Travina menšího vzrůstu (Dochan Little bunny, Kavyl)

Prosím zahradnice a zahradníky, Dochan psárkovitý - dělá na podzim binec? 😄 Ráda bych kolem terasy a blízko nezastřešeného bazénu okrasnou výsadbu. Původně jsem chtěla za travinu Kavyl, ale máme ho jinde a už teď květy dělají trošku neplechu a na podzim by byla ta suchá stébla u bazénu za trest 😵‍💫 Ten Dochan bych ráda v kultivaru "Little bunny". Děkuji
Odpovědět
Já mám dochan ve skalce a nevšimla jsem si, že by dělal nějaký nepořádek ... moc jsem nepomohla. Jede si svým životem, jen jsem ho na jaře ostříhala a teď je zelený, zatím nekvete. To až později :)
Odpovědět
... dochan je v pohode, mam dva druhy... jeden je opravdu obri a pravdepodobne mam i ten mensi little banny, ten jsem sazela minuly rok... kdyz se mi zda, ze se hodne rozrusta, tak ho klidne smiknu... zadny neporadek, horsi je ten kavyl, letos ho proste striham, aby nekvetl, z neho je opravdu velky neporadek🙄
Odpovědět
@katcha82 @markarnatnel Děkuji moc!! Zkusím tedy little bunny, snad to bude dobré 🙂
Odpovědět
@markarnatnel prosím, nemáte foto ostříhaného kavylu? Trošku se ho bojím šmiknout, jak bude vypadat 😄 Ale ten čurbes z něj začíná být opravdu hrozný a to je teprv to kvetení, na podzim to bude ještě horší
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?