Realizace zahrady Praha a okolí

Profilova fotka
Máte, prosím, tip na někoho, kdo by byl schopný udělat návrh zahrady do L (cca 400 m2) za rozumné peníze? Na zahradě bude zatím jen trávník, vše ostatní potřebujeme doladit. Mám pocit, že bychom zvládli sami, ale partner chce profesionála 🙂 Děkuji.
Odpovědět
Taky mě to zajímá. Zahrada cca 1000 m2
Odpovědět
Menší zahrada se organizuje lépe, ale toto už chce opravdu někoho kdo pomůže, rád bych pomohl ale nikho takového neznám.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já se divím, že teda zahradního architekta... Zbytečnost. To každý si dokáže sám říct, tam dám stromy, tam udělám záhonek, protože tam svítí, tam poroste to a ono, na tom nic není.
Odpovědět
Profilova fotka
Zahradní architekt není zbytečnost, pokud to chcete mít opravdu hezké, praktické a promyšlené. Kdo nemá zkušenost s navrhováním zahrad nebo cit pro design, ten si to prostě nezvládne navrhnout sám tak, aby to bylo opravdu hezké a praktické. Bude z toho taková nějaká slátanina - samozřejmě použitelné to bude, ale to je tak vše. Kdo to chce opravdu hezké a promyšlené, pak architekta potřebuje. Je to stejné jako s interiérovým architektem - lze navrhnout a postavit dům i bez něj, ale když to chcete mít promyšlené do detailu a správně vyřešené, pak je lepší to konzultovat s architektem, který má cit pro design a mnoho zkušeností.
Odpovědět
@lukasberan Je ovšem potřeba zmínit, že je architekt a architekt. Já měl architekta jak na dům, tak na pozemek jako takový (2500m2) a dopadlo to katastrofálně. Dům je neprakticky vyřešený, je tu málo světla, špatně přístupná některá místa, blbě vyřešené koupelny, nulový prostor na další věci. A to podotýkám, že mám 340m2 bungalov. Dnes bych celý dům udělal úplně jinak a bez architekta. Ne nadarmo se říká, že správný dům je až ten třetí... A zahrada? Ten i***t tam udělal takových nesmyslů, že jsem projekt za skoro půl milionu mohl zahodit a zapálit. Nesmyslně vyřešené prostory, zbytečně zapráskané místo, které nemělo využití.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?