Skluzavka ve svahu - máte někdo?

Profilova fotka
Máme na zahradě pěkný svah (je pod ním sklep). Líbilo by se mi jej využít a pořídit na něj dětem delší klouzačku. Máte někdo? Nemáme moc velký rozpočet, zajímalo by mě, zda by šlo s trochou kutění použít i nějakou levnější skluzavku (za 2-3tis.). Díky moc za inspiraci!
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna včera nám přišla klouzačka 3m, po který se kloužou z terasy do zahrady, dala jsem za ní necelý 2 tisíce. Nepočítej teda, že s tímhle rozpočtem pořídíte něco o dost většího. Ale ona i ta 3m je pěkná. Ideálně by se mi samozřejmě líbila kovová, ale to je úplně o jinejch penězích
Odpovědět
@xhex U nas na hristi kovovou mame (nerezovou) a v teplych dnech se k ni neda ani priblizit. Je strasne horka. Uz se o ni nekolik lidi popalilo. Budte rada za tu vasi (predpokladam plastovou?).
Odpovědět
Profilova fotka
@xhex tak 3m jsou dost v pohodě, holky mají 3 roky a druhá je ještě mimčo 😁 za pár let by se mohla vyměnit za něco lepšího. Neměla bys foto prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin to je fakt, kolikrát jsou ty kovový klouzačky úplně rozpálený...
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin jj máme plast @mam2016 ještě probíhají terénní úpravy a umístili jsme ji provizorně narychlo včera, ale už teď jsou z ní holky (1+3) nadšený
Odpovědět
Máme udělaný kopec na zahradě a v něm klouzačku, ale menší, rozměr přesně nevím. Je plastová sice designově pro někoho nic moc, ale pro děti úplně ideální.
Odpovědět
Profilova fotka
@xhex to je boží. Díky moc za foto. Půjdeme do ní taky, už máme vymyšleno a změřeno. Ta vaše vypadá fakt dobře i cena super, můžu se zeptat, kde jste objednávali?
Odpovědět
Profilova fotka
@mam2016 není zač :) objednávali jsme tady, byla skladem a levnější jsem nenašla https://hegen.cz/zahradni-skluzavky/z...
Odpovědět
Profilova fotka
@xhex díky, objednáno 🙂
Odpovědět
@xhex Dobrý den, kolik cm máte prosím pod domem? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@dominika185 zdravím, myslíte převýšení terasa oproti zahradě? To je asi 120cm
Odpovědět
@xhex ano převýšení, děkuji :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak tady je výsledek, jak to u nás dopadlo, aneb low cost dětské zákoutí 🙂 vedle klouzačky ještě přijde "horolezecká stěna" a žebříček, vedle pískoviště lavička. Dcera je nadšená. Ještě jednou moc děkuji @xhex! Btw dnes jsem zjistila, že naše holky spolu chodí do školky 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@mam2016 jo zrovna mi to Páťa psala, svět je fakt malej :) vy bydlíte přímo v obci? Hřiště máte parádní, u nás je to pořád dost provizorní. Holky maj sice o kus dál schody, ale taky jim plánuju udělat vedle klouzačky boulderovou stěnu, musim jen koupit úchyty. A teda sklep vám závidim, nás to napadlo až dodatečně, že jsme ho přesně mohli udělat v tom místě pod klouzačkou, protože to je celý navážka
Odpovědět
Profilova fotka
@xhex téměř naproti Sokolovně ☺️ ten náš sklep je dost naprd, smradlavej a vlhkej 😁 navíc jsme barák koupili včetně miliardy zavarenin různého data výroby 😬 a sklepní klima jim teda nesvedcilo 😁 snad jen, že je v něm studna. Ale je mělká a v létě vyschla, takže žádná hitparáda. Ale hodně tady ty sklípky vidím, asi nějaká místní móda 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@xhex Muzete mi rict,jak si postavite tu boulderovou stenu? Koukam,ze se da jit nekam na ni lezt,ale navod na samodomo vytvoření jsem nenasla. Nebo jste lezec a vite jak na to? Mimochodem mi to prijde jako genialni napad.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacunek2019 otázka sice není na mě 😁 ale my jen koupíme desku a prisroubujeme úchyty a celé to pripevnime na svah, to bude na manželovi, ale předpokládám, že na nějaké dlouhé šrouby. Žádné složitosti, ale bude to jen pro děti, takže žádná velká zátěž...
Odpovědět
Profilova fotka
@kacunek2019 přesně tak jak píše @mam2016 Máme tady takový velký dřevěný palety, na který navrtáme chyty, s rozmístěním mi asi pomůže švagr lezec. A protože máme nahoře z těch samých palet terasu, tak se to nahoře nějak sešroubuje, aby to necestovalo a dole před to hodim nějakej schůdek, aby to nemělo tendenci ujíždět
Odpovědět
Profilova fotka
@kacunek2019 @mam2016 u nás už je stěna v provozu a jsou jak opice :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?