Trampolína - jakou byste doporučili?

Zobraz úvodní příspěvek
máte někdo zkušenosti s trampolínou značky RCT? Nebo jakou značku byste nám doporučili, aby něco vydržela? Chceme velkou, ne menší než 4 metry a cenově dostupnou.
Odpovědět
@jakuda ty jo tak to diky za tip, jsem nevedela ze delaji inground. no porovnam parametry, prostuduji videa. cena je super.berg mi vychazi kolem kdyz malo 18-23 tis. coz neni teda malo, ale ja tu trampolinu vlastne chci hlavne pro sebe😋 a kamufluju to detma:) ja to hopsani proste miluju
Odpovědět
Profilova fotka
@fyii Není zač. Tak dejte vědět jak jste se rozhodla. U nás je to aktuální téma.
Odpovědět
@jakuda no u nas taky celkem aktualni. ted jsem to zhlidla a porovnala a bohuzel co maji spolecneho je pouze to ze jsou obe inground.tady by jsme porovnavali neporovnatelne, me jde hlavne a bezpecnost a zivotnost trampoliny. ja na 99% zustanu u te berg, jeste je jedna holandska firma taky vyborna, pro nas mene znama, ted teda presne nevim jmeno, ale nad tou bych eventualne premyslela. Marimex ma dobrou cenu, ale urcite ta cena bude odpovidat kvalite a zivotnosti. tim nerikam, ze je spatna, urcite najde take sveho kupce:)
Odpovědět
Profilova fotka
@fyii Jaké parametry jsou podle tebe na té marimex horší? Můžeš být prosím konkrétní, nebo to je jen pocit?
Odpovědět
Profilova fotka
@jakuda trampolina vydrzi venku i v zime, mnohem vic ji podle mne nici slunce v lete na taborech mame klasickou trampolinu 4,57 m prumer a ta je venku nonstop 10 let, za tu dobu se 2x menila skakaci plocha a jednou ochranna sit (ta je ale venku jen pres leto), je pravda ze je cela zrezla a pruziny uz vypadaji dost silene ale porad funguje
Odpovědět
@jakuda pocit to je taky, ale i fakt. porovnam tu zakl.radu favorit, ja bych teda sla do champion(stredni rada- vychazi mj lepe, dvoji pruziny atd.) - pouzite silnejsi trubky, galvaniziovana ocel- ochrana proti korozi, vice silnejsich pruzin, ( tohle je pro me rozhodujici), system klik, nutnost mensi hloubky vykopu - pevnejsi plachta, kvalitneji provedeny limec s vyssim a sirsim polstrovanim, neni nutne jakesi lanko jako u Marimex - tady uz i vizualne dle videi vypada jen okem ten limec proste kvalitneji a lepe proveden - ma jeste spodni ochranou sit pod trampolinu - ochrana sit: ty ochr.tyce jsou silnejsi,pevneji uchycene k ramu, jinak uchycena sit, nebude se vytrhavat, vlez do trampoliny ma jiny system prulezu- zadny zip, ktery se casem rozbije(zkusenost z rodiny od ruznych znacek trampolin) atd. ja videla nazivo tu champion a kdyz to porovnam s temi levnejsimi co mame v rodine, tak proste uz od pohledu jsou propracovanejsi v detailech. marimex jsem tuhle inground nazivo nevidela. neber to, ze ti to nejak vnucuju nebo tak, vsechno ma sveho kupce, ale ja si radsi priplatim.:) jak pise geodet, fungovat budou obe o tom zadna, asi taky zalezi co od ni celkove ocekavas, jak moc ji vyuzijete jako rodina nejen deti atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@fyii Taky se mi víc líbí trampolíny BERG, o tom žádná. Ještě je podle mě dobrá alternativa v trampolínách EXIT. Co mě ale trochu vadí je max nosnost jednoho skákajícího 100kg (120kg u těch největších). Proč ten marimex může mít 150kg i u menších průměrů? 100kg na dospělého chlapa není zas tak moc.
Odpovědět
@jakuda hele narazila jsem na stranku, kde je to super popsane a prehledne, trampoliny berg a exit ,rozdily mezi jednotlivymi typy, poslu ti to do IP
Odpovědět
Profilova fotka
@jakuda http://www.modrastrecha.cz/blog/dream...
Odpovědět
Profilova fotka
@dreambox Máte úžasnou zahradu. Něco takového bych časem taky rád vybudoval. Prosím jaký průměr má ta vaše trampolína?
Odpovědět
Profilova fotka
@jakuda Děkuji .Je to tato 4,3 M InGround Champion Grey 430
Odpovědět
@dreambox @jakuda tak presne takhle bych si to predstavovala:) jak trampolinu zazimovate? delate s ni neco? diky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@fyii Tak jsem se poptal známých. Mají 3roky normální trampolínu zabudovanou do země. Skáčou na ní i v zimě, takže z ní jenom odmetají sníh. Rám a pružiny jsou prý v pohodě, skákací plocha jako nová a jedinné co trpí je ochranný límec. Síť nemají. Zatím jsem rozhodnutý pro trampolínu exit. Přijde mi to jako nejlepší poměr cena výkon. Ještě mě zaujala trampolína Salta. Ale na ně nemůžu najít moc reference. Nemáš je náhodou nastudované?
Odpovědět
@jakuda ahoj, pro me trampolina bez site je proste nerozum, tomu fakt nerozumim. no ono 3 roky jeste nejsou takova doba, bracha ma nejakou z Mountfieldu a asi po 5 letech uz maji zrezle nektere pruziny, limec uz se taky misty slusne sype, hlavne ty ochranne type lec jsou zvenku site jsou dost neduverivy.. druhy bracha maji trampoliny obyc cca 8 let a tam krome skakaci plochy a nohou je uz k vymene vsechno..:) proste ten pozink zacina reznout o pruzinach nemluve. kdyz to bude galvanizovane, bude to odolavat vic, protoze to je pozinkovane a navrch to ma dalsi upravu. Saltu jsem koukala rovnou u vyrobce, je taky holandska, kvalita dost dobra( skoro) srovnatelna s Berg.. ale jsou tam urcite detaily, co mi nesedi. sit na zip, uzsi limec, kratsi pruziny i kdyz pevnostne slusny. vyhodou je cena, ktera je trosku nizsi nez u Bergu. vizualne se mii libi vice zpracovani Berg:) vyhoda nosnost 150 kg. ale co si budeme nalhavat, ty trampoliny u kdyz maji nosnost 100-120kg, tak v zatezi a pnuti maji 500- 600 kg, takze se z toho zase tak nestrili..
Odpovědět
Profilova fotka
@fyii Ne furt venku
Odpovědět
Profilova fotka
@fyii ja trampoline bez site rozumim, taky jsme to tak chvili meli kdyz byly deti mensi pak nekde videly ze se siti se da skakat vic tak byla sit :-) je to o pristupu k veci, kdyz jsme byli deti hazely jsme po sobe hroudama, strilely z praku kastany, padaly ze stromu, ... to dneska zni jako scifi, dneska se vsechno snazi udelat superbezpecne ale pak ty deti ztraci tu prirozenou vlastnost davat si pozor - ale to je na jinou diskuzi :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý večer, chtěla bych na zahradu objednat větší trampolínu. Poradíte rozměr, s jakým jste spokojení? A je lepší vnější nebo spíš vnitřní síť? Děkuji za rady 🙂
Odpovědět
Dobrý večer, máme trampolínu o průměru 457 cm, s vnitřní ochrannou sítí. Ta vnitřní síť je bezpečnější, dřív jsme měli síť z vnějšu a malému se tam občas probořila nožka, vnitřní síť je lepší, tam to nehrozí. Krásně se do trampolíny vejdou i tři děti a nijak se neomezují, ta velikost je ideální. Kupovali jsme ji na stránkách Marimexu.
Odpovědět
@zdenkavol Dobry den mame 380 berg champion inground a je velka teda dost, vetsi uz bych teda urcite nechtela
Odpovědět
@zdenkavol Před měsícem jsme si pořídili od Marimexu 305 cm. Velikost je v pohodě pro tři děti.
Odpovědět
@zdenkavol Dobrý den, my jsme kupovali tento bazén https://www.marimex.cz/bazen-florida-... a jsme maximálně spokojení. Bazén je velký, filtrace šlape jak má, takže voda je krásně čistá, celkově paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@vivienaz Můžu se zeptat, proč do vlákna o trampolínách píšete o bazénu?
Odpovědět
Zdravím, taky jsem dlouho vybíral a nakonec jsme pořídili tuhle https://www.marimex.cz/trampolina-mar... a vybrali jsme fakt dobře. Pro dvě děti je to ideální velikost, navíc je bez pružin, takže mi přijde i bezpečnější.
Odpovědět
@honzavorel Zdravím, myslíte, že trampolína bez těch pružin je bezpečnější? A objednával jste trampolínu přímo na e-shopu Marimex? Je spolehlivý?
Odpovědět
Zdravím, mě to přijde bezpečnější. Dcerka když skákala u známých, tak se jí do těch pružin dostala noha a bylo to celkem bolestivé, takto to nehrozí. Ale taky záleží na tom, jestli máte ochrannou sít vně nebo uvnitř. Pokud je uvnitř, je to vcelku jedno. A e-shop Marimex je spolehlivý, obchod proběhl bez potíží.
Odpovědět
My máme Marimex, 3,5 metru a je to super velikost, bude dobrá i pro více dětí. Zatím tam s prckem řádí i dospělí. Taky nám hodně vyhovuje, že pružiny jsou vně trampolíny.
Odpovědět
Dobrý den. Plánují koupit trampolínu https://netobchodak.cz/trampoliny/132... a chci se zeptat, jesli máte někdo zkušenosti s touto stránkou. Už jsem ji někde viděl, ale nikde jsem nenašel recenze. Předem díky.
Odpovědět
My máme trampolínu od Marimex (Marimex Comfort 305 cm) a jsme naprosto spokojeni. Je stabilní, bezpečná a dostatečně veliká. Vyhrála dokonce i nějaký test tady https://www.vseumel.cz/trampoliny-rec....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Máme trampolínu z Marimexu a zatím jsme moc spokojení. Koukali jsme napřed v showroomu a potom objednali na e-shopu, vyšlo to finančně lépe, přes internet šla uplatnit extra sleva. Kdybyste někdo potřeboval, přikládám odkaz, kde jsme ji našli https://www.vimvic.cz/slevy/marimex-cz
Odpovědět
Z Marimexu máme a je dobrá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?