Menu Forum

KONTKAT,, DO ZVLÁDNE ZÁKLADOVOU DESKU do půly května! ZDĚTÍN u Benátek nad Jizerou. Stavba Nova101

30. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
nikolmiasabnam
Registrovala se 8. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Zdětín, Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
nikolmiasabnam
Registrovala se 8. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Zdětín, Region Mladá Boleslav.
 Dobrý den, moje sestra hodlá stavět. Bohužel zatím nenašla vhodého stavitele, kdo by ji mohl vyhotovit základovou desku pro RD Nova 101 od Rýmařova. Potřebuje ji ale mít postavenou do doby, než ji skončí radon. Ráda by už letost měla i barák, takže na to celkem spěchá.
Prosím o jaké koliv kontakty : Benátky nad Jizerou, Brodce nad Jizerou, Předměřice nad Jizerou, Mladá Boleslav. Lysá nad Labem.

Děkuji moc předem.
Nikol
20. bře 2015 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hajra
1
Registroval se 1. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 92 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
hajra
1
Registroval se 1. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 92 příspěvků.
 Zacatek toho nadpisu je v nejake klingonstine? Nechapu lidi co nevenuji ani 3 vteriny kontrole toho co napisou, ale tady chteji pomoc od jinych.
20. bře 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
20. bře 2015 v 17:56 • spiros
fotoportrét
fotoportrét
nikolmiasabnam
fotoportrét
fotoportrét
nikolmiasabnam
 @hajra Omlouvám se, ale opravdu jsem to psala narychlo!!!! A potom mi nefungoval PC, takže jsem to opravdu nečetla, a kupo divu až teď, co jsem si přečetla vzkaz od Vás!.
hezký den
N.
30. bře 2015 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí