Chemická izolace

Profilova fotka
Dobrý den, jestli tady vůbec někdo je ještě...má někdo zkušenosti s chemickou izolací? Byla nám projektantem doporučena, byť máme starý dům v dobrém stavu, doporučil tuto variantu. Aby se rázy při té pevné izolaci nepoškodily zdi....děkuju
Odpovědět
@vladimira_l myslim ze par lidi tu bude vcetne me… mozna by bylo dobre napsat co vas zajima🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@raziel628 psala jsem, jestli má někdo zkušenosti...jak samotné provedení a kým...a pak bydlení v takovém domě, co má chemickou izolaci. Byla nám doporučena místo té pevné...
Odpovědět
@vladimira_l izolaci pomoci chemicke injektaze mam provedenou na RD z roku 1927, puvodne jsem chtel podriznuti lanem, coz bohuzel u nas neslo (problem s mistem + castecne podsklepene), to ma asi nejjistejsi vysledek a muze byt moznost pro vas (nejsou tam zadne razy). My jsme injektaze delali jako soucast kompletni rekonstrukce, injektaz se delala po obvodu + pricky a solo sklep. Do podlah se pouzil beton s Xypexem a na to modifikovany asfaltovy pas. Jako vyrobce injektaze mi byl doporucen projektantem Schomburg (konkretne kombinace: aquafin-F, aquafin 1K a aquafin i380 - to by vam mel urcit projektant kde co a jak). Schomburg ma relativne velke mnozstvi referenci na pamatkovych objektech. Dale jsme venku provedli drenaz a izolace zakladu pasama v miste sklepa, tepelna izolace zakladu do -60cm, drenaz okolo domu + oprava svodu. Toto jako celek nam vyresilo problem s vlhkosti ve zdech a sklepe. Toto vse bylo delano cca 2roky zpet. Co se tyce aplikace je dulezite pohlidat firmu aby provedla vrty v urcene hustote a hloubce a kazdou vyfoukli kompresorem… firmu vam bohuzel zadnou nedoporucim.
Odpovědět
Profilova fotka
@raziel628 Děkuju moc, už jsem nedoufala.....moc díky za informace...byla nám dána taková možnost a právě hledáme a zvažujeme...dům je sice ok staticky...základy tedy jsou z roku 1904 ale jsou statné, šedesátkové zdi...ale asi do té chemické půjdeme...
Odpovědět
@vladimira_l jenom pozor pokud mate kamenne zaklady tak injektaz nemusi jit vzdy udelat… ale to by mel vedet projektant…
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?