Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@evculinda už to řešíme přes stavebniny kde jsme to platili, jako serou mě fakt hodně, ten telefon zvoní a nic, občas je obsazeno, občas volaný účastník není dostupný, no něco na moje nervy zedníci by chtěli ve tvrtek zalívat stropy x-) x-) x-) jenže bez těch 50ks to nejde ]-( komín nám přivezou během příštího týdne x-) Holky je to fakt super pocit, když už vidíte ty místnosti x-) ještě je dlouhá cesta před náma ale to zvládnem a na starosti kolem stavby si ani nevzpomenem :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Začátkem týdne by měli přivézt zbývající cihly a komín, snad to klapne!!!!! Lidi z Raab karcher jsou fakt dobří!!! :-x Tak ten čtvrtek snad i klapne, jupi jou
Odpovědět
Pavko - no, super!!!! :-D :-D :-D :-D Držím palečky, ať to všechno klapne ;-) Večer musím vlítnout na fotky - jak nebyl PC, tak je v tom maglajz :-N
Odpovědět
@mavo budu mít sklokeramiku, já indukci prostě nějak nechci ;-), chci aby mi na to koukla, co jsem si vybrala, kamarádka, která prodává v elektru, tak uvidíme, ale říkala, že Mora se teď mooc zlepšila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak dneska odpo přivezou komín, pokud se zadaří, tak hodím fotečky, ať máte představu jak daleko jsme... něja kt ozanedbávám, ale prostě není čas ;-) Už by měly každým dnem dorazit zástavní smlouvy, jako trvá jim to a my teď prašule fakt potřebujem :-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pavko: to jsme na tom podobně... my už do stavby po uvolněných 900.000,- od banky narvali dalších 200.000 našich... takže už nemáme ani korunu a banka se s tím zase pěkně sere! :(
Odpovědět
Profilova fotka
holky stavíte vůbec některá patrovku?? My teda jo :-) @mavo to jsme na tom s utracenými penízky podobně, ale od banky proplaceno máme zatím 640 tis. takže jsem skoro půl mega financovali z peněz co jsme si půjčili a vrátíme až dorazí prašule od banky :-p
Odpovědět
my cpát peníze zatim začneme, zástavu pozemku už máme z katastru, tak už bychom mohli začít čerpat, ale ještě čekáme na vyjádření z ŽP, zítra získáme poslední podpisy sousedů (největší pr... je, že si každej jako myslí, žře nám tim podpisem dává souhlas, že to můžeme stavět 8-) 8-( :-D ) a pak to snad už bude vše. Dneska si jedeme lakem nastříkat zádklady a obris dolníh pokojů, moooc se těšim :-D @pavka411 my budeme mít přízemí a 1 patro, tak to jesi sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka: hoď pak fotky :) já taky měla radost "jen" z toho, že jsem viděla jak to vlastně bude vypadat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám přiveli komín, jako domluva s něma. Oni: přivezem to menším autem, tak jsem chtěla domluvit známého s bagrem, co má vidle, akorát byl někde mimo, tak, jsem domluvila auto s rukou, no a oni debili to přivezli transitem, tak to zedník skládal ručně, než jsme dojeli z práce, tak to měl složené, ale fakt domluva zítra volám do stavebnin, jestli se neozvali kdy dovezou závazně ten zbyteček cihel :-( @breberka vy to stavíte svépomocí?? @mavo tak vy už jedete na střechu, ne??
Odpovědět
@mavo tak dneska jsme to bohužel nestihli, ale snad ve středu dopol to stihneme a pak sem určitě fotky dam :-D @pavka411 jasný, stavíme svépomocí tak už jsme si i koupili svou vlastní sekačku, řekla jsem si, že si to koupíme k mým narozkám, tak už nemusíme somrovat u příbuzenstva :-D Je super, jezdí se s ní jako s kočárem, no a v tom mam už praxi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka sekačku jsme si taky koupili, zánovní za 600,-Kč, ale momentálně jí nepotřebujem, protože jak zvedáme pozemek, tak nám to bagr rozhrnul, a máme všude hlínu :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže rozlousknutí..... zítra nám přivezou stropní cihly, a vypadá to že ve čtvrtek zalíváme stropy!!!! jupíííí :-D ;-) Kluci dneska staví komín, tak už se těším až ho uvidím... x-) A modlím se aby byly doma ve schránce zástavní smlouvy |-|
Odpovědět
@pavka411 tak to je super, my čekáme na vyjádření z ŽP, ale stále ve schránce nic a nic
Odpovědět
Profilova fotka
Tak smlouvy včera nedorazily, dneska budu volat úvěrářce, ať je tam pohoní a pozíšťuje co a jak... Cihly už prý jednou, paní včera nevolala z důvodu, že auto bylo naložené a nikdo ho nesložil.... tak jsem jí teď volala a že prý nakládají.... a jak tu paletu složíte?? no zedníci sami ručně.... ale řidič tam tak dlouho nemůže čekat.... no tak to bude muset... a kolik tam je zeníků.... tři... tak to jo.... no rozhovor jak prase :-S ]-( :-N =-)
Odpovědět
@pavka411 člověk si připadá jak u blbejch na dvorečku, že jo?? :-D :-D :-D
Odpovědět
@mavo gratuluju!!! trošku se spoždením :-) ale přece :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavka411 a to takhle bude ještě tak dlouho, než nepostavíte :-D to jen tak pro uklidnění :-D @blazexx to neva že pozdě, ale hlavně že přece. Moc díky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak opět změna cihly nepřivezou dnes ale zítra max v pátek, asi mě z nich klepne pepka, prý že mají z HELUZu špatné místo dodání, že by to sice přivezli do OVY ale už ne k nám, mimochodem jsme taky OVA!!!! A přitom přimo k nám dneska jely 2 kamiony, které měly místo @blazexx to si pak připadám jak na tom dvorečku ]-( ]-( ]-( @mavo ještě že už nám budou muset přivézt tašky na střechu, jinak nic v tak velkém množství ;-) :-|
Odpovědět
@mavo tak konečně sem tě našla na beremese.cz...ale, že mi to dalo makačku :-) krásný šatky i ůčes...škoda, že já nejsem typ na tyhle bohatý účesy :-(
Odpovědět
@pavka411 klid klid....ono to vždy nějak dopadne :-D jen ty nervy co to stojí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@blazexx jako stejně s tím nic nenadělám, tak proč se nervovat, že ]-( asi proto, že zedníci čekají, máme zapůjčené stojky, kdy platíme denně 190 Kč, a čím déle je budem mít tím více zaplatíme.... ]-( a to už nám nikdo nevrátí...
Odpovědět
@pavka411 když se daří, tak se daří, co ]-(
Odpovědět
@pavka411 teď by se hodil stroj času :-D přeskočit blbí období a už si u jen v baráčku užívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se opět ráno rozčílila, paní mi řekla, že to teda nedovezou ani dneska ani zítra, že do OVY nejedou ]-( Tak jsem opět obvolával čísla HELUZu, nikdo to opět nebere ]-( Tak jsem volala do Raabu, tak pán po 4 hodinách volal, já mezitím nanervy, bo mě uhánějí zedníci, že to nakonec zítra přivezou, tak čekám, až zavolají z toho Transu, že fkat nakládají a jedou!!!! Už tomu moc nevěřím :-S 8-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@pavka411 my jsme si právě kvůli službám Heluzu radši připlatili (a ne o moc) a máme Porotherm.. prý je problém s Heluzem i na reklamace a tak..že se právě těžko někomu dovoláš :( tak pevný nervy!!!
Odpovědět
@pavka411 no to je tedy fak o nervy, pak má člověk na někoho spoléhat, co. no my dnes vykolíkovali domeček, ale bohužel jsem zapomněla foťák, tak za pár dní se polepšim. No ale zajímavý je, že mi to přijde nějaké malé :-D - soused mě ale ujistil, že na tom byl stejně a teď když jim to stojí, je to obřík :-D. Zítra jde manžel na úřad zjistit, zda co již máme je už vše kompletní, a když to klapne, tak bychom mohli podat ohlášku stavby. Ještě tedy nemáme 1 podpis souseda, ale to bude max. o víkendu podepsané.
Odpovědět
Profilova fotka
Jupí juchůůůůůůů máme dodělaný strop... v úterý zalíváme betonem, už to bylo domluvené na dnešek, ale počasí stojí za houby.... |-| tak máme aspoň o dva dny víc, na sehnání penízků :-| @breberka když si vzpomenu na papírovou válku, tak už se jen směju, a to jsem z toho byla fakt na nervy.... jaké jsem měla trauma z podpisu, pak nám ještě jeden soused umřel, no masakr, ale proti tomu co se děje teď tak baladička :-D :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavka411 juchuuuuuuuuuuuu.... raduju se s tebou! nam dneska po tydnu prisly domu papiry ze statniho fondu rozvoje bydleni, tak to vypada, ze by nam ten uver mohli jeste schvalit!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík po odpočinkovém víkendu na chatičce, dneska jsme se vrátili, a stavba plná vody, no už aby bylo zalito a nepršelo nám tam ;-) Jsme to vymetali asi půl hodiny z toho nejhoršího :-p No a smlouvy pořád nikde, ale psala jsem jim na info, tak mi napsali, že by měly přijít každým dnem, tak na to čekáme jak na smilování :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?