Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
Breberka zkus vyuzit jeste neco takovyho: http://www.bydlet.cz/poradna-s-design... :) Pak dej vedet...
Odpovědět
Profilova fotka
Pro Breberka: http://www.bydlet.cz/poradna-s-design... Pani je na tom jako ty :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste tady: http://www.dumabyt.cz/poradna-a-disku...
Odpovědět
Profilova fotka
Take moc hezke :)
Odpovědět
Profilova fotka
Obrazek se nenacetl, hazim jej do meho albicka kuchyn, tak jukni :)
Odpovědět
Profilova fotka
breberka: to budeš mít podobou kuchyň jako já :) mě jí dělá kamarád truhlář, takže nás to bude stát jen materiál :D a bude z ořechu aida (korpusy a rámy a pracovní deska) a ze slonový kosti dvířka =o) ... když se podíváš někde jinde, uvidíš, že tu aidu najdeš... kamarád to objednával myslím (nebo že jí mají) v kuchyně Libovický nebo tak nějak... se tam koukni :) a chtěla jsem to dřevo natáhnout i za - místo obkladů, ale to ještě nevím, co tam dám... ale aida a slonová kost je jasná volba :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já už začínám mít pěkný nervy... včera jsem byla ještě v pohodě, ale jak se blíží pátek a tím to moje absolutorium tak mi je blbě... chjooooo :( zítra mají bagrovat pásy na základy a musíme se tam jet podívat, aby nám dodrželi všude stejnou hloubku - toho zámrazu :( a ve čtvrtek zase snad už konečně podepsat ten úvěr v bance... :( že na to učení nemám ani čas... a myslím, že už se mi do hlavy ani nic nevejdeeeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, neboj, pak aspoň oslavíš všechno najednou.
Odpovědět
mavo, já právě asi zvolim aidu tabákovou od Eggera - ty taky? nu a dvířka bílá. takže teď jestli prac. desku dát taky takovou a nebo nee, ale tý zelený mozaiky se moc nechci vzdát a zase aby to i ladilo s těmi okny. Ještě dotaz, jakou budeš mít kuchyni. Já právě mam problém, že tu aidu maji standartně 60 šíři a za 120 chtěji 1.500,- bez DPH za bm, takže hrůza. Kdyžtak mi písni, odkuk to budete mít vy, kouknu na ceny, díky a mavo, buď v klidu, mozek toho pojme :-D veru mooc díky, jdu do čtení okna jsem chtěla lískový oříšek, ale manžel mi řekl, že je to jako pos...., nu prostě chlap
Odpovědět
veru, tak jsem pani zavalila dotazem, uvidíme, co poradí odborník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
breberko: my máme jen tu 60cm... a nevím odkud... měla jsem tu katalog vzorky nějakou německou firmu... my fakt objednáváme jen to dřevo - lamino a kamarád mi z toho všechno udělá... :( ale zeptám se :) Dala bych pracovní desku fakt stejnou, abys to tam neměla moc přeplácaný... ale nevím, jestli se ti nebude prát ta struktura dřeva s tou zelenou mozaikou - není celá zelená, ale po odstínech tak nevím... každopádně zvlášť je to moc pěkný :) ale dohromady si to neumím představit :(
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo, já mám státnice ve čtvrtek a nervy taky pracujou. Nejraději bych se přenesla do dne poté. Čím dál častěji si říkám, že vlastně o nic nejde, ale moc to nepomáhá. Hlava taky jako střep. Tak ti držím palce
Odpovědět
Článek se načítá
tak to byl mavo určitě egger :-) no ona ta struktura neni přeci jen tak výrazná jako u jiných a myslim, že to bude hezký, nejlepší by bylo, kdyby ji někdo už měl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
breberko: přece bys nechtěla aby jí někdo měl.... originál, ne? ;-) pak to budeme jezdit očumovat akorát k tobě :D
Odpovědět
Ahojky, je super, jak řešíte interiér :-D Přiznám se, že ještě až tak jasno nemám, ale vymýšlet si nebudu :-N :-D Musíme utáhnout rozpočet, takže budu vycházet hlavně z něj... Teď máme v bytě hlavně buk, tak bych ráda změnu... No, uvidíme 8-) Zdeni - zvládneš to!!!!!! Jseš šikula!!!!! Breberko - držím palečky!!!!
Odpovědět
Jo, ještě k těm energetickejm štítkům - projektant nám rovnou řekl, že větší domky vychází líp... My ho máme na původní stavbu a to byl dvojdomek, prošlo nám to, takže na současnou verzi nemáme :-N :-N :-N
Odpovědět
mavo, bude to sranda. nevim, jestli jsem to tu už psala, ale nám ji bude dělat strejda, takže zaplatíme jen materiál, dvířka. za práci nich nechce, ale stejně mu něco dáme, jsem zvědavá, kolik bude stát
Odpovědět
Profilova fotka
breberka: tak to ste na tom podobně... mě jak jí dělá kamarád, tak jí máme od něj svatebním darem :D takže nás to taky bude stát jen materiál :) (a šuplíky z ikei - pojezdy) a spotřebiče nooooo...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak u nás je zase vyhlášený 3 stupeň povodňové aktivity. No, není to letos zrovna veselé. :-( . A to hlasí déšť celý červen.
Odpovědět
Ahojky, Lumber - u nás to taky plave ze všech stran :-( takže z dnešního hrabání bude koupání :-( :-( :-( my se asi nedočkáme ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, neveste hlavu, od pristiho tydne by melo byt lip, koukala jsem na accuewather.com :) Taky zakladani prvnich cihel posouvame skrze pocasi, ale doufam, ze od pristiho tydne uz zacneme na plno :) A nikdo nas pak nezastavi, teda snad :))))
Odpovědět
ahojky holky, no počasí děsný, u nás lije od rána a kanály nestíhají. V pátek jdu na svatbu, tak snad bude líp a nezmokneme
Odpovědět
Profilova fotka
breberka: no já doufám, že nebude pršet i v červenci na té naší svatbě :( to už by bylo všechno na pytel...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak u nás po ránu šílená mlha, že na krok není vidět, vypadá to, ale že by mohl být slunečný den, po včerejších hlášeních, že na mosty rozvodněné Dřevnice vchod pouze na vlastní nebezpečí, stav ohrožení. mavo, budeš mít svatbu plnou sluníčka, červen má být teplý, ale sem tam má ještě propršet, červenec hlásí krásný.. Každopádně od víkendu zlepšení, což jsou super zprávy.. Přidala jsem 4 fotky naší zarostené džungle... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás po včerejším celodenním vydatném dešti.... prší dneska zase... možná pořád prší! pochybuju že to večer přestalo... takže dneska se taky bagrovat nebude :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, je to opět celorepubliková vlna, vydrž ještě dnes, zítra to mají v Německu... ;-)
Odpovědět
dobré ranko, u nás též prší dneska n apozeme dorazí odhadce z GE Money, tak jsem zvědavá, na kolik zhodnotí naše pole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyy, za necelou hodinu a půl budeme podepisovat úvěr!!!! ne teda, že bych se těšila až budeme splácet :D ale po třech měsících nervů už je to schválený a k podpisu! snad ještě nebudou dělat problémy při vyplácení :(
Odpovědět
mavo, tak to je super, dřžim palečky, ať to vše vyjde holky našla jsem pěknej 3D plánovač od Eggera, tak si můžete zkusit třeba svou kuchyni, ložnici nebo koupelnu http://194.107.93.28/egger/cz_cz/
Odpovědět
tady je moje kuchyně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?