Stavba ne jaře 2010. Plánujete také někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, protože plánujeme stavbu na jaro, tak hledám spřízněné duše pro plánování .....
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka Vitam te tady, taktez do 14 dni budeme mit strechu .)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, problémy s penězma máme pořád.... ten chlápek co nám má podepsat věcný břemeno měl jet minulý úterý na operaci.. a dneska jsem se dozvěděla, že jel do nemocnice až dneska a na operaci jde až zítra :( kdo budete mít podlahový topení... budete mít podlahu z betonu a nebo budete lít anhydrit??? Já pořád nevím... :( a stejně nikoho dalšího objednat nemůžeme, protože nemáme peníze :( do toho ty dveře..... a prasklý okno... ach jooooooooooooooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapulkertova: Veru, ten druhý plánek zahrady je hezčí... ale nemáte ten bazén od domu nějak daleko? Nám (jestli na něj někdy bude) bude navazovat na terasu....
Odpovědět
Profilova fotka
@mavo Ono to tak vypada, ale daleko nebude, az tak velky pozemek neni :) Druhy navrh teda nejspis vyhral :) Dekuji...
Odpovědět
@mavo tak to je fakt pech, snad to brzo dořešíte. @veronikapulkertova a jak vlastně stavíte, na klíč nebo dodavatelsky?
Odpovědět
@mavo ještě jsem zapomněla, že my máme podlahovku skoro všude a dole je to na betonu a nahoře asi na polystyrenových deskách, aby to nebylo moc zatížené v patře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka Stavime na klic, ale stavi nam to firma, ktera prevazne pracuje pro manzela, takze se holt musi snazit :) Pristresek byla chyba architekta, co nam zvetsoval a menil dum dle katalogoveho domu. My budeme mit taktez podlahovku komplet vsude. Mavo taktez drzim palecky, musi to byt uz unavne porad je zadat o penize, maji poslat vice rovnou :) Mimochodem ke slibene strese od pondeli, volal mi ted pokryvac, jak jake je u nas pocasi. A to pred vikendem rikali, ze nastoupi za kazdeho pocasi. Tak jsem jim rekla, ze zatim neprsi a at si vezmou plastenky .)))))
Odpovědět
my teď řešíme větší problém, v týdnu dovezou zbytek panelů a v pátek dřevo a teď nevme, jak tam ty dlouhé trámy dopravit (přes 14 m), je to tam úzké, takže kamion tam nezajede, uvidim, co chlapi vyřeší, ale asi to vezmou do rukou a půjdou pěšky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka to jsem ráda, že nejsem sama kdo kolaboroval :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavka411 diskuzi vedle pravidelne ctu,.. nicmene, tam jsou uz vsichni zdarne u konce... dataz na vsechny v tematu,.. kdy byste se radi stehovali?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka já taky, teda ne tak pravidelně jako dřív, ale mám z nich radost, jak to dotahujou do konce :-) Jak jste daleko?? fotky v albu jsou aktuální?? Já bych si přála konec roku a moc, ale je mi jasné, že bysme nesměli chodit do práce a vše by muselo klapat, takže jaro nám snad výjde. Domeček letos nechceme zateplovat, ať se má voda kudy odpařovat Holky s těma fotka jste mi dali, od pátku jsem chtěla stáhnout fotky z foťáku, a foťák nikde, celý barák, stavbu, auto i buňku jsme prohledali a nic, až si můj drahý šel dát chládit pivko a ejhle foťák v bedně s pivem :-p a to jsem ještě blázen šla aktivně prohledat místo kde jsme parkovali minulý týden, jestli nám nevypad, podotýkám že jsem hledala v dešti |-|
Odpovědět
Profilova fotka
poslední foto tam mam ze 17.9... takze ted uz mame i druhe patro... foto pridam ;-) a vy jste jak daleko?
Odpovědět
Článek se načítá
@pavka411 jé tak to jsi si dala, hlavně aby jsi to neodstonala @hhranolka včera bylo pozdě :-D, ale budeme rádi jaro, max. léto
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka u vas se mi hrozne moc líbí satna v loznici! to je parada! my tedy mame taky satnu,... ale asi ne tak velikou
Odpovědět
@hhranolka na tu mooc těšim, teď máme s manželem jednu skříň v bytě a neustále bojujeme o místo, já vyhrávám :-D. Šatny jsou veliké, ale zašínaji ve výšce 1,2 m, takže střecha něco ubere
Odpovědět
Profilova fotka
@hhranolka: my bysme to měli do vánoc stihnout... ale když nám to banka takhle pěkně brzdí tak nevím nevím :( už i přemýšlíme o odkoupení kousku cesty od souseda... místo věcnýho břemena bysme si půlku koupili, ale už vidím, kolik si za to řekne :( že se mi protáčí panenky už teď... už objednáváme polystyren... na zateplení a na podlahy... holky, já to myslela tak, jako čím budete to podlahové topení zalívat... jestli beton a nebo anhydrit :) Taky máme v ložnici šatnu a těším se na ní... teď sme v mým dětským pokoji a už tam máme věci do domečku tak se nemůžeme nikam hnout a šatna je spíš skladiště :-D pro jednu to bylo akorát - jen na oblečení.. teď sme dva a nemáme už kam co dávat :-D Ještě že mi manžel jednou za rok vyhazuje oblečení :-D který na mě dlouho neviděl... :-D dostala sem dneska pigáro proti rakovině děložního čípku... a chce se mi parádně spát.... tak snad dojedu autem domu... :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak to drzim pesti! jinak my mame planovanou podlahovku do celeho prizemi a v patre vsude krome loznice a pokojicku... ted premyslim,.. zda i do tech pokojicku nedar podlahovku... jinak zalevat to budeme anhydridem
Odpovědět
Profilova fotka
jo a protoze tady na strese nemam pudorys,.. tak posilam odkaz na pudorys naseho domecku http://www.stavba-domku.cz/projekt/fi...
Odpovědět
@mavo tak mi zaléváme botonem a nahoře zaklápíme takovýma deskama
Odpovědět
@hhranolka baráček máte taky parádně rozložený ;-)
Odpovědět
tak nám ve čtvrtek dovezou zbytek panelů a v pátek dřevo. Pán, co poveze to dřevo, včetně 14 m trámů byl obhlídnout terén a prý s tim zajede až na pozemek, tak to jsem zvědavá, protože můj děda, bývalý kamioňák tvrdí opak 8-)
Odpovědět
@hhranolka ahojky, pokaždý když vidím ten Váš krásný projekt mám sto chutí začít stavět znovu :-D Je fakt nádherně rozvržený, praktický, šatnu závidím, do dvojgaráže bych dnes asi šla taky, prostě paráda. Už máte nějakou představu o celkové ceně? A stavíte nakonec s firmou a nebo jen hrubou a dodělávky pak po řemeslnících? Stavba Vám jde parádně od ruky, tak přeju ať Vám to tak dobře šlape i dál. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martih opravdu moc dekuji za pochvalu.. zatim mame firmu na hrubou stavbu(zaklady, obvodové zdivo, pricky, schody, strecha, okapy) cena 1,5mil... a dal to asi budeme patlat nejak po remeslnicich,.. uvidime jake budou nase financni moznosti..
Odpovědět
@hhranolka Tohle vše za 1,5 tak to je super cena. To do 3 zvládnete, jak si původně plánovala. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme,.. ono to pak dost naskáče na obkladech atd.. :-D
Odpovědět
tak mě už z toho deště šmejkne, včera, když byl manžel v práci ani kapka a dneska, když chtěl od rána pracovat, tak leje jako z konve ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@breberka i nám se to nehodí, dneska se měla dodělávat střecha nad garáží :-| Potřebujem vymest vodu z domečku, máme tam parádní koupaliště, už aby ta střecha byla komplet
Odpovědět
Profilova fotka
Hranolka: My bychom se radi stehovali na jare, nespechame nijak, chceme, az domecek bude zarizeny :) Mavo: hltam kazdou zpravicku, vase tempo bychom potrebovali :) Breberka, Pavka: I nas pocasi trapi, slibovana strecha se nedela, asi by jim plastenky nestacily, ale nastesti nam do domecku jiz neprsi. Vcera jsem si pekne lamala hlavu nad koncovky chladicich stropu, tak jsem vybrala alespon nejmensi zlo, hlinikove mrizky do obyvaku a do zbytek mistnosti takova kolecka, jeste ze ma byt jen jedno v kazdem pokoji. Jinak elektriku jiz mame hotovou, tak v pristim tydnu prijede architekt zkontrolovat :) Na projektu fasady domu se jiz zdarne pracuje, taktez zahrade se zacina rozpracovavat, odsouhlasili jsme druhy navrh, mel nejvic uspech, timto vsem dekuji za radu :) Hezky zbytek svatku preji a prosim pocasicko, at se nam umoudri...at si neco schova na pristi rok :)
Odpovědět
ahojky, u nás chlapi makají, včera se tu udělalo dokonce sluníčko, ale dneska opět hnusně, teď už aspoň neprší, ale pěkně fouká a je zima :-( na příští týden si pozveme ještě pár kamarádů a snad už se podaří dozdít první patro a můžou se dělat stropy, na ty máme objednanýho pána, na tom se finančně trošku spravíme, podařil se nám velice levně materiál a pán co to bude dělat taky není drahej, pak možná ještě nějaká řádka cihel, zazimovat a začnem opět až na jaře na to už máme domluvené zedníky, známé od manžela, kteří měli už letos nasmlouváno plno práce, takže zdí manžel s mým taťkou a sem tam vypomůže nějakej kamarád, tak nám to nejde moc rychle, musí taky občas chodit do práce :-) rádi bychom se stěhovali příští zimu, chcem aspoň to první patro mít obytný a postupně dodělávat vršek (štuky, mlaba, obklady,...) hhranolko máte moooc pěkný domeček a firma co vám to dělá je opravdu rychlá a za velice dobrou cenu řekla bych ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak co jsem tu nebyla tak jste udělali zase každý kus práce. U nás je pěkně škaredě tak jenom čekáme, kdy se to trošku zlepší. A to má zítra přijet bagr na dokončení naši slavné demolice. Jenom vyhlížím poštu, zda nám neschválili žádost o úvěr :-( . Snad příští týden. Už se těším až přestaneme bourat a začneme pro změnu stavit. Jenom se modlím, ať vydrží počasí co nejdéle pěkné ať stihneme co nejvíce a nezamrzneme u základové desky :-D . @veronikapulkertova vy taky pěkně válíte. Zahrada vypadá úúúúúžasně. @breberka rychlost dřevostavby je super. Nakonec to dopadne tak, že se budeme všichni lopotit a vy už budete pít v obyváčku kafíčko :-D @hhranolka moc pěkný domeček
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?