Zkušenosti s firmou https://zahradnidomek24.cz/

Profilova fotka
Máte někdo zkušenosti s touto firmou prodávající zahradní domky - kvalita zahradních domků, dodání apod. - https://zahradnidomek24.cz/. Díky :-)
Odpovědět
@alinka1234 Dobry den, o firme momentalbe premislim, ale nemuzu dohledat recenze. Kupovali jste od nich neco? Dekuji za odpoved
Odpovědět
Profilova fotka
@dibla87 přemýšlím nad domky od firmy Pineca, mají dobré recenze, známá od nich také teď staví. Je tam velmi dobrý poměr cena a kvalita.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@alinka1234 Dobrý den. Můžu se prosím zeptat...rozhodli jste se pro firmu Pineca? Taky nad nimi uvažujeme tak hledám zkušenosti ostatních...Díky a pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
@kackadu zatím to vypadá že budeme stavit svépomocí, měli jsme začat letos ale kvůli práci jsme nestihli a podzim kvůli počasí nepřeje něco začat dělat aby se minimalizovalo zničení zahrady. Staví od Pineca známá a jsou moc spokojení.
Odpovědět
@alinka1234 Ten zahradni domek24. Co takhle pouzit google? Firma zalozena v roce 2019, majitel slovak, sidlo na virtualni adrese bytoveho domu, kde ma sidlo dalsich x firem? Trvalo mi to 10vterin🤦‍♂️
Odpovědět
Profilova fotka
@alinka1234 děkuju moc. Tak ať se stavba vydaří🍀
Odpovědět
Profilova fotka
@wries to sem samozřejmě použila recenze na google :-). Známí s nima stavěl malý zahradní skládeček a spokojený byl, ale jednalo se o domeček cca 12 m2. Stavět budeme jinak z důvodu že chci stavbu na zemní vruty a ještě dál věcí které potřebuju v domečku pořešit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@alinka1234 Co ta vaše známá která staví s Pinecou? Spokojenost? Domky mají hezké , tak mě zajímá zkušenost s firmou....Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@jirka_hanzlik mají rozestavěno, hrubou stavbu a pomalu dokončují, mají mimčo takže to jde pomaleji.
Odpovědět
Profilova fotka
@alinka1234 Tak paráda, a zatím spokojenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@alinka1234 Dobrý den ,jen se chci zeptat a to mají na bydlení nebo jen zahradní domek? Díky
Odpovědět
Nemůžu si pomoct, ale ty domky mi příjdou fakt předražené. Rozměr 3x9m za 185t? A jestli to dobře chápu, tak bez krytiny. Objem materiálu na stěny při síle 44mm je cca 2.5m3 Objem materiálu na podlahu při síle 28mm je cca 0.6m3 Objem materiáolu na střechu při síle 18mm je cca 0.6m3 Dohromady hrubě 4m3. Jasně, že dveře a okna budou dražší, zase ubyde nějaký materiál. Spojovák atp. bude taky něco stát, ale když se podívám na cenu za 1m3 u KVH hranolů, tak ty stojí cca 17t/m3 Tak jsem za materiál na 68t. Ale cena toho domku je 185t. Je tam určitě nějaká práce na mašině, co udělá ta prkna s výřezy atp. ale za mě je to teda hodně drahé.
Odpovědět
Článek se načítá
@atilius Material na steny, podlahu a stresni palubky se pocita ne na m3 a na m2...
Odpovědět
@dkrukovsky Ale tohle nejsou palubky, ale prkna, která mají vyřezaný klíč. Na střeše budou nejspíš taky obyčejná prkna a na ně příjde ta krytina.
Odpovědět
@atilius prkno s vyřezaným klíčem nazýváme palubky ale i hoblovaná prkna se počítáji na m2
Odpovědět
@dkrukovsky Ne, to není palubka. Jsou to zámky na krajích, aby ta prkna šla dávat jedno na druhé. V rozích. Ale to je fuk. Prkna se sice prodávají na m2, ale můžeš si spočítat objem prkna jendoho a druhého s jiným rozměrem a zjistíš, že záleží na m3.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?