Nabídka na základovou desku, co říkáte?

Zobraz úvodní příspěvek
Dnes jsem obdržel nabídku na základovou desku bungalovu 198m2 + garáže 70m2. Pozemek v LEHCE svažitém terénu, žádný problematický podklad. Cena 1 062 000,-Kč, nezdá se vám to trochu(spíš hodně) přestřelené? Případně můžete doporučit někoho? Máme pozemek přesně mezi Prahou a Plzní, u Hořovic. Jsem z toho teda dost zaskočený, s řemeslníkama jsme počítali, ale tohle je pro nás neúnosná částka za desku :-(
Odpovědět
@ookami_hime Prý dělá skoro celou ČR, Praha Západ určitě nebude problém ;-)
Odpovědět
@ookami_hime Myslím,že celou ČR.
Odpovědět
Pan Lučan dělal desku i nám. Velmi solidní pán, kvalitní práce a skvělá domluva. Mít vždycky takového řemeslníka, to by se nám žilo. ;)
Odpovědět
@atilius Ano,tak pod to se také podepisuji.Solidni jednání,skvělé odvedená práce a hlavně,žádný posun termínu a dost nám poradil.I naší dvouleté dcerce se moc líbil :-D
Odpovědět
@cisi_ my jsme dokonce meli beton tridy C25/30. Za desku jsme dali necelych 300tisic 90m2 plochy, ale bylo v tom zcasti i bourani stavajicich zakl. a zazdeni sklepa. A co rozvody kanalizace, to nebudete mit?
Odpovědět
@barakara je nějaký opodstatněný důvod dávat takový beton? Kanalizaci máme přivedenou již k pozemku. Veškeré přípojky máme naceněné zvlášť, ale to je minimální částka.
Odpovědět
@cisi_ paní myslela rozvody v té základové desce, zda-li jsou v tom nacenění desky...
Odpovědět
@luckavra píši, že to máme naceněné zvlášť, ale to nám nacenili na pár tisíc, žádná závratná částka..
Odpovědět
Profilova fotka
@cisi_ pri beznem podlozi a dome ne, ale zalezi co mate za podlozi a co vam napsal projektant do projektu
Odpovědět
@geodett máme od projektanta, který je místní a zdá zdejší podmínky doporučeno C16/20, tak proto se ptám.
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych se drzel projektu, on ten vyssi beton samozrejme domu vadit nebude, jen vasi kapse :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jít částečnou svépomocí? Sehnat si vždy materiál a partu co to postaví? My stavíme svépomocí kousek od Hořovic a náš zedník je super. Ale nevím jestli dělají i základovky to bych se musela zeptat. Pokud by jste chtěl napište a dám kontakt.
Odpovědět
Článek se načítá
@tulda27 již jsme už domluveni na základovou desku a hrubou stavbu. Nicméně pokud dělá hezky a taky hlavně za rozumné peníze, tak na vnitřky bych někoho sháněl. Určitě budu rád za kontakt, pokud s ním máte dobré zkušenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cisi_ dám vám to do zprávy až se vrátíme z dovolené 😊, kdo vám to nakonec bude dělat a jak se vyvíjela cena desky? Klidně do zprávy.
Odpovědět
@tulda27 napíšu vám sz
Odpovědět
Profilova fotka
@mariacek mohu poprosit kontakt na pana Lučana? :) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@cisi_ zdravím, pokročili jste? 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@cisi_ Dobrý den, mohu poprosit kontakt na pana Lucana? Děkuji
Odpovědět
@kopruz máte ve zprávě
Odpovědět
Profilova fotka
@kopruz Snad už jej máte... Desky už máme hotové a maximální spokojenost. Příští rok, až bude dům, tak si necháme udělat i zateplení soklu...
Odpovědět
@cisi_ Zdravím, mohl byste mi taky poslat kontakt na p. Lučana?
Odpovědět
Ty ceny svépomocí jsou někdy až podezřele nízké...když si člověk spočítá cenu betonu, oceli, ztracené bednění apd....tak nevím nevím...Teď sem byl svědkem, jak si kámoš udělal svépomocně desku, nějakých 160 m2 asi za 180 tis. - beton vždy bez papíru, prý "na co papír" (tzn kdo ví co mu tam nalejou, žádná záruka..), ocel skoro žádná - armokoše do pásů žádné, prý zbytečné,...jeden roxor píchnutý co 3 metry, slabá kari síť...prostě jediné kritérium cena, což nevím, jestli je ideální....
Odpovědět
Dobrý den všem, mohl bych poprosit někoho z vás, kdo má kontakt na pana Lučana, aby mi ho poslal do zprávy nebo na mail bubak.jakub@seznam.cz Velice děkuji.
Odpovědět
@pf2907 pak je ještě legrace když si úřad vyžadá papíry při kolaudaci, po nás je teda chtěli
Odpovědět
@mysak124 Jako kdo, úřad? Jako jaký papíry? Jako pro jakou kolaudaci?
Odpovědět
Ahoj Muzu poprosit o kontakt na p.Lucana? Dekuji
Odpovědět
Pokud máte zájem o realizaci základové desky, či hrubé stavby, případně možno i dům na klíč, napište mi do zprávy. Já po dlouhém hledání našel na doporučení známých dva řemeslníky, super domluva, pevná cena dle dohody. Dělají ale pouze Prahu a středočeský kraj a momentálně hlavně u mě :-D Nicméně pokud chcete stavět třeba začátkem roku, mohu dát kontakt, jinak mi je k sobě nepřetahujte :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cisi_ zdravim, mohla bych poprosit o kontakt? Planujeme stavět 20/21. Děkuji
Odpovědět
@barcaloun zašlu vám zprávu
Odpovědět
@cisi_ pripomina mi to pana, ktery nam nacenil plot na 750.000 bez vyplne a nakonec jsme ho s jinou firmou postavili za 1/8 ceny....urcite srovnat aspon s dalsima 2-3 firmama a jak tady radi, material, ktery pouzivaji neni v poradku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?