Hydroizolace na purenitu

Prosím o radu...jak jste řešili hydroizolaci na purenitových soklech pod dveřmi a HS portálem? Děkuji za zkušenosti a rady
Odpovědět
Nevím jak se to dělá správně, ale my jsme to natřeli třikrát celé tekutou hydroizolací, a pak na to navařili ještě lepenku se zpětnými spoji. Lepenka se krásně schová pod hranu dveří. Snad to bude takto v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mikiliki Tak si může tazatel dokonce vybrat 😄 Jaká je však profi cesta nevím, tohle bylo takové pocitové rozhodnutí.
Odpovědět
@netmaster @mikiliki šel bych cestou mikiliki
Odpovědět
ještě to u nás není aktuální, ale někde jsem četla že jsou i samolepící asfaltové pásy na toto určené aby se plamenem neponičil purenit
Odpovědět
@mikiliki na purenit nelze davat penetraci ALP ne?
Odpovědět
@jajinka121 ano ty dělají, ale nevím jak to bude držet na svislé hraně...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se na to vydlab a natrel jsem to 'jen' 3x tekutou lepenkou. Zadny taveni, tim udelate spoustu skody. Nehlede na to, ze pokud je to jizni strana, bude to stejne sjizdet pri tropech - vyzkouseno. Prechod purenit vs purenitove trohranky prelepene venkovni paskou a taktez pretrene 'jen' hydroizolaci. Mam predsazenku
Odpovědět
Mám v plánu kde je Ytong nastavit opatrně lepenku, svislou hranu udělat páskou na tekutou lepenku a 2x-3x to natrit tekutou lepenkou a spoje a přechody ( ipa vs tekutá lepenka ) pretahnout Bondem - lepidlo na lepenky za studena https://www.denbraven.cz/produkt/lepi...
Odpovědět
@wwwdancer Mám v plánu kde je Ytong nastavit opatrně lepenku, svislou hranu udělat páskou na tekutou lepenku a 2x-3x to natrit tekutou lepenkou a spoje a přechody ( ipa vs tekutá lepenka ) pretahnout Bondem - lepidlo na lepenky za studena https://www.denbraven.cz/produkt/lepi...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mikiliki myslím, ze ALP peneral purenit náleptá... Jedine natavit lepenku na purenit a pak 2x přetřit tekutou lepenkou....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja uz jsem z tohodle experimentovani plamenem kolem skel vyleceny. Tam staci chvilkova nepozornost, mala netesnost prekryti a mate vydelano. Kdyz opalite kousek ramu, nekde dole, budete se skrabat na hlave. Pokud bodove zahrejete tabuli skla, praskne. Pojistovna vam samo-ze nic neda, protoze to ohleda technik od oken a ten to pozna.. No zkuste savlovat plamenem u hs portalu...ja purenity natrel 3x a mam klid. Stejne se na to lepi penou xpsko, a tim to uzavrete, date parapety, udelate chodnicek, mate presah strechy..
Odpovědět
@wwwdancer Tak každý trochu znalejší člověk si to nahřeje vedle na zemi, a pak to jenom přiloží 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@netmaster znalej clovek tak delal cely barak. Purenit ne Nehlede na to, ze zevnitr je lepenka na uroven plastu,tzn. pres purenit. Z venci (znalejsi vi) v teple lepenka klouze
Odpovědět
Profilova fotka
Já si purenit zastěrkoval flexi lepidlem,poté napenetroval a vedle jsem si nahřál lepenku, přiložil a ještě podfoukl.. drží to .
Odpovědět
Profilova fotka
@slamer to ja si dovolit nemohl, protoze by pak postradalo smysl tam mit xps 20cm
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
@wwwdancer Zdravím, nemáte, moc prosím, foto té izolace kolem dveří ? Máme taky předsazenou montáž, ale na kotvy a nějak pořád nevím, jak a čím na to. Založila jsem nové vlákno, ale moc se nechytlo, tak počítám staré a hledám fotky. Díky moc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@zinzin Tekutá hydroizolace to skvele vyřešila😉
Odpovědět
@jaksestavisen Díky za reakci, u nás nakonec taky, tak snad to bude fungovat,jak má.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@jaksestavisen MOhu se zeptat, jak jste to nakonec vyřešili?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?