Jak se zbavit koček co nám chodí na zahradu??

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím, existuje osvědčená rada, jak se zbavit koček, které nám chodí na zahradu? Máme malý pozemek a pořád jsou tady po nich bobky a prostě je to tady po nich cítit "kočičinci":(( Předem díky..
Odpovědět
Tak konečně příspěvek, co pobavil 😉 Za prvé, nejsem ona, ale to je detail. Za druhé, se mi tu snažíte podsunout, jak na někoho žaluju, stěžuju si a udávám. To je ošklivá manipulace. 😉 Vězte, že my tu máme se sousedy, se všemi, nadstandardní vztahy. Takže nikomu sem tam proběhnuvší kočka nevadí a pokud je potřeba, chodí nám je sousedi krmit. Ano, pokud někomu rupnou nervy, což je evidentně jeho problém, a začne po kočce střílet, tak to není dobře. Pokud vám příjde správné řešit svoje spory střelbou na zvíře, tak to je asi něco vážně špatně. A elektrický obojek jste už někdy viděl u koček na vesnici? No, já teda ne. A že jich tu běhá. pokud má někdo kočku ve městě a má o ní strach, asi to je řešení. Ale je to podle mě spíš taková znouzectnost.
Odpovědět
@peju Já si neprotiřečím. Počítám s tím, že se to může stát, ale dobře mi to nepříjde. A že někdo kočky otráví nebo postřelí kulovnicí....to je taky špatně. Ano, v tom případě je lepší, když je vyplaší. Ale ne střelbou.
Odpovědět
Profilova fotka
My bydlíme ve městě,máme kočku 3.rokem - je na půl doma,na půl venku a když čtu některé rady,jak se zbavit cizí kočky z mého pozemku,jsem šťastná za naše sousedy a komunitu,kde žiju 🙏 cizí kočky k nám občas taky courají a courali i v minulosti a budou i v budoucnosti 😄. V létě máme na zahradě včely od souseda, tuhle zimu tu máme dokonce i veverku 😉 o ptácích ani nemluvě - máme jich tu mraky.... a všichni tito tvorové dělají hovínka. Tak to je a tak to bude....
Odpovědět
@petra_d 👍
Odpovědět
Profilova fotka
@petra_d srovnáváte nesrovnatelné, veverka a ptáčci :-D vs kočičance např. v zeleninovém záhonku, kde se někdo snaží si pěstovat vlastní zeleninu třeba pro děti. Z těch, co jim to nepřijde jako pohoda, však jsme na vesnici, musí se to strpět, protože prostě někdo to řekl, že tohle je vesnice a tady to tak je, se tady dělají tyrani a pomalu psychopati, co se šíleným smíchem střílí z okna na kočičky a ještě z toho snad mají zvrácené potěšení. Prostě vyprášit kožich a je to, jinak se to té kočce asi nevysvětlí. Jako asi nebude fungovat říct jí, hele Míco, nes..r jim v těch záhonech, jim to fakt vadí..
Odpovědět
Profilova fotka
@petta33 půjčím si slova klasika: „Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat.“ ...
Odpovědět
@petta33 Takže posranej salát od ptáků je v pohodě? Hele, já neříkám, že je fajn, když to kočka dělá na záhonech. A to dokonce ani naše kočka na našich záhonech. Ale střílet po ní?
Odpovědět
Já teda na vesnici kočku s el. obojkem ještě v životě neviděla. Asi ještě bydlím v běžné vesnici. Věřte tomu, že ty kočky co vám serou po zahradě, vám tam i chytají myši. Jó taky z hoven nejsem nadšená. Zahrabává asi jak která kočka. My co měli naše letité kočky a jejích potomky, tak ty to zahrabávaly. Ale co manžel dotáhl kočku od jinud, tak ty to nedělají a štvalo mě to hodně. Ale těch myší, krtků co nachytaly. Jedna nám dokonce chytila i malou kunu. Ano chytají i ptáky a jak tu mrchu vidím, že nějakého má, tak ji proženu, ale stejně je chytá dál. Je to její přirozenost. Nad námi lítali čápi a to teprve byla hovniska, jak ta se rozprskla... 😉 A mám je snad za to střílet? Aby tady za nějakou dobu nebylo téma, ze sousedů nikdo nemá kočku a nevíme si rady s myšima.
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius já nevím, mě pták teda ještě do salátu nenasr...l :-D já neříkám střílet do ní, ale vyplašit tak, aby si to pamatovala
Odpovědět
Obliat ju poriadne studenou vodou, alebo prakom strelit. Najucinnejsi je asi pes.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Více tipů, jak odplašit 🐱 kočku ze zahrady 🌳 zde: https://tinyurl.com/jak-odplasit-kock...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?