Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Ahojky, slunííííííííííííííííííííčkooooooooooooooooooo!!! :-D :-D :-D :-D Jupííí!!! To ani není možný :-D Jestli nám v neděli klapne bagr, tak se asi zblázním x-) 8-) :-D Mavo - podepsáno??? :-) Breberko - díky za program - taky už k tomu pomalu sednu a budu zkoušet. Kuchyň nádherná!!!!!!!!! ;-) :-D Fakt překrásná!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vidím, že na všech frontách jsou dobré zprávy. K nám dojede v úterý geodet, zaměří stavbu a hurá s podklady na katastr. Jen doufám, že zase nebude slejvák.
Odpovědět
Profilova fotka
holky! jdu vstříc růžové budoucnosti!!! Úvěr podepsán, ve čtvrtek by nám mělo do začátku přijít 900.000,- bez faktur bez ničeho!!!! a udělala jsem absolutorium.....a je krááááááááásný počasí! snad vydrží i po víkendu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Super, Mavo, velká gratulace!!!! Držím palce, ať to takto vydrží i dál.
Odpovědět
Profilova fotka
breberko kuchyň moc pěkná, těším se na realizaci a fotky skutečné kuchyně evculindo opravdu sluníčko!!!!! x-) x-) x-) lumber slejvák nebude... mavo gratuluji!!! My už mysleli, že máme hypotéku ok, ovšem jsem za 5min 12 poslechla intuici... tento týden se bude řešit jiná banka.....tak snad to klapne u nás se snad příští týden začne bagrovat, čekají až to vyschne, je to strašně podmáčené, radši počkat, než mít ujeté základy... Všem krásný víkend 8-)
Odpovědět
Krásnou neděli :-D Hrabemeeeee!!! Konečně to klaplo! :-D :-D :-D Za chvilku tam vyrážíme s malým se svačinkou pro taťku a na kontrolu x-) :-D Mavo - MOC gratuluju!!!!!!! Skvěle vám to teď vychází, jen tak dál ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, opet vsechny zdravim :) To jsou mi ode vsech novinky!!! Mavo gratuluji!!!! A tise zavidim, taky bych skolu mela rada uz za sebou :) Breberka, takhle je kuchyn uplne dokonala, moc se mi libi!!!!!!! Tesim se na realizaci :) A co noveho u nas? Cihly slozene na pozemku, v utery zakladame :) Takze uz zadne zmeny (okna, dvere, strop:))) Jen jsem jeste zmenila sloupy za kulate.) Doufam,ze uz nas ted pocasi nebude zdrzovat, at do konce roku bydlime !!!
Odpovědět
ahojky holky, mavo, mooc gratuluju, jsou to skvělý zprávy holky, počasí je boží, tak ho vychutnávejte do zásoby, kdyby počasí zas blblo. papa
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyy, už hrabeme!!! Juchuuuuuuuuuuu! měli by se dnes ty pásy i zalít!!! 8-)
Odpovědět
mavo nu a co teď, když máš po škole, nějaké plány. samo krom svatby a stavby :-D
Odpovědět
Ahojky :-) Mavo - vy frčíte :-D :-D :-D :-D Nám v základech stojí voda, navíc opět pršelo, takže zase čekáme :-( No, zatím udělají chlapi bednění, ale skluz máme velkej :-( Včera jsem se pochlapila a šupla fotky do alba - děkuju za komentíky x-) chtěla jsem odpovědět, ale nejde mito, tak nevím :-N Momentálně doma marodíme - malej má hnisavou angínu a o mě se taky něco pokouší, tak budeme hlídat počasí z okna 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kdyz se neco dari, tak se musi na druhe strane neco pos... Dnesni den jsem stravila v nemocnici. Sla jsem tam skrz vysetreni slepeho streva. Pobolivalo me cca 2 mesice v podbrisku, porad jsem to oddalovala, sem tam na zvraceni, malatna, vycerpana, prisuzovala jsem to zmene antikoncepce a pocasi a ejhle....cysta na vajecniku 6x4 cm. 14 dni budu cekat, jesti nepraskne, to bych musela akutne na pohotovost, nebo se ztrati, coz pochybuji a nebo, coz si myslim, ze je nejpravdepodobnejsi, operace. Navic se to panu doktorovi nelibilo a vzal mi krev na testy rakovinotvornych bunek. Takze 14 stresu, jak to dopadne. Nemohl mi potvrdit ani vyvratit pripadne dalsi tehotenstvi. Tak mi nezbyva jen doufat :( Ale je mi pod psa, zvysena teplota, brisko zlobi, do toho ukrutna ryma a kasel. Lezet nemuzu, malicka me nenecha, takze na domecek ted moc myslenky nemam :) Tak drzte palecky...a budte zdravi vsichni!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
breberka... jaký plány... no žádný... dělám už 2 roky v jedný firmičce, takže tady budu pořád... (chodila jsem každý den do školy a do práce, tak mi teď opadne jen ta škola..) a od října půjdu zase na denní do školy... už jen na jeden rok.. udělat si jakoby nástavbu - navazující z VOŠky na bakaláře... takže budu bakalář místo 3.let za 4 roky... veronika: jeeeeee, to je mi líto! Asi je lepší být jak můj děda hned s každým "prdem" u doktora, než na to přijít takhle pozdě... snad to nebude vážný a dopadne to co nejlíp!!! Budu na tebe celých těch 14dní do výsledků myslet!!! a držet pěsti ať to dobře dopadne!
Odpovědět
Veru - to mi je líto, ale neboj, všechno bude v pořádku!!!!!!! Špatných výsledků kolem mě teď vyšlo až moc a všechny kontroly dobrý! Držím palečky!!!!!
Odpovědět
veru, tak to je tedy bída, tak hlavně aby to dobře dopadlo, držim pěstičky. mavo a co děláš za školu?
Odpovědět
Profilova fotka
breberka: dělala jsem v Praze Vyšší odbornou - obor management cestovního ruchu a teď půjdu na jeden rok na Univerzitu Jana Amose Komenskýho.... taky na management cestovního ruchu... jsou to obě soukromý školy :( ale státní je v Hradci a Jihlavě... a já se tam nedostala a te´d nevím, jestli by se tam na ten jeden rok dalo jít, ale to bych už musela dělat dálkově a ne na denním jako jsem teď
Odpovědět
tak to jo, a to předpokládám děláš dopol a odpol chodíš do školy, co. No to musí být makačka
Odpovědět
Profilova fotka
breberko tak různě... minulý semestr, teda zimní... :D jsem byla třeba 2 hodiny v práci, pak sem šla do školy a pak zase běžela zpátky do práce.. ostatní šli na pivko a já v práci :( holkyyyyyyyyy, dneska betonujeme pásy!!! příští týden by už měla být hotová celá deska! dává se tam kdo ví kolik betonu... nějaká deska, pak něco na podlahy, na topení, ... já nevim :-/ ale příští týden by měla být!
Odpovědět
Profilova fotka
chvilku tady nejsem a to je novinek :-o mavo: moc gratuluju, doufám, že oslavy stály za to. A klobouk dolů. Já myslela, že studuješ dálkově (i to je dost náročné) ale denní studium? Tak to je mazec. veru, neboj. Švagrové zjistili před 6 týdny ta taky cistu, o velikosti vejce. Musela jít na operaci ale vše je OK. .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme se dockali, slunicka je az az :) Pro delniky na stavbe az hruza :) Uz 2 dny jsem nebyla na pozemku, tak se tam zitra tesim jak male dite :) Snad uz bude prvni rada hotova... :) Zitra by mela prijit vizualizace koupelny, tak jsem jak na trni, co nam vymysli :) Tak se mejte hezky a uzivejte prijemneho tepleho vikendu :)
Odpovědět
ahojky všem, no vedro je až úděsný. chtěli jsme sekat trávu, ale neni to k tomu my tu máme slavnosti, tak uvidíme, kdy vyrazíme, aby jsme se neusmažili
Odpovědět
Profilova fotka
Grrrrr, omylem jsem si ted smazala cele album :) Tak vkladam fota znovu. Mimochodem byla jsem na stavbe a domecek nam uz roste!!! :) Hezky vikend...:)
Odpovědět
Profilova fotka
veronika: to je vždycky radosti, viď? Já naposledy viděla vyvápněný obrys domku... a dnes už máme hotové odpady a zabetonové pásy i se ztraceným bedněním... juchuuuuu.. akorát přítel to tam pondělí a v úterý a včera fotodokumentoval :)
Odpovědět
Čauky! Jj, vedro je až až, ale to je dobře :-D Stála nám totiž v pasech voda, takže jsme nemohli betonovat... Už je pryč, tak snad nám ji tam nevrátí ty bouřky, co hlásí a my budeme moct po neděli konečně začít 8-) Vše se u nás pořád mění - manžel se snaží vymyslet, jak dohnat čas, tak bude betonování složitější,ale snad to klapne najednou tak, jak má :-N Taky jsem celý týden nebyla na stavbě - angína malýho, pak já, do toho práce, takže to bylo jen na manželovi - ale je šikula a makal jako šroubek :-D Užijte si krásný víkend!!!!
Odpovědět
Holkyyy, tak jaaaaak????? :-D U nás pro změnu celej den leje, takže betonování opět odloženo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Asi se nedočkáme :-( Ale víkend byl krásnej! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky u nás děs a běs, ani jsem neměla sílu to sem psát... tento týden nám mělo přijít konečně vyřízený ohlášení a místo toho přišel z úřadu dopis, že se řízení přerušuje z důvodu chybějících dokumentů. Byly tam vypsáno, že chybí podpisy sousedů, povolení obce k napojení na kanalizaci a zřízení sjezdu, stanovisko policie atd - prostě všechno to byly dokumenty, které jsme řádně ODEVZDALI. Tak tam volám, co je to za omyl a tam mě čekala horká sprcha - ty dokumenty tam prostě nejsou, bylo mi řečeno, že "lžu", že je to tvrzení proti tvrzení a že to hledat nebudou, že to tam prostě nemají. Na to jsem na ně hned spustila, že by si to ode mně nikdy nekompletní nevzali (předtím nás kvůli kravinám vrátili asi 3x a nikdy si tam žádost a projekty nenechali, až teď, když už to bylo kompletní, mohla jsem to vše odevzdat) - na to my řekli, že je to sice logický, ale že to tam prostě NENÍ a nazdar.. :-( takže asi je všem jasný, co nás teď čeká, jelikož mě opravdu ani v nejhorším snu nenapadlo, že by se tohle mohlo stát a kopie žádný nemám :-( ať žije táborský stavební úřad!
Odpovědět
radunk.a, tak to jsou tedy impecilové, to je fakt na mašli, tak pevné nervy a drž se :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Jestli vám to nebude vadit, tak se k vám přidám, sice jsem patřila do JARA 2009, ale bohužel po všech lapáliích jsme se dočkali JARA 2010!! :-) A pořád není vše ok, ale hlavní je, že už jsme začli, základovou desku máme jednu z prosince a jelikož přemrzla a rozdrolila se, tak máme druhou asi z konce března |-| 10. června jsme měli založení stavby a k dnešnímu dni máme celou první řadu, plus založené rohy do metru. Stavíme z HELUZu, chtěli jsme stavět svépomocí, ale sehnali jsme si zedníky, takže jsme jim k ruce a snad to už vše klapne. Mavo gratuluji k absolutoriu breberka, kuchyň je krásná.... 8-) veronika, snad bude vše ok, moje segra ted byla taky s cystou, a po 14 dnech šla znova, protože jí tam jednu nechali... ať žijou doktoři, ale dopadlo to dobře, takže určitě i u tebe to tak dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my sme měli mít do pátka zalitou desku a nevypadá to, protože jsem se tam byla dneska podívat a nebyla tam ani noha!!! akorát něco přizděného ze včeješka.. navíc jsem otevřela dveře od naší buňky a málem jsem omdlela jakej tam je bordel!!! a když jsem viděla ten náš projekt po stole politý od kafe a celej ušmudlanej tak jsem šla taky do kolen! chjo! navíc jsem tam našla, že nám příčky bude dělat nejspíš z ytongu!!!! a my sme chtěli AKU porotherm! Ještě mu to budu muset říct, ať to nestaví z ytongu!!! pavka: vítej mezi nás, snad už je to poslední přesun a nepůjdeš pak ještě do jara 2011! ;-) a díky za gratulaci :)
Odpovědět
Profilova fotka
pavka: to je fakt síla, jak vám popraskala ta základovka.. doufám, že jste to neplatili a dělalo to ta firma znova za svoje!?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?