Zapuštěná trampolína do země - ano či ne?

Zobraz úvodní příspěvek
Uvažujeme o koupi trampolíny a zaujala mě ta, která je zapuštěná do země. Budu ráda za jakékoli zkušenosti s ní a názor, zda tato či standard nadzemní. A pokud tu zapuštěnou, tak zda s ochranou sítí.Děkuji
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@jaasminka Kupoval jsem na kosacci.cz, co jsem se díval, cena se od té doby nezměnila, takže 7790, doprava v ceně. Těch 800 rozdíl oproti Marimexu jsem neviděl jako podstatný argument. Před tím, jsem ji viděl naživo u známých, kteří ji měli o rok dřív než já. A také si ji pořád chválí. Rozdíl byl v tuhosti rámu, šířce ochranného límce (Marimex taky udává 2cm, ale není to tak v celé šířce), lepší systém ukotvení do země. Ale hlavně, když jsem si ji zkoušel, tak narozdíl od Marimexu nevzala a měla vyšší odraz. Ale je to jen můj názor, někdo jiný může volit jinak. Určitě Vás nechci nijak přesvědčovat.
Odpovědět
@jakuda Já tím, že budeme brát se sítí ( Marimex ani bez sítě nenabízí) nyní kvůli malému, časem eventuálně síť dáme pryč, tak jsem porovnávala cenu se sítí. A Marimex vychází 6200 Kč v nějaké akci a Next (typ co máte vy se sítí) tak 10 tis. Kč. Takže to už je rozdíl 3800 Kč a proto pořád váham, zda ten rozdíl stojí za to. Next se mi líbí dle obrázku víc, i dle toho jak píšete. Marimex ale zase ta cena. Plus chceme ještě krycí plachtu, kupoval jste taky?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaasminka Krycí plachtu jsem nekupoval. Moc v nich, tak jak jsou udělané, nevidím smysl. Když nasněží, stejně se bude muset sníh odmetat, aby se zbytečně nezatěžovaly pružiny. A po prudčím dešti se obávám tvorby kaluže uprostřed. To už je podle mě lepší koupit v bauhausu krycí plachtu za tři stovky a udělat z ní nad trampolínou stan.
Odpovědět
@jakuda Tak se nyní začínám přiklánět k Exitu, i když ta cena je pro nás obrovská. Ale v Marimexu když se zeptám na parametry, tak půlku neví a nebo odpověď, na co to potřebují vědět. To mě teda odradilo. Navíc kotvící prvky nemají, plachta vyprodaná, to mě odrazuje a bojím se aby vůbec pak měli náhradní díly. Teď ještě pořád přemýšlím nad velikosti zda 366 nebo 427 cm.
Odpovědět
@jakuda dik za recenzi, take uvazuji o zapustene tramposce, konkretne exit... prosim Te, jak je to tedy se zazimovanim? Normalne ji nechas v zemi?
Odpovědět
@mitote Mě bylo přímo distributorem řečeno, že se Exit může normálně nechat na zimu venku a event jen přikrýt plachtou. Což byl jeden z důvodu proč se i navzdory vyšší ceně přikláníme k Exitu spíše než Marimexu. Proč Vy jste rozhodnuti pro Exit? A jakou velikost budete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Zatím přežila jednu zimu a vůbec se to na ní nepodepsalo. Navíc vzhledem k tomu jaká letos byla (nebo spíš nebyla zima) jsme ji využívali i v zimě. Když zrovna napadlo trochu sněhu, kluci na trampolíně dělali andělíčky a tím ji v podstatě odmetali sami. Přikryl jsem ji jen jednou, když jsme jeli na hory. Jak už jsem psal výše, využil jsem k tomu krycí plachtu z bauhausu, přichytil jsem ji k zemi pomocí stanových kolíků a aby nebyla v rovině a napadaný sních z ní mohl sklouzávat, hodil jsem pod plachtu na trampolínu takový ten velký gymnastický balón, čímž nad trampolínou vznikl improvizovaný stan. Nicméně nesněžilo, tak efektivitu toho zakrytí posoudit neumím.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaasminka Tak 366 v podstatě stačí ale znáte to, čím větší tím lepší 🙂 Záleží kolik jste ochotni obětovat místa a jak velkou jámu chcete kopat.
Odpovědět
@jaasminka je to jednoduchy, za prve se mne ty site a vysoke trampoliny nelibi, za druhe si nemyslim ze by byly bezpecnejsi.... za treti kdyz vidim jak to sousedka vzdy pul dne montuje ve trech dospelych... premyslim nad exit obdelnikem, hodil by se nam tvarove asi vic.
Odpovědět
@jaasminka konkretne asi tuhle... mozna vetsi tech 2,4x3,5... jeste uvidime jak to vyjde s prostorem https://www.bergteam.cz/prizemni-tram...
Odpovědět
@mitote já jsem nemyslela proč jste si vybrali tu do země ale všeobecně proč Exit. Oni už i Marimex dělají ty do země. Mě se taky nelíbí ty vysoké jak vzhledově tak i z důvodu bezpečí.
Odpovědět
@jaasminka aha tak ja jsem marimex do zeme nenasla, asi spatne hledam... koukala jsem primo na webu marimexu.
Odpovědět
Článek se načítá
Ďakujem za recenziu a rady..zaujima ma, či na trampolíne nadzemnej (napr. Exit)..je tam stále to riziko
Odpovědět
Pardon..zle sa mi tu píše na mobile...keďže tá trampolína nie je na úplnej úrovni so zemou, stále zvažujem bezpečnosť..lebo sieť tiež nechcem..na.koľko centimetrov to v realite asi vychádza? ďakujem
Odpovědět
@ewana16 udávají že je 20 cm nad zemí. Ale zatím na nedorazila, tak reálné nemohu posoudit
Odpovědět
@jaasminka to sa mi zdá dosť...najradšej by som v úplnej rovine so zemou
Odpovědět
nase vypada takto a je super, deti ac jsou male, tak si tam i zpet lezou sami, nemusim se bat, ze spadnou..
Odpovědět
@ewana16 tu vyrábí taky, ale tam je cena podstatne vyšší, takže my jsme vzali tu co je trošku nad zemí.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@jaasminka muzu se zeptat,pro kterou jste nakpnex rozhodli a jak jste s ní po jedne sezone spokojeni?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?