Cena za pergolu?

Plánujeme výstavbu pergoly cca 50 M2 (9 patek), zastřešení plechem. Prosím jak se to pohybuje cenově? Dostali jsme cenovou nabídku 145 tis. včetně zastřešení, bez zastřešení 100 tis. Kč. Přijde mi to strašně moc. Jaká je přibližná cena ?
Odpovědět
36m² 80 000,- zastřešená polykarbonátem.
Odpovědět
Profilova fotka
Materiál?
Odpovědět
Máme hliníkovou pergolu, letos dělanou. Rozměr 7x4m a zastřešení polykarbonátem 16mm za 100tis.
Odpovědět
Dřevěná pergola kryta sluneční plachtou, rozměr 7x4m, stavba svepomoci, cena 12.000kc ☺
Odpovědět
@nihilises Nemáš foto?
Odpovědět
Dnes bezna cena na trhu za pergolu cca 7,3x6,3m bez zakladu a bez stresni krytiny je cca 75-80tis. bez DPH, coz nam dela cca 87-90tis. s DPH 15%. Za tuto cenu vsak dostanete klasickou pultovou strechu, konstrukce z "vzduchosucheho" materialu a hoblovany ale nebrouseny povrch s mozne "chlupy". Dodatecne upravy - jako moderni konstrukce, strecha sedlo / valba / plocha, lepsi material (suchy nebo lepeny), brouseni, barva s delsi zivotnosti, pripadne okrasne upravy - muzou cenu i zdvojnasobnit.
Odpovědět
@noemi77 : Nejdriv jsme to meli tak, jak je to na fotkach. Ale pri desti se nam tvorily v plachtach bazenky. Pak jsme si pohrali se sklonem plachet a ted je to super. Meli jsme celou sezonu, plachty proprsi jen pri velkem lijaku. V rijnu jsme sundali a uzivame si zimni slunicko 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nihilises to vypadá skvěle, plachty jste kupovali nebo si šili sami? Předpokládám, že jsou ze speciálního materiálu. Ještě by mě zajímala velikost terasy. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Já mám nabídku na pergolu cca 50m2 na cca 60 000 Kč včetně plechové krytiny. Ale není to dřevo, ale ocel.
Odpovědět
Profilova fotka
Drevena pergola ve dvou naterech cca neco pres 7x4m s hustym rostem na strese a plachou na tom svepomoci cca 16tis... A kdyz prepoctu vase rozmery na to,na jake ceny jsme se dostavali my u poptavek pergoly na klic,tak to +/- odpovida,nic extra premrsteneho to na dnesni dobu nebude
Odpovědět
@maty56 Plachty jsme kupovali, znacka ROJAPLAST. Rozmer pergoly je presne 7,1x4m. Je delana z KVH hranolu 14x14cm postavenych na zavitovych tycich. Pergola neni kotvena k baraku, proto jsou stojny i u zdi. Ve dvou jsme ji zvladli postavit za pul dne.
Odpovědět
@nihilises Hezký dobrý den, prosím mohu se zeptat co máte za pokládku na terase?? Dlažbu v imitaci dřeva?? Krásné :-) :-) Děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
@alexxa007 Ano presne tak, Beton Broz - Tvar dreva
Odpovědět
@nihilises Děkuji , nádherné ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nihilises děkuji za detaily, tu pergolu vám dělal někdo na míru (rozvržení) nebo vlastní práce?
Odpovědět
@maty56 sám ☺ kamarád truhlář pak jen při návštěvě řekl, ze dobry, ze by to spadnout nemělo 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@nihilises paráda, to se vám tedy povedlo. Ať dobře slouží i nadále.
Odpovědět
@nihilises Tak to je přesně to, co bych chtěla. Dokonce i s tou betonovou dlažbou :-) Díky
Odpovědět
Pergolu dle fotek jako takovou bych pochválil, ale vždy mě rozesměje uváděná cena. Při rozměrech, které píšete a dle fotek ta cena odpovídá cca potřebnému množství KVH hranolů v nepohledové kvalitě, ale co ten zbytek? Lazura, kterou jste natírali, kování a závitové tyče a šrouby taky něco stojí a to už nemluvím o plachtě a dlažbě. vše min. 30 m2. I kdyby jen á 200-300/m2 a jste s cenou na trojnásobku.
Odpovědět
@nihilises Moc hezke! A tu plachtu jste prosim velikostne upravovali, nebo ji dodají i na míru? Dekuji!
Odpovědět
@houzkova Plachtu jsme neupravovali, rozmery jsou pevne dane. Da se i usit na miru, ale tam je cena asi nekde jinde.
Odpovědět
@jiri_1477 Mozna si jen nerozumime v pojmech. Dlazba je pro me soucast terasy, o jeji cene jsem se nikde nezminoval. Pergola je pro me to, co terasu kryje, tedy do ni pocitam betonove patky, zavitove tyce, kvh hranoly, plachty a kovani. Kovani jsem kupoval v Bauhausu, na jedne fotce je videt, kvh hranoly v mensi prodejne dreva u nas ve meste, plachty na Alze. Cena dohromady za vse 12.000Kc. Staveli jsme ji toto leto, pamatuji si cenu dobre 🙂
Odpovědět
@nihilises Dekuji moc!
Odpovědět
@mitoma dobry den, mohl byste mi prosim poslat kontakt na firmu, ktera Vam pergolu realizovala? Dekuji Janosek
Odpovědět
@maximsoon máme pergolu od https://www.alcentrum.cz/ a jsme maximálně spokojeni.K našemu domu se ani jiný styl nehodil.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Já mám vybranou tuhle ke zdi https://www.domky-delta.cz/pergoly-st...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?