nakonec se příspěvek nahraje několikrát za sebou. Smazat duplicity nelze. Při vkládání fotografií to většinou spadne celé a příspěvek se nenahraje vůbec. Můžete mi prosím poradit co s tím? Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@makulelenka obávám, se, že neporadí, od minulého týdne řešíme to samé vedle na bereme se a ticho po pěšině, absolutní nezájem 😒
Odpovědět
Profilova fotka
také už jsem nekolikrát psala a nejen já a ted už je to úplne bez odezvy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ten přístup tady je opravdu zvláštní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@roxxy @jptn stále na to dlabou.....
Odpovědět
@makulelenka nám to zlobí na soukromé diskuzi také, příspěvky vkládat nejdou....
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji vám za odezvu. Tak koukám, že v tom nejsme sami. Škoda, že se tím nikdo nezabývá 😓
Odpovědět
Profilova fotka
@makulelenka je nás víc...
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn @makulelenka nezbývá než prudit tak dlouho, až si nás někdo všimne 😞 😒
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusila jsem se zeptat ještě jednou. Vypisuju sázky, 1:1 000 000, že mi někdo odpoví......
Odpovědět
Profilova fotka
no vidím,že stále beze zmen....
Odpovědět
pořád nic....
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht @jana_martish Vážné dámy, mohly byste se alespoň jedna jakýmkoliv způsobem k problému vyjádřit? Beru i vysvětlení "nezavěšujte, jste v pořadí", nicméně si myslím, že komunikace adminů a uživatelů by váznout neměla. Od minulého týdne děláte mrtvého brouka. Pokud se jedná o nějaký vleklejší problém, bylo by vhodné uživatele informovat např. pomocí interní pošty.
Odpovědět
Článek se načítá
Vy snad někomu něco platíte, že vyžadujete aby se Vám někdo věnoval?
Odpovědět
Profilova fotka
@cyklos vůbec nechápu, proč se tak ptáš. Máme prostě problém v soukromých diskusích a chtěli bychom vědět, jestli se pracuje na nápravě. I v soukromých fórech skákají placené reklamy, tak, jako tomu je ve veřejné části Modré střechy, takže i tento druh fóra je příjmem pro Modrou střechu. Pokud bys ty měl (měla) tento problém, asi bys ho taky řešil ... hezký den
Odpovědět
@cyklos no kedze uzivatelia vytvaraju obsah tejto webovej stranky a tym padom vytvaraju aj traffic = generovanie penazi zo zobrazovanie reklamy, tak by malo byt v najväčšom zaujme 4networks SK&CZ, s.r.o. aby tento problem vyriesili. @michaela_recht@jana_martish su zial iba spravci a dokazu iba posunut problem dalej, skoda, ze komunikacia viazne.
Odpovědět
@petra_d @apostol Ja neřeším, to že se hlásil problém o tom, že něco nefunguje. Mě spíše zaráží to, že lidi mají pocit, jak si někdo mohl dovolit jim neodpovědět. A posílají další a další zprávy... Správci, ale nějaké info dát mohli......
Odpovědět
Profilova fotka
@apostol Dobrý deň všetkým, ako spomínal niekto vyššie, o danom probléme som kolegov informovala, nakoľko sa to týka aj našich ostatných webov. Vzhľadom na to, že majú v poradí prácu, ktorá je ale urgentnejšia ako súkromné diskusie, musia ísť postupne. Ospravedlňujem sa za neskoršiu reakciu, na Slovensku sme mali včera sviatok, tým pádom som o tomto čase nebola pri počítači. V prípade akýchkoľvek chýb alebo otázok je najlepšie nahlasovať ich na bugs@modrastrecha.cz alebo priamo nám do správ, keďže označenia sa nám môžu stratiť medzi množstvom komentárov. Dnes sa ich opýtam a budem vás informovať. 🙂 Ďakujem za pochopenie a prajem pekný deň. Miška
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht Děkuji a přeji brzké napravení všech potíží 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht děkujeme za reakci a doufáme, že se problém podaří brzy vyřešit
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 @jptn Ja ďakujem za pochopenie, keby niečo som v správach alebo najlepšie na mailoch, ktoré vidím, aj keď nie som aktuálne tu na webe :-) Pekný deň. Miška
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sa opäť hlásim s dobrou správou, údajne by pridávanie príspevkov do súkromných diskusií malo byť už v poriadku. Prosím, vyskúšajte to a napíšte mi prosím v prípade, ak by bol ešte nejaký problém. Ďakujem a prajem pekný deň. Miška
Odpovědět
@michaela_recht funguje! diky!
Odpovědět
Profilova fotka
Nám též funguje. Moc děkujeme 🍀🙋🏼‍♀️
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht vše v pořádku, děkujeme 👍
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?