Netkaná textilie - přichycení a napojování

17. kvě 201440

U nás na zahradě a okolí domu strašně fouká vítr, mulčovací kůru mám stále odfoukanou a ještě nemám dodělané záhony, protože jsem sehnala textilii jen 1,6m širokou, tak ji musím nadpojovat. Na jedné straně jsem ji zespod přihrnula hlínou a kde mi vyšla šířka k obrubníku, tak je přichycená pod ním. Mám zkusit spojit dva pásy textilie třeba sešívačkou nebo si nastříhat drát a propíchnout ji a uchytit v půdě? Nedají se sehnat nějaké kolíčky? díky

  • Ahoj,

    kup si plastové kolíčky na folii, já kupuji v místní obchůdku se zahradními potřebami, v balení jich je 10 a stojí 37Kč, je to perfektní věc, nyní zakládám zahradu a mám tam zatím jen nataženou folii bez kůry a perfektně to drží při větru.... mají je i v OBI, ale tam mají kovové a chtěli za ně 109Kč, což je strašná cena, zkus někde poptat ty plastové, jenom u těch plastových je více druhů zakončení - já mám v oblibě takové, co mají na horním konci kolečko, takže krásně přilnout k textilii, pka mají také se zakončením háčku, ale ty bych nedoporučovala neb mi tu textilii špatně držely.

  • @matu21  já ji teda ničím nepřichycuji, pouze zasypu kůrou, či kačírkem, spoje dělám přeložením cca 15cm přes sebe, žádné kolíčky nepotřebuji....

  • @matu21  ahoj,já jí připevňovala drátem, stříhala jsem asi 20cm kusy, ohnula do U a zapíchla do země, drží to perfektně 🙂 ale pokud se prodávají nějaké vychytávky, taky se ráda přiučím.

  • Sponzor fóra
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval <a target="_blank" href="/rules">Pravidla přispívání do fóra</a>. Jiný důvod. Na reklamu slúži profil Profesionála.

  • @kolbena  díky, tak jsem si to představovala 😉

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?