Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Ahojky, tento týden jde stavba nějak mimo mě :-| malej má zase hnisavou angínu, tak se nikam nedostanem a manžel na focení není. Jsem ráda, když z něho dostanu co se tam děje :-D Nějak mám nedopadla dodávka drti do desky, tak se vše zase posouvá :-( Přestávám být optimistka :-N
Odpovědět
@evculinda tak to je mi líto, ať se brzo vymarodíte a můžete k vodě, kdež je takový hic @mavo :-) :-D tak se tady mějte krásně, ať vám domečky rostou a já se zase ozvu za dva týdny, za chvíli jedeme na tábor do přírody, tak se moc těšim. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak to u vás vypadá?? my teď týden stojíme, zedníci mají dovču, ale teda odpočinek žádný, pořád mám ucho na telefonu a vyřizuju zařizuju... pořád je něco třeba.... včera jsme byli stavbu konečně pojistit, nějak jsme na to pozapoměli :-N ale od půlnoci jsme pojištění :-) @evculinda doufám, že už jste zdraví...
Odpovědět
Ahojky, koukám, že na net nějak není čas, že ? :-D Od včerejška je malej ofiko zdravej, ale má dost omezení, takže vcelku žádná změna :-| Jinak máme zasypaný bednění a buď ve čtvrtek nebo v pátek budeme zalívat podkladový beton - konečně!!!! Cihly objednaný, tak už snad začne to pravý stavění :-D A co vy????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak u nas se nic nedeje, pac pokryvaci maji zpozdeni, takze u nas nastoupi za 14 dni-3 tydny :(((( Ach jo. Navic jsme zjistili, ze v naceneni domu je strecha z etternitu, betternitu, takze pokud budeme chtit tasku, musime predelat projekt podkrovi. Meli jsme dlouhou schuzku, kde nas pan presvedcoval, ze je to stejne kvalitou jak taska, jen ta cena je o tretinu mensi, tak nevim. Byla jsem se na strechu podivat, vypada docela zajimave (anglicky obdelnik, cerna barva), ale presto z toho mam obavy. Jinak dostavam potavku na okna, tak porovnavame :) Albo me docela prekvapilo :) Pristi tyden bychom meli jet s manzelem a malickou na dovcu, tak ted sedim nad last minutama a nestacim se divit. Pokud vim, byvalo dite do 3 let zdarma, ted se od 2 let plati. 2 roky jsme meli pred 14 dny. Za dite chteji nekde celou castku, coz je mazec, jinak tak 6-9 tis v prumeru. Kdyz vezmu ze malicka bude spat u nas v posteli a ji toho min jak vrabec, zda se mi to dost na dite. Ale holt neda se nic delat, uz je to infant, jak to nazyvavaji...:) Mejte se hezky a dejte vedet, co je noveho, papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj stavitelky, tak já jsem od soboty ofiko vdaná paní :) kdo se chcete podívat tak mám pár foteček ještě neprofi na beremese pod stejným nickem :) domeček už máme vyhnaný po okna... už chybí jen věnec a můžou jít dělat střechu... dnes měli přivézt další cihly, tu první várku už celou zpracovali :)
Odpovědět
Profilova fotka
Paní mavo, gratulace!!!!! Ať vám to spolu klape ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pridavam se ke gratulaci, fotecky nadherne, svatba jak z pohadky. Moc vam to sluselo :) Svatba byla, domecek bude, ted jeste zasadit ten strom :)
Odpovědět
Profilova fotka
veronika: ten sme dostali od svědkyně a jejího partnera :) takovou tu bowlingovou kouli :D thujku...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak musim rict, ze mam uz 3 nabidku na okna a albo se mi jevi cenove nejlepsi. Mame pocitane na kazdy set oken stejnych velikosti - 29 procent slevu na kazde okno!!! Asi jsme rozhodnuti :) Jo a prisla nam smesna nabidka od OP Protivanov na plastova okna, kde cena byla na urovni eurooken meranti ALBO :)
Odpovědět
Ahojky! Předně - Mavo - veliká gratulace a hodně štěstí!!! ;-) :-D Fotečky teprve okouknou 8-) Veru - už máte vybráno???? Užijte si dovču! ;-) Jinak volejte sláva a 3 dny se radujte!!! Máme základový betooooon :-D :-D :-D :-D :-D Tak, snad už to bude veselejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak okna mame vybrany, ALBO zvitezilo :) Nechali jsme si 2-sklo. 3 sklo pry je nazelenale a nepropousti tolik svetla, navic, jak jsou tezke, musi se casteji serizovat. A o usporu nam neslo. Jestli to stihneme, v tydnu objednavame, jinak po dovolene, to jest zacatkem srpna:) Jinak se tu 14 dni neuvidime, v patek letime - Turecka riviera, uz se s malickou mooooc tesime :) A co noveho u nas na domecku? Uz se zabetonovali okrasne sloupy a dnes se tahaji na strechu zeleza na venec. Slo to ted skrz pocasi pomaleji, ale dnes je prijemne, tak snad si chlapi dnes maknou :) Evculinda: Slava, slava, slava :)))))
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky, hlásím se zpět mezi lidmi z civilizace:-D, měli jsme se super! Teď manžel zas běžel na úřady, tak uvidim, zda už máme všechno nebo ještě budeme něco shánět. Projekt jsme nechali upravit a už ho máme zpět, takže super.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, nějakou dobu mi nešel počítač a teď se nestačím divit. Všichni už staví - tak to gratuluju, i tobě Mavo ke svatbě. My neseme příští týden podklady na úřad pro stavební povolení. Chvíli trvalo než jsme dali věci do kupy. Pan projektant nám odjel na dovolenou a 14 dní byl nezvěstný. akorát přemýšlím, jestli to stihneme nebo jestli založím novou diskusi stavba jaro 2011 :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my máme před stropy.... Stavba mi dává fakt zabrat.... navíc penízky docházeji, nebo spíš došly ale už úřadujeme s bankou, tak snad si nedají načas :-S Ještě mi řekněte, od koho budete mít krytinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Pavka: Tondach - Stodo 12 - engoba cerna :)
Odpovědět
Profilova fotka
pavka: Bramac - alpská taška - červenohnědá :) už ji máme objednanou a zaplacenou, byla nějaká sleva v dubnu nebo kdy :)
Odpovědět
ahojky holky, tak předěláné změny máme prý OK, - teď ještě obíháme sousedy kvůli podpisům, máme jich asi 9, protože k nám vede cesta, kde je několik spolumajitelů - podali jsme žádost o vyjmutí z půdního fondu - necháváme upravit protipožární zprávu dle požadavku města a pak to snad bude hotové a k odevzdání. vypadá to, že ale dřív jak koncem srpna nezačneme kopat :-| @pavka411, my máme Betonpres břidlicově černá
Odpovědět
ahojky, tak u nás se taky trochu pokročilo, navážíme zaminu, srovnáváme terén, už jsme podepřeli cestu, která je nad naším pozemkem, nějaký rozvody,... no ale jinak stále čekáme na povolení ]-( takže kopnout se ještě bojíme @pavka411 u koho jste pojisťovali a kolik to tak cca stojí? taky nás to čeká a v jaký fázi stavby? mavo gratuluju ke svatbičce!!! a verče přeju krásnou dovču :-)
Odpovědět
@mavo gratuluju ke svatbě, koukala jsem na beremese a byla jsi moc hezká nevěstinka a růžový družičky super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka: družičky ale byly jen hezký.... jinak vůbec nefungovaly ]-( nám do konce příštího týdne budou dělat věnce a snad i příčky a potom už se vrhneme na střechu :) taky teď musíme pojistit dům... aby nám banka dala další penízky, už do toho zase ládujeme svoje, ale naštěstí ještě nějaký jsou...
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka troubu máme vybranou stejnou... a tu varnou desku máš sklokeramiku a nebo indukci? Vypadá pěkně a má i dobrý funkce, ale já jsem chtěla indukci a u té tvojí není nikde napsaný jestli je to indukce a nebo jen sklo... :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Dík za odezvu na krytinu, já nechala nacenit sambu 11 engoba, hnědou, na kolik vás to vyšlo?? my na necelých 150tis. Pojištění máme od kooperativy, za necelých 2700Kč ročně, ale nepojistili nás proti povodním, vodě, protože prý stojíme ve 2.pásmu a to by bylo drahé ]-( v životě tam voda nebyla, ale co naděláme :-| mavo taky čekáme na penízky, nebo teda teď čekáme na zástavní smlouvu na barák.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
JO a jinak jsem se včera prošla po stropních cihlách, které už byly na místě :-) Jen nám chybí 50 ks a dovolat se na Heluz je zázrak, teda ještě jsem se tam nedovolala od minulého týdne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, máte jímku nebo čističku? My máme v projektu jímku, ale rozhodli sme se pro čističku a nevím, jestli ji teď můžeme udělat a potom ke kolaudaci dát změnu a nebo na ní už teď musíme mít povolení... ?
Odpovědět
mavo: ke stavbě čističky je třeba zvláštní povolení, tuhle problematiku řeší odbory životního prostředí a podle našich zkušeností si dávají hodně na čas.
Odpovědět
Profilova fotka
jitule: my nebudeme mít se vsakem, ale s roztřikem a ještě budeme říkat, že to přes zimu budeme vyvážet :D tak by to mohlo být v pohodě... snad....
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo podle mě je úplně jedno, jaký druh ČOV máte - navíc vsak a rozstřik jsou téměř ty samé ne? :-) my máme s výpustí do kanalizačního potrubí.. akorát upřímně nevím, jestli vám na to vyvážení někdo skočí :-D a přidávám se k jitule23 - musíte na životko a tam si opravdu dávají velice na čas - na povolení čov a studny mají 3 měsíce, takže začněte co nejdřív, ať máte ke kolaudaci hotovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes jsem tu s vami naposled, zitra odjizdime na dovcu, tak az prijedu, jsem zvedava na novinky :) Jinak mam novinu, jestli to vyjde a sousede necouvnou, nebo opet nezvysi cenu ]-( v utery dokupujeme 920 m2 pozemku :) Musim ale rict, ze za nehoraznou cenu, presto budeme mit vetsi zahradu a Elenka svoje hriste :) Budeme tak predposledni dum, pak uz les, takze parada:)
Odpovědět
Ahojky! Veru - krásnou dovolenou!!!!! :-D S pozemkem držíme palečky ;-) Taky teď litujeme, že jsme parcelu vedle nekoupili my, ale dohodili známým... No, aspoň víme předem, kdo vedle nás bude bydlet x-) Momentálně stavíme opěrnou zdeď, abysme příští týden mohli dodělat základy pro vchod a pak už se bude opravdu zdít. Se nemůžu dočkat :-N :-D :-N Se střechou pořád nejsme rozhodnutí :-N V projektu máme kanadský šindel, ale manžel pořád koume 8-) Pavko - nešlo by se domluvit přes e-mail, když se nemůžeš dovolat??? :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?