Návrh zahrady

Dobrý den, prosím o tip na zahradního architekta buď online nebo ve Zlínském kraji. Nejlépe z vlastní zkušenosti 🙂 díky
Odpovědět
@xrozarka Nam robil navrh aj realizaci zahradnictvi Arboretum z Otrokovic. Za nas maximalna spokojnost. Par fotek mame v albume pre predstavu.
Odpovědět
@vimamima máte moc krásný domeček 🙂 můžu se zeptat jak velkou zahradu máte a na kolik cca vyšel návrh zahrady + případně realizace?
Odpovědět
@xrozarka plochy presne neviem ale nejakych 400-500 m2 zahrady to asi bude. navrh zahrady bol v cene realizace ale inak by stal asi 6000 Kč co je podla mna super cena. Realizace s tym ze este neni cela hotova (cakame kym soused spravy svoju cast plotu) je cca. 200 tisic komplet rastlinky, material a praca. Mega drahe boli hlavne kamene, tsukubai, zidka a podobne, takze zalezi co tam budete chciet. My sme si na zaciatku povedali co by to malo obsahovat a pdola toho sa slo.
Odpovědět
Já jsem si zamilovala Anygarden, najdete ji asi jen na Instagramu, myslím, že žádné stránky nemá, operuje hlavně v Jihomoravském kraji tuším, dělá spíš přírodní, divoké trvalkové zahrady. Vlastní zkušenost nemám, ale kdyby byly peníze nazbyt, určitě bych si vybrala tuto paní.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za mě také Anygarden, je z Veselí nad Moravou, ale dělá i ve Zlínském kraji. Najdete ji na IG i FB. Pro mě top 😉
Odpovědět
Taky se mi líbí Anygarden, tam bych se nebála jí zahradu svěřit 😉
Odpovědět
@qeszi @jenye holky a nepoptávala jste u ní některá návrh zahrady? Pokud ano, nepodělily byste se prosím s cenou do soukromé zprávy? Já jsem se jí ptala jen na částečný návrh zahrady, chci mít totiž na zahradě autorský podíl, bohužel to ale nedělá a já jsem se už potom na cenu kompletního projektu nevyptávala.
Odpovědět
@logginn Já bohužel ne, pro mně je to krapet z ruky🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@logginn Ja take ne, zahradu si navrhuji sama.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@logginn Mám ceník, ale je krapet starší. Na zahradu šetřím, takže až to bude aktuální, napíši ji o aktualizaci. Má krásné zahrady a inspirace. Pokud chceš zaslat ten neaktuální, dej mi vědět.
Odpovědět
Mam aktualbi cenik, pokud budete chtit, nam ted bude delat navrh
Odpovědět
@rosiemary Dobrý den, můžu vás poprosit o zaslání? Děkuji a hezký den přeju. 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
@lucievlckova hezky den, poslano 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@rosiemary můžu také poprosit o zaslání? Díky 😊
Odpovědět
@janess díky za nabídku, objevila se tady nabídka i s aktuálním ceníkem, tak jsem uživatelku oslovila. Takže plánuješ nechat si zahradu naplánovat? 🙂 Ja jsem jí nakonec psala ještě ohledně dodání sazenic, takže mám zhruba představu i ohledně ceny za toto a je prostě fakt, že ty sazenice samotné stojí ranec. Ale cena mi ze zkušeností přijde reálná.
Odpovědět
@logginn ano. Plánuji. Ale mám na to ještě cca půl roku čas. Jen asi si pak napíši o aktuální ceník. Ty ceny všeho jsou šílene a nevím jak to bude vypadat pak.
Odpovědět
@rosiemary Můžu poprosit o ceník ? Děkuji!
Odpovědět
@rosiemary Můžu poprosit o ceník ? Děkuji!
Odpovědět
Prosim poslete mi take cenik, dekuju.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?