Sklaka ve svahu na valu

Profilova fotka
Dobrý den, máme uměle udělaný val cca 1-1,5m vysoký a cca1m široký svažující se strmě dolu. Potřebovala bych poradit, zda dát kokosovou sít a na ní netkanou textilli a pak na ni mulčovací kůru nebo jak to udělat, aby se val zpevnil a nerozpadal se a nerostl na něm plevel. Na vrchu valu bude živý plot z ptačího zobu. Děkuji za radu
Odpovědět
Dala bych nejprve netkanou textilii a na ni kokosovou síť - na síti se lépe udrží mulcovaci kúra. Ta kokosova síť se po cca šesti letech rozpadne. Na zpevnění svahu je skvělý skalník.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraxname dobry den, moc dekuji za radu😉 vy to tak mate je to v pohode? Myslite, ze tam mohou byt i skalnicky atd. Chci to spis jako skalku😉
Odpovědět
@aneta_plasilova skalnicky nemohou růst ve fólii. Svah se skalnickami mám takto
Odpovědět
Profilova fotka
@petraxname jee to je krasna skalka🤗😍 a jeste dotaz jak mate tam vzadu to s tou kurou tak tam mate folii? Chtela bych to nejak nakombinovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Libi se mi neco takoveho, co mate vzadu s tou kurou, myslite tedy ze tam by folie vadila? Dekuju moc za informace, delam to poprve a nemam moc zkusenosti, takze jsem za kazdou informaci rada🤗 a jeste tohle se mi libi, ale tam by asi uz ta folie vadila ze?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?