Zázračný živý plot - Turkestánský brest. Co myslíte?

22. kvě 2020153
  • @cerena Žádnou fólii sem nedával... jen dosypal zmulčovanou kůrou cca 10 cm ale je pravda že s tou fólií by to asi bylo lepší, protože i přes tu kůru trochu plevel sem tam prorůstá...

A asi 40 cm od dátěného plotu. Roste druhým rokem, ale zatím skrz neprorůstá.

• @cerena  zdravim, verte, ze si pes vybeha cesticku i u toho brestu, to by jste museli mit psa zavreneho tak 3 roky aby plot poradne zhoust a zarostl az do nejnizsich casti plotu 😉 jinak si tu vybehanou cesticku bude udrzovat po celou dobu rustu plotu. Na psa plati jen beton... Me vadilo, ze pes steka na kolemjdouci, dal jsem nepruhlednou stinici sit 95% a myslite ze to pomohlo, vubec, sit jsem sundal a proste si zvyknul ze jak jde nekdo kolem, pes steka...

• @francomorte  Dekuji. No nam prorusta plevel i skrz folii. To je nekonečný boj. zkusíme to dat taky tech 40 cm, snad to poroste.

• @kopca89  To jste me nepotesil, ale tušila jsem to. 😃 My puvodne takto vysazeli k plotu vajgelie, neprezila ani jedna, vsechny polamal. Budem tam muset udelat nejaky plutek, nez to trochu povyroste...

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Archiv článků od partnerů