Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už zase prší :-( jsem to zakřikla..... déšť hlásí do půlky června ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
nám jdu dnes lavičkovaaaaaaat.. v pondělí to odsouhlasíme a pak už se jen hrábnou pásy a bude se dělat základovkaaaa!!! bomba! ale s počasím jsem taky pěkně skeptická! :-/ breberka: já taky doufám, že když sme si to na tý hypotéce tak vytrpěli, tak už teď půjde celá stavba jak po másle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo držím palce! ;-) my máme základy nahlášené za 14dní, taky se to odvíjí podle počasí... Holky zeptám se asi blbě??? nevíte jak dlouho by měly základy schnout??? za jak dlouho se může najet na hrubou stavbu??? Děkujiii
Odpovědět
Profilova fotka
lenulina: bývalo to měsíc... ale teď to může být i jen 14 dní.. záleží na betonu =o)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-N díky... pokud to není dýl jak ten měsíc, tak to by se ještě dalo...vůbec nemám představu
Odpovědět
Profilova fotka
lenuliina: to fakt není.. bývalo to měsíc a už je to i míň =o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my už máme po dnešku i lavičky teď sme je byli odsouhlasit... a bude se lavičkovat v pondělí dál a říkal, že ve středu by se mohlo betonovat.. ou jeeee pořád až na ty peníze dobrý :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky mame lepsi beton, tak desku nechavame 14 dni proschnout, dneskem uz ji nezalivame (ne, ze by jsme ji zalivali, postaralo se o to pocasi), ale uz je potreba, at je deska sucha na zahajeni stavby v utery :)
Odpovědět
Profilova fotka
veronika to mám radost :) to začne o chvilku dřív než my :) my snad v úterý budeme dělat pásy :) akorát se bojím toho hupu.. nechtěla jsem do bungalovu žádný schod.. a asi tam bude muset minimálně jeden být... vyrovnat terén nejde a kdyby sme tu jednu stranu snížili tak by hrozilo, že přívalákama budeme vytopený.. a všechno nám to půjde do domečku...
Odpovědět
jéje holky, to je krásný, že už pomalu začnete stavět do výšky, jsem zvědavá, jak to půjde, bude to paráda. nu my teď přišli z venku z voleb a málem nás to spláchlo i s krupkami, ale za 15 minut bylo po, no to počasí si fakt dělá blázny
Odpovědět
Profilova fotka
Tady byl teda taky poradny slejvak...:( Skoda zakonceni tak hezkeho dne, snad bude zitra taky hezky. Ja se na volby chystam zitra, hned z rana :)
Odpovědět
breberko gratulace!!! :-) to počasí si z nás fakt už dělá blázny co? :-| jinak my máme taky pyramidu, úroky překlenovacího úvěru super, splátky rozumné, akorát jak jsem psala s těma fakturama to bude něco sehnat je :-|
Odpovědět
Článek se načítá
kremrolka, díky. no právě, proto my jsme tenhle typ hypo nechtěli, protože na vlastní práci si doklad neseženeme a hodně se toho bude řešit třeba i mimo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolka: my naštěstí s fakturama nemáme problém.... sice bysme ušetřili kdybysme si to brali třeba od raifky, kde se nemusí prokazovat faktury, ale zase s jejich splátkama a úrokama nevím, jak velká úspora by to byla...
Odpovědět
holky, mam dotaz, taky se vám v noci o plánování domečku zdá? já neustále zařizuju, něco vyměřuju a počítám a kupuju, už si kolikrát připadám jako ma... a. Nevim, prostě neumim teď myslet hlavně na nic jinýho. :-.
Odpovědět
uvažujete o venkovním bazénu zarovnaným s terénem, tedy v zemi? manžel říká, že by bylo dobrý vyhrábnout díru při jednom, aby jsme si pak nezničili zahradu. Celkem se ale bojim, že tim nebude zahrada bezpečná pro děti - menší. Když třeba budu v domě a Maty si bude hrát na písku, tak nevim co by ho napadlo, aby se nám neutopil. Tchýně má bazén i jezírko a neustále za nim lítáme, protože, chce do vody štourat klackem a házet kamínky - nebezpečně se nahýbá. Jak to řešíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
breberka: my bazén v terénu mít chceme, hned z terasy.. ale nevím, jak to budeme řešit.. plachtou a nebo se potom nechá i zakrýt...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, bazen bude rovny se zahradou. Vybagrujeme diru tento rok, at bagr nepocici zahradu a skrze spatneho pristupu do dostaveni domu. Bazen nechame zastresit stahovaci roletou a mozna jej i nechame nejak hezky oplotit drevenym, nizkym ploteckem, at mala muze litat bez starosti po zahrade. Ale taky je to jeste v jednani :) Jinak se mi o domecku taky porad zda a taky neustale sedim u netu a koukam na ispiraci, proto to chci mit uz vse za sebou, pak si oddychnu a misto casopisu o bydleni si pocku nejakou knihu u krbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvam se za chyby, necetla jsem to po sobe :-o
Odpovědět
veru, chyby neřeš :-D
Odpovědět
teď koumam nad pergolou, chci jí do toho L, že to bude pěkně z obýváku, ale bojim se, aby mi tim nevznikl v obýváku stín a šero nebo jestli markýzu, je to hrůza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My na bazén nemáme místo... :-( máme malý pozemek... ;-(
Odpovědět
my bazén nechceme, i když by místo bylo, mně se třeba ale moc líbí ty přírodní jezírka, no uvidíme, nicméně zatím neplánujeme přijde mi to na údržbu dost drahý a my si radši zajedeme za ty penízky k moři :-D pergolu taky řeším, líbí se mi klasika dřevěná , ale taky mám strach aby mi to moc nestinilo v našem případě kuchyň, odkud máme výlez na terasu, manžel je pro markýzu dneska jsme se byli dohadovat nad postupem se základama, no jak to máme ve svahu tak to bude pěkně složitý a čekám že se prohneme, chtějí dělat navíc nějaký zámky, aby to bylo pořádně, jak se teď hodně řešily sesuvy na Moravě, no zatím z nich pořád nemůžeme vydyndat nabídku, už měla být minulej tejden, teď říkal že do středy, a to že by už začli srovnávat terén to se všechno pořád taky posouvá, no nevim jestli do zimy tu hrubou stihneme :-|
Odpovědět
no mě by se koupací jezírko taky líbilo víc, ale na údržbu je to ještě horší než klasickej bazén. Nu a na markýzu jsem koukala a při rozměru, který jsem si vymyslela by byla tak za 70.000,- což je tedy masakr
Odpovědět
Ahojky :-) My bazén zatím neřešíme - snad nám vyjdou peníze na domeček a pak auto a pak se teprve uvidí 8-) :-D Takže pak třeba budu chodit na rady :-D Kremrolko - taky máme svah - zatím to vypadá, že to zvládnem na 2x x-) Dneska bylo konečně celý den nádherně - dodělali jsme lavečky, nastříkali základy a modlíme se, aby to vydrželo i zítra - předpověď nepředpověď :-N Páč na pondělí máme domluvený bagr! Holky, dám nevíc co, aby to klaplo :-. :-N :-N :-D Taky se mi o domečku zdá a pořád přemýšlím o zařízení, obkladech a tak, jen to teda poslední dny kazí počasí a měsíční posun prací :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my máme u našich, kde prozatím bydlíme, jezírko s rybkami. A můžu říct, že za Barčou, ta má 4 roky už chodit nemusíme. Ona sice k jezírku lítá neustále pro vodu a pak se ňahňá v pískovišti, ale za Martínkem, ten bude mít dva léceme neustále. Nevím, někdo říkal, že když je to od malička tak si toho nevšímají ale u nás to v žádném případě neplatí. Jak vidí vodu hned hledají kýblík. Známí mají velký bazén krytý takovou kupulou z lexanu nebo něčeho takového a to je v celku pevné a nikdo tak aspoň nespadne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak u nás se dnes dělají lavičky na úplně všechny rožky a zítra se prý bude bagrovat na základy! juchuuuu! kdo se pak po takových zprávách má soustředit na učení to nevím :-/ ale peníze z banky pořád nic!
Odpovědět
mavo, tak to je super, dnes dostali další projekty na topení a en. štítek - máme B, tak už to máme vše nachystané
Odpovědět
samozřejmě to po sobě nečtu a nenapsala jsem, že dnes jsme dostali........ :-|
Odpovědět
Profilova fotka
breberko, můžu se zeptat, kolik Vám vyšlo MWh? (nebo jak se to píše :-D ) my jsme právě v C, což jsme moc s dřevostavbou nečekali :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?