Kohoutek na vodu na zahradě

Jak máte řešený kohoutek na vodu na zahradě. Chceme jednak na zalévání na hadici a jednak když si někdo bude chtít umýt ruce apod. Jak to vyřešit? Vím, že se dávají kohoutky na fasádu, ale to mi přijde, že asi neni dobrý mýt si ruce u fasády a špinit jí. Táhnout vodu někam do trávníku? Tam si říkám, že zase budu nějaký kohoutek muset objíždět sekačkou. Jaké řešení se Vám osvědčilo? Děkuji.
Odpovědět
@janazzz Máme u baráku, obloženou tu část obkladem.
Odpovědět
Jeste nekdo nejale dalsi tipy? Dekuji.
Odpovědět
@janazzz mám kohoutek na fasádě, ale slouží jen k odpouštění do kbelíku, nebo napojení na hadici. Další kohoutek mám u vodoměru u šachty. Další kohoutek budu mít v rohu u pergoly, kde nebude nikde překážet a bude na něčem přidělaný, tak aby nepřekážel sekačce.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Kamarad to ma takto asi na 4 mistech na zahrade, take o tom premyslime...lepsi to udelat ted dokud je misto zahrady staveniste a neni travnik...
Odpovědět
Profilova fotka
A na pripadne myti rukou, ale i zalevani jeste tento stojan 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Máme kohoutek na fasádě na vodu do kýblu a hadici. Když si chci náhodou umýt ruce, popojdu kousek i s hadicí a umyju si je nad trávníkem ;-) Hadice je na kohoutek namontovaná trvale
Odpovědět
@slabici Já mám na kohoutku trvale namontovaný kus hadice (cca 30cm), který také funguje jako přechodka na bajonetovou hadicovou spojku. Konec je dost daleko od stěny, takže jde použít i pro umytí rukou nebo napuštění kýble
Odpovědět
Máme jako @zubr487, hadice napojená na kohoutek je cca 50 cm dlouhá, takže si jí vždy odkloním a fasádu nic nezašpiní.
Odpovědět
@fundil a jak řeší vypuštění na zimu? děkuji moc
Odpovědět
@jajinka121 já mám v interiéru uzavírací kohout s ventilkem na odvodnění. Takže ten na zimu uzavřu, venku otevřu a nakonec otevřu odvodňovací ventilek. Případně se prodávají kohouty, které sice zamrznou, ale díky pružnosti je mráz nezničí.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
@fundil dobrý den, mohu se zeptat kde jste sehnal tento sloupek na vodu co je na vaší fotce? Děkuji za odpověď
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?