Ceny zeminy a dovozu. Poraďte

Profilova fotka
Máte někdo zkušenost s cenou za zeminu a dovoz? Potřebovali bychom srovnat pozemek nějakou normální zeminou a pak navozit horní vrstvu nějaké lepší zeminy pro trávník. Počítali jsme, že to vychází cca 36 m3 normální zeminy a 16 m3 nějaké lepší. Nemám vůbec představu, kolik to může stát. Nemáte někdo zkušenosti? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkusila bych se zeptat v nějaké stavební fimě. Když někde bagrují nebo tak něco tak se velice rádi zbavují zeminy.
Odpovědět
Profilova fotka
@colormaus nám říkali 50 kč za tu "normální" ..
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz: teda to je dobrá cena, zkoušela jsem prohlížet internet a našla jsem ceny kolem 400 Kč bez dopravy, což je strašné. Nemohla bys mi prosím poslat kontakt do IP? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@colormaus a odkud si? necháš si to dovážet z domažlicka?
Odpovědět
Profilova fotka
@colormaus jo upřesnění - za tunu .. ted nevím jak je to v přepočtu na m3
Odpovědět
Profilova fotka
@baraz: stejně je to dobrý, jsme kousek od prahy, ale zkusila bych je poptat, třeba by ta cena byla lepší i když se započítá doprava
Odpovědět
Profilova fotka
U nás na Moravě vyšla normální hlína na 300,- za tatrovku a to je dobrá cena, za krásnu - černozem dávají i 1tis. Ale někdy se to dá domluvit jen za odvoz, jak psaly holky, nejlepší je poptat se poblíž ve stavebních firmách, případně i u vodařů - čístí povodí kolem řek, tak tu hlínu rádi rozvezou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak na moravě se černozem prodává i za 3000.-kč tatra bez dovozu.. :-p :-p
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Darujem stavebne kamene do zakladov..........Horna Strehova pri Krtisi.....mensie ..vacsie..najvacsie..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Máte někdo představu, jak se pohybuje cena za "hezkou zeminu" Praha Východ?! děkuji :-N
Odpovědět
@beruzska Praha západ - kubík za 400 ale i za 700 Kč, podle kvality, jemnosti. Praha východ na tom bude podobně.
Odpovědět
My sme dali 500Kč za kubík. Vraj kvalitná triedená zemina. Príde vám cena adekvátna kvalite - viz fotky? :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 letech
Dobrý den, daruji zeminu za odvoz. Králův Dvůr, Beroun. V případě zájmu volejte na tel.číslo: 602 150 903.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
@bungalow2012 ..se omlouvám ale dobrý štěrky teda :-D. toto firmy z výkopů rozvážejí zadarmo nebo ještě platej vám..
Odpovědět
Daruji zeminu vhodnou k vyrovnani terenu...za odvoz. Okr. Kutna Hora
Odpovědět
Dobry den, za odvoz daruji zeminu z vykopu zakladu, k dispozici cca 200m3. Zdiby, Praha vychod. V pripade zajmu mne kontaktujte na 601383511. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Take daruji zeminu na zavoz, cca 8-10tater. Benatky n/J a okoli.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Dobrý den, kousek od nás je možné koupit vytříděnou zeminu, frakce 0/8, 145 Kč/tuna. Nevím, co si pod tou frakcí mám představit. Potřebujeme vyrovnat pozemek a udělat trávník. Bude tato zemina stačit, nebo musíme mít nějakou lepší?
Odpovědět
@molanmolab teren můžeš vyrovnat prakticky jakoukoliv zeminou, na založení trávníku to chce hezkou, lehkou hlínu. Vyrovnávací hlína se zpravidla nabízí zadarmo i s odvozem, hezka hlína se platí. Číslo frakce označuje v milimetrech,jak velká zrnka ta půda obsahuje. Já vyrovnala terén jilovito-bridlicnou půdou a poté,co si sedla,jsem koupila hlínu z kompostarny a rozhrnula ji v 10 cm vrstve.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za info. Tohle by měla být "normální" hlína, tak asi zkusim udělat ten trávník přímo na tom.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, daruji zeminu - jílovitá, budeme kopat základy a sklep v Čelákovicích. Bude toho okolo 200m3. V případě zájmu napište: 603551184
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Daruji výkopovou zeminu, cca 116 m3, vhodnou na srovnání terénu. Oblast Ústí nad Labem - Velké Březno.
Odpovědět
Začátkem května budeme mít cca 200tun zeminy z vykopu a srovnání pozemku, darujeme za odvoz. Vhodné k dorovnání, zasypaní pozemku a podobne. Praha- Zbraslav.
Odpovědět
@frantisekx prosím někdo hlínu na dorovnání trávníku okres Frýdek-Místek, Karviná?
Odpovědět
Také bychom se rádi zbavili hlíny z výkopu bazenu, Praha Západ, Rudna, kdyby měl někdo zájem, tak telefon 777873110, dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Také nabízím za odvoz ornici i podornici. 605795465 Okres Opava
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?