Cena zakladove desky 117m2

Zdravim mohl by me nekdo orientacne pripravit na cenu zakladove desky kterou planuji delat svepomoci? Jadne se o obdelnik 117m2 stavba zdena a dvoupatrovy dum. Puda jilovitohlinita az jilovita. Region Ostrava. Mockrat dekuju za jakekoliv priponinky a poznatky
Odpovědět
Profilova fotka
Nás stála svépomocí deska 110 m2 pro dům + 18m2 pro chatičku cca 275 tisíc. je v tom kromě materiálu na desku práce bagru, 2x pumpa a izolace (2 vrstvy IPY). Máme vzhledem k patru celkem dost nosných zdí a vysoké ztracené bednění 3-4 šáry. Něco je vidět v albu. Máme celkem detailní položkový rozpočet a sama jsem teď překvapená co tam všechno zahučelo 🙂. Měla jsem naposledy uložené číslo 200 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tedy včetně skrývky ornice a základů, jen deska samotná deska byla samozřejmě méně, ale takhle už si to zase nepitváme 🙂.
Odpovědět
My tedy 140m2 na klíč, ale posílám, ať aspoň vidíte, co ušetříte. Třeba vám to v něčem pomůže.Realizace tuto zimu.298000, -
Odpovědět
Profilova fotka
My nyní dodělali svépomocí desku pro patrový zděný dům 11,5x8m= 92m2, cenu tedy ještě nemáme spočítanou přesně, ale stála nás cca 160 tis. Kč - je v tom zaměření od geodeta, veškeré výkopy bagrem včetně skrývky, materiál včetně dopravy - štěrk, ztracené bednění 2 řady, zemnící pásek, roxory a kari sítě, trubky pro rozvody, folie do desky, dřevo na šalování, beton do pasů a desky mix celkem 32m3 a beton do bednění - mícháno ručně tj. písek a cement + je v tom i práce zedníka na ZB a vrchní desce. Upozorňuji ale, že jsme měli přes známého vyjednané trochu lepší ceny za materiál a beton, a zdarma zapůjčené veškeré stroje a nářadí😉
Odpovědět
Dekuji za poznatky 👍
Odpovědět
Napsala jsem Vám SZ, mrkněte.
Odpovědět
Aha, tak teď se dívám, že plánujete svépomoci.
Odpovědět
Profilova fotka
My 3 roky zpět obdélník 110m2 na rovině cca 160000kč(bagr,zaměření,lavičky,2 řady bednění,zemnící pásek,beton,železo,kanalizace).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?